Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2020 o 13:44, Butik napisał:

W-wa Krakowskie Przedmieście 13 (budynek hotelu Europejski).

 

 

 

Mega stary temat ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, desmo napisał:

Faktycznie, bardzo ciekawe te związki a awiacją i limitacja i błąd ortograficzny a może zamierzona gra słów i tak z błędem...normalnie biały kruk

Ja bym brał ten model. Ten błąd może się okazać wiele wart kiedyś 🤪. Podobno jednym z najdroższych znaczków świata, poszukiwanym przez kolekcjonerów, jest jakiś brytyjski znaczek z błędem właśnie. Tak więc, kto wie😀?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zniecierpliwionych oczekiwaniem na wymarzonego Nautilusa pojawiła się możliwość zakupu stolika do salonu inspirowanego legendarnym modelem.

cf4d46c6ad96a70609113fa91979b73a.jpg

273fe3d324a23ec461eb6aa603d076bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2020 o 17:06, ASTRAL napisał:

Dla zniecierpliwionych oczekiwaniem na wymarzonego Nautilusa pojawiła się możliwość zakupu stolika do salonu inspirowanego legendarnym modelem.

cf4d46c6ad96a70609113fa91979b73a.jpg

273fe3d324a23ec461eb6aa603d076bd.jpg

Jest wersja solid gold ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka wersja dla babci która nie zobaczy detali w zegarku na nadgarstku u wnuczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale żeby na filmie promocyjnym sekundnik nie trafiał w indeksy? 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie kwestia perspektywy /kąta ujęcia? Kiedyś miałem podobną obserwację odnośnie jlc True second, ale koledzy mnie sprostowali, że wszystko trafia. Oceńcie sami :

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, StaryWilk napisał:

A nie kwestia perspektywy /kąta ujęcia? Kiedyś miałem podobną obserwację odnośnie jlc True second, ale koledzy mnie sprostowali, że wszystko trafia. Oceńcie sami :

 

No właśnie nie, w Geophysicu to kwestia faktycznie paralaksy plus tego że wskazówka po zatrzymaniu i tak delikatnie idzie do przodu. W przypadku nowego zapewne multimilionowego Patka to zwyczajny fakap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


 

59 minut temu, StaryWilk napisał:
A nie kwestia perspektywy /kąta ujęcia? Kiedyś miałem podobną obserwację odnośnie jlc True second, ale koledzy mnie sprostowali, że wszystko trafia. Oceńcie sami :
 
 

 


Przypatrywałem się przez parę minut. Trafia idealnie w każdy indeks :)

0a46b19440913c3855f295ccee8346b3.jpg

 

Co się zaś tyczy Patka, to wyraźnie wbija pomiędzy indeksami. 

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania i tu i tu. Patek na filmiku od 20 s i klika następnych wydaje mi się, że trafia :)

Na opublikowanych zdjęciach też. Ciekawe ile fizycznych egzemplarzy powstało. 

 

spacer.png

spacer.png

 

Edit: JLC dołączył do twojej kolekcji? 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, StaryWilk napisał:

Nie mam przekonania i tu i tu. Patek na filmiku od 20 s i klika następnych wydaje mi się, że trafia :)

Na opublikowanych zdjęciach też. Ciekawe ile fizycznych egzemplarzy powstało. 

 

 

Edit: JLC dołączył do twojej kolekcji? 

Nie, to zdjęcie archiwalne z przymiarki sprzed blisko półtora roku.

 

Od dwóch lat poluję na ten konkretnie model:

Geophysic-1958_Jaeger-LeCoultre1.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, StaryWilk napisał:

Nie mam przekonania i tu i tu. Patek na filmiku od 20 s i klika następnych wydaje mi się, że trafia :)

Na opublikowanych zdjęciach też. Ciekawe ile fizycznych egzemplarzy powstało. 

 

spacer.png

spacer.png

 

Edit: JLC dołączył do twojej kolekcji? 

Bardzo mało...Cena  1,115 mln CHF...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, StaryWilk napisał:

A nie kwestia perspektywy /kąta ujęcia? Kiedyś miałem podobną obserwację odnośnie jlc True second, ale koledzy mnie sprostowali, że wszystko trafia. Oceńcie sami :

 

 

 

Jesli to render to jest to kwestia niedopatrzenia ze strony dzialu marketingu. Jesli to rzeczywisty zegarek, to raczej kat.

Nie wierze aby cos takiego wypuscili w swiat 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie mamy Patka w Polsce.

Dziś był otwarty pierwszy dzień.

Około 20 zegarków do zobaczenia.

PP to nie moja bajka ale zielony Aquanaut w białym złocie to poezja. Nie wiedziałem, że w polerce można osiągnąć taki efekt jak na bezelu w tym modelu. Poziom wypolerowania taki, że miałem wrażenie jakby w środku była zamontowana jakaś lampa doświetlająca go od środka :) 

No to oficjalnie mamy Patka w Polsce.

Dziś był otwarty pierwszy dzień.

Około 20 zegarków do zobaczenia.

PP to nie moja bajka ale zielony Aquanaut w białym złocie to poezja. Nie wiedziałem, że w polerce można osiągnąć taki efekt jak na bezelu w tym modelu. Poziom wypolerowania taki, że miałem wrażenie jakby w środku była zamontowana jakaś lampa doświetlająca go od środka :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i można zapisać się na zapytanie o możliwość zapisania się do potencjalnie tworzonej kolejki do złożenia zapytania o prawdopodobną wpłatę zaliczki na przyszłą opcję zakupu zegarka, o ile kiedyś go dostarczą :)

 

Edytowane przez stork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to fajna możliwość obejrzenia wspaniałych czasomierzy. Nie wiem oczywiście jaka jest oferta w butiku w stolicy i poziom jakości obsługi, ale do PP zawsze zajrzeć warto. Ja u siebie (Włochy) często zaglądam (teraz niestety sklepy stacjonarne są zamknięte) i zawsze spędzam tam miło czas - obsługa jest świetna i zawsze chętnie pokazują wszystko co mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, beniowski napisał:

A ja myślę że to fajna możliwość obejrzenia wspaniałych czasomierzy. Nie wiem oczywiście jaka jest oferta w butiku w stolicy i poziom jakości obsługi, ale do PP zawsze zajrzeć warto. Ja u siebie (Włochy) często zaglądam (teraz niestety sklepy stacjonarne są zamknięte) i zawsze spędzam tam miło czas - obsługa jest świetna i zawsze chętnie pokazują wszystko co mają.

 

Ten butik PP to oddział to Kruka. Obsługę z tego Kruka uważam, za najlepszą z tych z którymi miałem przyjemność. Bez problemu można pomacać każdy zegarek i są mega przyjaźni i pomocni.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pisar napisał:

 

Ten butik PP to oddział to Kruka. Obsługę z tego Kruka uważam, za najlepszą z tych z którymi miałem przyjemność. Bez problemu można pomacać każdy zegarek i są mega przyjaźni i pomocni.

To daj jakieś zdjęcia z przymiarek tych 20 modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, desmo napisał:

To daj jakieś zdjęcia z przymiarek tych 20 modeli.

 

Zdjęć nie mam a przymiarki robiłem.

Sugerujesz, że kłamię?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, może dla uspokojenia wątku to ja sugeruję, że obydwaj kłamiecie 🙂

@Pisar - a jak wrażenia z przymiarki zwykłego, stalowego aquanauta ? Wielu Kolegów pisało, że w zetknięciu  "na żywo" dużo traci, poziom wykonania odbiega od metki. 

Pytanie niestety wyłącznie dla zaspokojenia ciekawości, bo to nie moja pólka cenowa. Ze zdjęć - mój ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.