Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh bajka. Werk, tarcza, detale, nutka sportowa, świetnie wiercone ucha etc etc. Zakochałem się 

00A9E738-066D-49DA-8305-EF1A4FD4F3FF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Ehhh bajka. Werk, tarcza, detale, nutka sportowa, świetnie wiercone ucha etc etc. Zakochałem się 

00A9E738-066D-49DA-8305-EF1A4FD4F3FF.jpeg

5205 to mój ulubiony Patek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Andrzej1 napisał(-a):

przerywając ciszę ....bez zmienionego  paska 😁

A tak z ciekawosci - czy mozna do modelu na pasku dokupic bransolete?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artme napisał(-a):

A tak z ciekawosci - czy mozna do modelu na pasku dokupic bransolete?

Pasek tak, nawet w zestawie są dwa  a bransoletę ?- nie wiem, nie pytałem. Zapytam przy okazji kolejnej wizyty, sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Andrzej1 napisał(-a):

Pasek tak, nawet w zestawie są dwa  a bransoletę ?- nie wiem, nie pytałem. Zapytam przy okazji kolejnej wizyty, sam jestem ciekaw.

ok - dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex też walczy od kilku lat i nic z tego nie ma.
Wczoraj przejrzałem kilka kanałów na YouTube ludzi zajmujących się handlem zegarkami. Jeden chwali się ze ma 9 Dayton z zielona tarczą, drugi że ma więcej Nautilusów niż wszystkie butiki, kolejny pokazuje kilka szuflad Richard Mille.  Niby porządane marki a zalegają w szufladach a jak kupują to celebryci, gwiazdki i raperzy z chęcią zaistnienia na instagramie.
Zawsze marka Patek Philippe kojarzyła mi się z elegancją i klasą (nawet sportowe modele) a obecnie najczęściej widzę te zegarki na nadgarstkach raperów w za dużych dresach. 
Zobaczymy jak ta walka będzie wyglądać bo na 50 marzy mi się Nautilus 5980 i mam nadzieje, że będzie dostępny u AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może po prostu nie zwracałeś uwagi na to kto Patki nosi; odkąd mamy internet i Youtube’a można wiele poglądów zmienić na to kto dane marki nosi i jak można postrzegać tzw. konserwatywne brandy. Kilka dobrych lat temu szacowną markę Burberry upodobali sobie angielscy dresiarze (tzw. chavs). No i co im zrobisz?

 

 Zapomnij o 5980 u AD, nie ma żadnych szans. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie żeby aż tyle przepłacić. Jestem drobnym ciułaczem ;) a ten model najbardziej mi się podoba. Też nie jest celem mojego życia posiadanie 5890 a jedynie drobnym marzeniem. Liczę na ostrą walkę PP z gray marketem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, choć szanse masz małe.

 

I jeszcze a’propos postrzegania marki: mój kumpel, którego zdjęcia Rolexa Day Date’a wrzucałem do odpowiedniego wątku, jest cały wytatuowany, wyglada troszkę lumpowato, na nadgarstku na codzień DD, a na większe okazję Patka. Patrząc na niego nie pomyślałbyś że to miłośnik klasycznych zegarków. Tak więc trzeba porzucić stereotypowe myślenie o posiadaczach Patków. Jak pisał U. Eco o tekstach literackich: ilu czytelników, tyle interpretacji😃.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2021 o 14:06, Majk2 napisał(-a):


Zobaczymy jak ta walka będzie wyglądać bo na 50 marzy mi się Nautilus 5980 i mam nadzieje, że będzie dostępny u AD.

Życzę aby się udało.

Od jakiegoś czasu patrzyłem za Nautilusem a że miałem dużo szczęścia, trafił się 5712G-001 - czy taki był moim upatrzonym? Nie ale nie wybrzydzałem :) takie życia,  brałem co jest i fajnie żebyś miał trochę szczęścia bo nie jest to niemożliwe, patrząc na mój przypadek, chociaż zdobycie stalowego graniczy z cudem. Teraz patrzę za Aquanautem 🤪, takie tam gonienie króliczka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sobie nową Calatravę ref. 6119R-001 obejrzę, ale bez szans. Ostatnio byłem w butiku w lutym i było słabo, ale dzisiaj to już naprawdę posucha - nic właściwie nie mieli oprócz modeli z diamentami, czterech Calatrav i tych na zdjęciach. Ba, nie mieli nawet nowego katalogu. W środku, na jednej że ścian, ustawili duży monitor wyświetlający …. nowego Nautilusa z zieloną tarczą - pewnie by sobie człowiek przypomniał że coś takiego istnieje. 
 

 

B66E3E24-B67D-4D9E-9962-810E68A43621.jpeg

3C90E0CE-AB7B-4D8A-8534-8546641E4805.jpeg

357451D0-41E1-4873-86BB-FAF472190939.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek dokładnie te same modele są w naszym warszawskim butiku - znaczy leżaki;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Waldek dokładnie te same modele są w naszym warszawskim butiku - znaczy leżaki;) 

Czyli wszędzie tak samo - bida z nędzą. Choć tego leżaka 5930G-010 chętnie bym przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 5930 mi coś bardzo nie leży, zdecydowanie wybrałbym 5130 w podobnym klimacie. Ten poniżej, w platynie, jest ładnie skonfigurowany. 

spacer.png

 

Tym bardziej z profilu

spacer.png

 

A ten? 

spacer.png

 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przepraszam z gory za moze naiwne pytanie, ale chciałem sie dopytac czy na  Patka aquanauta staloweg tez sa listy oczekujacych i ewentualnie jaki jest czas oczekiwania?

Edytowane przez cuora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cuora napisał(-a):

Hej. Przepraszam z gory za moze naiwne pytanie, ale chciałem sie dopytac czy na  Pateka aquanauta staloweg tez sa listy oczekujacych i ewentualnie jaki jest czas oczekiwania?

Zapomnij o listach i zapomnij o dostaniu Aquanauta u przedstawiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cuora napisał(-a):

Hej. Przepraszam z gory za moze naiwne pytanie, ale chciałem sie dopytac czy na  Pateka aquanauta staloweg tez sa listy oczekujacych i ewentualnie jaki jest czas oczekiwania?

Tak jak juz Kolega wspomnial - te 2 modele w stali sa nie do zamowienia a nawet jakby Cie wpisali, to i tak jako nowy klient praktycznie nie masz zadnych szans.

 

ps

a tak tylko na przyszlosc - nie Pateka, tylko Patka 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, artme napisał(-a):

Tak jak juz Kolega wspomnial - te 2 modele w stali sa nie do zamowienia a nawet jakby Cie wpisali, to i tak jako nowy klient praktycznie nie masz zadnych szans.

 

ps

a tak tylko na przyszlosc - nie Pateka, tylko Patka 😉

Dzieki za info. I celna uwaga Patka

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2021 o 01:30, StaryWilk napisał(-a):

5230 też jest ekstra i moim zdaniem bije 5930 designem:

 

 

No tak, ten leży fajnie, no i w sumie jest nawet dostępny, co, mając na uwadze jak to teraz wygląda w Patku, jest pozytywną wiadomością.

 

IMG_3746.thumb.jpeg.4af62fc45e19c88a227f5750b9ca88c5.jpegIMG_3744.thumb.jpeg.4a074c6d376021ad72fa7dd4c02a0268.jpegIMG_3743.thumb.jpeg.24e493931c0e4ba48c003861c240c6cb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem na Allegro, nautilus za puu ceny :) Kliknąć kup teraz i przyjemna wycieczka do Dunkierki, po odbiór, a przy okazji łyknąć białą daytonę. 

 

Patek Philippe Nautilus W bardzo dobrych warunkach - Kup teraz za: 200000,00 zł - DUNKERQUE - Allegro Lokalnie

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.