Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Drugi polfinal wg mnie duzo bardziej "otwarty", na cale szczescie bo przez to duzo lepiej sie ten mecz ogladalo. Ale i tak jestem zdania ze te same druzyny graly lepsze mecze we wczesniejszej fazie turnieju.

Przypadkowej druzynie w polfinale nie pomogla nawet reka boga a konkretnie nacpanego Maradony ;)

Ecipeci, wytypowales finalistow wiec graty. Ja za to obstawiam ze mecz o 3-cie miejsce bedzie duzo lepszy niz final.

A co Australijczycy graja w młynie to nie kumam, jak ich tak Argentynczycy kreca to N. Zelandia ich w tej formacji zje i wypluje sznurowki ;)

Edytowane przez robert!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy tak : 

 

mecz o brąz w piątek 30.10.15 o godz. 21 Rpa-Argentyna

finał w sobotę 31.10.15 o godz. 17 Nowa Zelandia-Australia

 

kto jak typuje ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze gdzie przegrywający odpada nie będą meczami otwartymi i przyjemnymi dla oka, liczy się taktyka i to aby przejść dalej, poza tym mają już w nogach ponad miesiąc turnieju więc osłabienie też wchodzi w grę

mimo to mam nadzieję, że oba mecze, które zostały do obejrzenia będą ciekawe i emocji nie zabraknie 

 

podsumowując turniej przejdzie do historii :

Japonia wygrała z Rpa w grupie

nie wyszedł z grupy gospodarz turnieju i nadzieja Europy czyli Anglia

w finale spotkają się drużyny, które mają na koncie po dwa puchary więc ten kto wygra będzie prowadził w tej klasyfikacji z trzema pucharami

na pewno też komercyjnie, finansowo i liczbowo to największy puchar jak do tej pory, ale w to aż tak mocno nie zagłębiałem się 

no i tak szczerze to szkoda, że to już koniec tego święta jaja :)

za 4 lata turniej w Japonii ;) 

w piątek i sobotę - oglądamy ! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. All Blacks

2. Australia

3. RPA

4. Argentyna

Sorry nie bede orginalny, dokladnie to samo typowanie przychodzi mi do glowy.

Kurcze, szkoda ze nikt z Europy nie gra o medal, np Walijskie smoki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Może być i o pietruchę ale ja tam będe tak samo w marcu jak będziemy grać z Belgia (warszawa albo gdańsk).

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rugby to jeden ze sportów, w który żałuję, że nie miałem okazji zagrać (tak samo jak np. piłka ręczna). Oczywiście wynikało to z braku infrastruktury czy kultury grania w co innego niż w nogę, siatkówkę albo jak ktoś chciał - w kosza. Paradoksalnie rugby i piłka ręczna to dwa sporty drużynowe, które najchętniej oglądam.

Nie wiem jak jest teraz, ale zwyczajnie potrzebny jest jakiś prosty bodziec, wtedy jest szansa że młodzież zacznie grać w ten wspaniały sport. Mania na skoki narciarskie była dopiero wtedy, jak pojawił się typ który zaczął wygrywać, to samo było z Formułą 1 i piłką ręczną. Teraz ponoć coraz więcej ludzi ogląda kosza, pewnie ze względu na Gortata.

Widzicie to, jak reprezentacja Polski, gra z All Blacks? Więcej - ma zupełnie gdzieś hakę i legendę nowozelandczyków, gra bez kompleksów i bez strachu. Doskonała dyspozycja naszej drużyny i finezja, dają nam wygraną. Wygraliśmy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie to, jak reprezentacja Polski, gra z All Blacks? Więcej - ma zupełnie gdzieś hakę i legendę nowozelandczyków, gra bez kompleksów i bez strachu. Doskonała dyspozycja naszej drużyny i finezja, dają nam wygraną. Wygraliśmy. ;)

Sie kolega rozmarzyl, chyba ze to wplyw zbyt duzej ilosci napojow wyskokowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stan gotowości i odliczanie rozpoczęte ☺ kibicuję Rpa ale nie będzie lekko zapowiada się dobry twardy mecz rugby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec ze bardzo jednostronny. Byl taki moment tak miedzy 20 a 30 minuta ze wygladalo ze bedzie fajne widowisko ale niestety...

Obawiam sie ze final bedzie jeszcze gorszy :(

Obym sie mylil !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak sie pomylilem, bo w mojej ocenie mecz byl lepszy niz wczorajszy :) Moze nie byl az tak bardzo porywajacy jak Japonia-RPA czy Anglia-Australia ale bylo na co popatrzec.

Czarne koszule...nie ma na nich mocnych, pierwszy raz ktos obronil tytul i widzac ich poziom wcale mnie to nie dziwi.

Panowie...!! Slyszeliscie to ze tegoroczny Puchar Swiata ogladaly 4 miliardy ludzi na calym swiecie?? I my wsrod nich :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

anglia zarobiła 2 mld funtów na tej imprezie wow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.