Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze takie :) zdjęcia telefonem robione więc poziom taki sobie. Po kliknięciu w zdjęcie otwiera się większe.

post-38269-0-07072000-1442921921_thumb.jpg

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od 6900 bardzo dużo daje :) Zegarek napewno lepiej się prezentuje...podstawowy pasek jest bardzo wąski i strasznie przylega do nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od 6900 bardzo dużo daje :) Zegarek napewno lepiej się prezentuje...podstawowy pasek jest bardzo wąski i strasznie przylega do nadgarstka

Mamy identyczne odczucia :) dla mnie 5600/5610 na oryginalnym pasku są niewygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, paski np od 6900 są szersze bardziej, odstaja od koperty dzieki czemu 5610 z takim paskiem trochę lepiej układa się na nadgarstku niż z tym fabrycznym.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zamawiam chyba pasek od DW 6900BW Jak kolega podpowiedzial wcześniej i zaryzykuje z tym bezelem od 5610R :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od tego BW będzie czarny mat, nie wiem czy on będzie pasował do bezela wersji z pozytywem - ale najwyżej domówisz sobie bezel inny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musze to sprawdzić dokladnie, albo zwykły podstawowy od DW....no musze się jeszcze a takim razie rozeznać dobrze...chcę żeby zapięcie było też czarne nie srebrne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno widziałem na allegro najbardziej podstawowy model DW-6900 z czarną klamerką, ale plastikową. Różne inne warianty mają metalową. Zegarkowy_pl taki zegarek sprzedaje. To zależy od modelu czy od jego wieku?

 

Przyjdzie do mnie DW6900MF to dziś jakąś fotę czy dwie wrzucę. On ma na szczęście metalową klamrę.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być plastikowa :) Czekać pewnie będzie trzeba z miesiąc jak zawsze :P Zamówię sobie odrazu nowy bezel na przyszłość do 5610BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zostaje :)

 

...

 

Bartek, fajne zdjęcie profilowe..  :P   ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz te zdjęcia ostatnio, że na początku nie wiedziałem kto mi odpisuje :P

 

Obiecane zdjęcia porównawcze ale na szybko z rana,  bezel fakt....mam w BC trochę wybłyszczony ale nie wszędzie...zamówię nowy to będzie wiadomo dokładnie:P 

 

https://www.dropbox.com/sh/vk73vhoyr8788sz/AACEdJsOI83ZfLNUcEhpN0NLa?dl=0

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Bartek, fajne zdjęcie profilowe..  :P   ;)

Dzieki Maciek, ucze sie od najlepszych; )

 

Zmieniasz te zdjęcia ostatnio, że na początku nie wiedziałem kto mi odpisuje :P

 

Obiecane zdjęcia porównawcze ale na szybko z rana,  bezel fakt....mam w BC trochę wybłyszczony ale nie wszędzie...zamówię nowy to będzie wiadomo dokładnie:P 

 

https://www.dropbox.com/sh/vk73vhoyr8788sz/AACEdJsOI83ZfLNUcEhpN0NLa?dl=0

 

Juz nie przewiduje zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musze to sprawdzić dokladnie, albo zwykły podstawowy od DW....no musze się jeszcze a takim razie rozeznać dobrze...chcę żeby zapięcie było też czarne nie srebrne

Pasek od dw-6900bw ma czarną metalową klamerke i jest stosunkowo nie drogi więc chyba lepszy jest metal niż plastik. Odcień czarnego jest chyba bardziej taki jak bezel od Gw-m5610BC. Choć sam nie wiem czy na prawdę jest jakaś różnica. Niestety nie mam już standardowego paska do porównania.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem i jednak zamówiłem jak pisałem czyli pasek od DW 6900BW i bezel 5610R zobaczymy co z tego wyjdzie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma jakiegoś  zalegającego  vintage kwadraciaka  najlepiej dw1000 albo dw1500 pre g-shock,  którego chciałby wymienić na nowego GW-M5610 ( założony kilka razy, wszystko działa perfekcyjnie , bateria cały czas na H gwarancja itp. ). Nie musi być w rewelacyjnym  stanie , ewentualnie mogę coś tam dopłacić za starocia  ;-) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak
Zdjęcie stare, ale niech będzie. Kwadraciak w matni, znaczy się w Szczelinie Wojcieszowskiej przed zaciskiem :)

 

post-69664-0-37451800-1433747844_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś podobnego było na bazarku bodajrze..

 

Dzięki !! :-)  dokładnie to taki mi chodziło, jakoś słabo przeglądałem bazarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części zamówiłem do mojego GW M5610 :) nie mogłem się zdecydować co do paska więc zamówiłem dwa :P od GW 6900-1 i DW 6900BW-1DR.Któryś napewno kolorystycznie będzie pasować...a bezel od 5610R.

 

Jeden pasek zosytanie najwyżej do mojego starego DW 6900 z 1995r ...może będzie pasować

 

Dodatkowo bezel do mojego 5610BC ...będzie na przyszłość :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Wam powiem Panowie, że nie do końca rozumiem tą wymianę pasków na paski z 6900. Swojego 5610 mam od roku i uważam, że to najwygodniejszy G jakiego miałem. To, że pasek jest może węższy, dla mnie też tylko na plus, bo zachowane są proporcje z pierwowzoru. W kwadraciaku jest jakaś taka moc/klimat, dzięki czemu często wygrywa miejsce na moim nadgarstku nawet z Rangeman'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie głównym i chyba jedynym powodem zmiany paska na paski dedykowane do serii 6900 jest wygoda noszenia, która własnie z paskiem od 6900 jest (w mojej ocenie) o wiele większa - aktualnie mam pomarańczę na pasku od 6900 i oryginalny set w drugim m5610 który czeka na bransę i różnica w koszeniu jest jak dla mnie znacząca :)

 

Oczywiście wszystko zależy od perspektywy - jak nie spróbujesz to zdania sobie nie wyrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie głównym i chyba jedynym powodem zmiany paska na paski dedykowane do serii 6900 jest wygoda noszenia, która własnie z paskiem od 6900 jest (w mojej ocenie) o wiele większa - aktualnie mam pomarańczę na pasku od 6900 i oryginalny set w drugim m5610 który czeka na bransę i różnica w koszeniu jest jak dla mnie znacząca :)

 

Oczywiście wszystko zależy od perspektywy - jak nie spróbujesz to zdania sobie nie wyrobisz :)

Mam tez GW-6900 i jesli o mnie chodzi to wg mnie jest mniej wygodny niż 5610. Na pewno to kwestia indywidualna, jak kto lubi nosić zegarek, jaki ma nadgarstek. Zdecydowałem sie na kontr-wpis, żeby chętni zakupu kostki sie nie wystraszyli i przy zamawianiu kwadracika od razu nie zamawiali paska od 6900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Wam powiem Panowie, że nie do końca rozumiem tą wymianę pasków na paski z 6900. Swojego 5610 mam od roku i uważam, że to najwygodniejszy G jakiego miałem. To, że pasek jest może węższy, dla mnie też tylko na plus, bo zachowane są proporcje z pierwowzoru. W kwadraciaku jest jakaś taka moc/klimat, dzięki czemu często wygrywa miejsce na moim nadgarstku nawet z Rangeman'em :)

dokladnie tak, moze i wieksza szerokosc jest dla niektorych wygodniejsza? ale to rozwala ogolne wizualne wrazenie, a w takim razie dla mnie, nie do przyjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.