Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ale czy przekładałeś kiedyś pasek z 6900 do kostki? Bo porównując wygodę dwóch modeli w oryginalnych zestawieniach to nie to samo :) 

Pewnie, że seria 56xx jest wygodna sama z siebie, zwłaszcza docenią to osoby o mniejszych/węższych nadgarstkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też pasek z 5610 jest lepszy od DW-6900 (GW-6900 nie sprawdzałem a podobno jest lepszy od DW) choć najlepsza w wygodzie jest bransa  ;) .

Wcześniej właśnie pisano o zmianie paska z DW-6900 na 5600/5610  bo tak nie odstaje od nadgarstka, w Gw-6900 już to poprawili  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też pasek z 5610 jest lepszy od DW-6900 (GW-6900 nie sprawdzałem a podobno jest lepszy od DW) choć najlepsza w wygodzie jest bransa  ;) .

Wcześniej właśnie pisano o zmianie paska z DW-6900 na 5600/5610  bo tak nie odstaje od nadgarstka, w Gw-6900 już to poprawili  ;)

Tak, ale przekładając ten pasek do 56xx daje nam to więcej miejsca na nadgarstek przez co - moim zdaniem - pasek lepiej się układa :)

 

Na szczęście jak to mówią "dla każdego, coś dobrego" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oryginalny pasek w gwm5610 będzie wygodny tylko dla osoby o bardzo wąskim nadgarstku.

Edytowane przez gcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie fotki :)

Jako że kwadrat i bransa to chyba w ten temat nadają się najlepiej :)

 

DSC_6904.jpgDSC_6905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet sygnowany pasek miałeś/masz :) Jak odczucia z 6900 na bransie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię porządki ze zdjęciami i warto jeszcze wrzucić BC na nadgarstku.

 

DSC_7108.jpgDSC_7106.jpgDSC_7107.jpgDSC_7109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet sygnowany pasek miałeś/masz :) Jak odczucia z 6900 na bransie ?

Kolega kupił laser do grawerowania i akurat wtedy miałem białego 6900 na łapie no i padł ofiarą testu :)

Bransoletę na 6900 załozyłem dosłownie do zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym powodem dlaczego kupuje pasek od 6900 to po to żeby zegarek optycznie powiększyć. ...bo na tym paseczku oryginalnym wygląda na moim nadgarstku biednie i odpustowo :) jak pisałem. ...już lepiej leży pasek w dw 5600e ...w tym modelu bym nie zmienil ale w GW 5610 wygląda tandetnie i chińsko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym powodem dlaczego kupuje pasek od 6900 to po to żeby zegarek optycznie powiększyć. ...bo na tym paseczku oryginalnym wygląda na moim nadgarstku biednie i odpustowo :) jak pisałem. ...już lepiej leży pasek w dw 5600e ...w tym modelu bym nie zmienil ale w GW 5610 wygląda tandetnie i chińsko :)

A nawet Tajlandzko :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie w kwestii bransolety, ogladajac te w/w zdjecia ma sie wrazenie,ze jest ona metalowa oksydowana, powlekana tworzywem, lakierem?

bylbym wzdzieczny za wyjasnienie, a pytam dlatego ze podoba mi sie , ale jestem alergikiem uczulonym na (gole) zwykle metalowe ogniwa w wzegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementy, nazwijmy je "chropowate" są plastikowe. Oddzielające je prostokątne, małe elementy są metalowe. Zapięcie jest metalowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no to siara, pozostane przy gumach i plastikach, chyba ze se walne protreka w tytanowym wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam "siara" :P

Bransoleta całkiem fajna - przynajmniej na zdjęciach :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa jest super, zdjęcia zdjęciami ale trzeba ją założyć na przegub aby poczuć fun factor :)

A jest z tworzywa a małe ogniwa łączące i zapięcie pokryte powłoką to chyba uczulenia nie złapiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa jest super, zdjęcia zdjęciami ale trzeba ją założyć na przegub aby poczuć fun factor :)

A jest z tworzywa a małe ogniwa łączące i zapięcie pokryte powłoką to chyba uczulenia nie złapiesz :)

 

 oo!! przywracasz nadzieje, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem trochę ponosić tego nowego kwadrata ale bez małej zamiany nie mógł bym na niego patrzeć na ręce więc o to efekty :) za jakieś 2 miesiące dostanie normalny pasek

 

Czarnuch teraz nie nadaje się do noszenia na nadgarstku :P

post-64161-0-76880700-1443036612_thumb.jpg

post-64161-0-11090000-1443036626_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa jest węższa od paska i bardziej przylega do nadgarstka więc jak to jest że pasek Ci nie leży a bransa już tak?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No beznadzieja :) musi być na pasku ...miałem kiedyś GW-M5610-1BJ (wersja na pasku) sprzedałem tak szybko jak kupiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pasek od 6900 odstaje od koperty zaraz na początku przy kopercie tak bransoleta tez, dzięki adapterowi a zarazem powiększa go optycznie :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta bransoleta prócz tego że fajnie wygląda i sprawia że zegarek wygodniej się nosi, ma jeszcze jedną zaletę.. Mianowicie bransoleta sprawia że zegarek jest bardziej cięższy i lepiej równoważy się z kopertą niż w przypadku paska.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

oj..tutaj sie musze wtracic :P

trzeba dopowiedziec ze jezeli jest zakrecany dekiel i koperta z jakiegos stopu to zegarek tez za***iscie lapie rownowage i dobrze sie uklada,nawet na 'gumie' :)

-prawie jak jakis automat :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.