Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Mrovka, miałem dokładnie odwrotne odczucia. DW-5000SL i DW-5600C jakoś mi nie leżały właśnie pod względem wyważenia.

 

pozdrawiam, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrovka jak masz stalowa kopertę i gumowy pasek to nie ma żadnej równowagi pomiędzy koperta a paskiem, nawet ta branzoleta dużo by nie dała przypuszczam.. Taka stalowa koperta na gumowym pasku lubi sobie ostro polatać po nadgarstku.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

sorry panowie,musialem was zle zrozumiec bo na to wychodzi ze mowimy o innych rzeczach,bo ja wlasnie pisalem o tym 'lataniu' hehe

dobrze wiedziec...tzn ze i moze byc odwrotnie

to w takim razie moj post sie nie liczy :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję sie :)....jak miałem giezy... a lubię zegarek luźno na nadgarstku to z powodu metalu latały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam

Stalowa koperta w G zachowuje się jak w normalnym zegarku ze stalową kopertą. Plastikowe koperty są lekkie i raczej nie przemieszczają się na nadgarstku.

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

wczesniej totalnie was nie zrozumialem,bo ja wlasnie pisalem o tym lataniu...dobra dalem,sami wiecie co

-musze ja kiedys zakosztowac bo jezeli ona robi takie dobrosci - to dodana na stal powinna byc tym bardziej ok

 

ps.powaznie wam to 'latanie' przeszkadza??:) cholerka ja wlasnie to uwielbiam hehe

 

boje sie tylko ze zmasakruje ta bransoletka dekiel - wyjdzie jeszcze tak ze zamiast przejmowac sie nim w pracy,zaczne sie przejmowac tym,jak bedzie odkladany hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej totalnie was nie zrozumialem,bo ja wlasnie pisalem o tym lataniu...dobra dalem,sami wiecie co

-musze ja kiedys zakosztowac bo jezeli ona robi takie dobrosci - to dodana na stal powinna byc tym bardziej ok

 

ps.powaznie wam to 'latanie' przeszkadza?? :) cholerka ja wlasnie to uwielbiam hehe

 

boje sie tylko ze zmasakruje ta bransoletka dekiel - wyjdzie jeszcze tak ze zamiast przejmowac sie nim w pracy,zaczne sie przejmowac tym,jak bedzie odkladany hehe

Ja to uwielbiam jak zegarek ma bransoletę :) na pasku średnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to uwielbiam jak zegarek ma bransoletę :) na pasku średnio

Też tak mam. Pasek to tak na sportowo bardziej, bo wygodniej/lżej.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przeszkadza ale wiadomo jest różnica jak się nosi plastikowe koperty a potem założy stalową. Ja dziś przywdziałem Gieza dawno nie zakładanego i od razu przeszła mi myśl o pozbyciu się go

 

527fda7c567ff9d26b1354c2c976f7c9.jpg

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw go sobie bo jak sprzedaż to możesz żałować a upolować teraz 1150 wcale nie jest łatwo.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graniczy z cudem ....wiem bo jakiś czas temu siedziałem w rynku Giezow :) szybciej można kupić GS 1200 1300 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są cały czas dostępne ale cena gruba. Chyba że ich dostępność wynika z braku nabywców.

http://www.watchshop.com/mens-casio-g-shock-giez-alarm-chronograph-solar-powered-watch-gs-1150-1aer-p99937046.html

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przesadzona i to sporo :) za tyle a raczej sporo mniej bez łaski 1400 można mieć

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kwadraciaków to moja zdolna żona też czasem coś pstryknie.  ;)

 

2mZI3A2.jpg

 

GLS-5600L 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszę temat :)

 

 

3349955_20150926_112807.jpg

post-64161-0-57750500-1443260327_thumb.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj noszę DW na zmianę z synem :)

iw04x2Y.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DW ma coś w sobie...a ten mało kontrastowy wyświetlacz uważam za zaletę :)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nosze dw, bo najmniejszy ib. praktyczny na reku, a nosze go na zmiane z 'dworcowym' lorusem, jest jeszcze mniejszy, 39mm i extremalnie lekki, z tym ze dosyc ascetycznie wyglada, za to dokladnoscia bije wszystkie moje casio, no poza WV59E z radiem..mam teraz faze na ultralekkie modele, i okresowa niechec do plastiku. wachalem sie czy nie zalozyc dzisiaj citka ecodriv'a ale przegral z powodu nadwagi i grubosci..hi..hi

u mnie to normalne, raz odchyl w jedna ,a raz odchyl w druga strone..hi..hi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Ten DW ma coś w sobie...a ten mało kontrastowy wyświetlacz uważam za zaletę :)

 

to jestesmy razem po tej stronie barykady..tez lubie jego wlasciwosci:) 

 

ostatni tak sie bawilem I zakladalem sobie raz GW5000 a raz DW5000SL I za kazdym razem jak patrzylem na wersje DW  to mialem wrazenie ze cofam sie w czasie o 20 lat :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jestesmy razem po tej stronie barykady..tez lubie jego wlasciwosci:) 

 

ostatni tak sie bawilem I zakladalem sobie raz GW5000 a raz DW5000SL I za kazdym razem jak patrzylem na wersje DW  to mialem wrazenie ze cofam sie w czasie o 20 lat :)

Zazdroszczę tych screwbacków :) właśnie o to cofanie o 20 lat to tyłu chodzi...najprostszy G...bez TS MB i ten wyświetlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drobne kosmetyczne zmiany, czy na plus czas pokaże.. Tym czasem mam dla was kilka szybkich ujęć z ogródka i lecę dalej focić całą gromadkę w domowym zaciszu przy lampce  ;)

 

Wov64yD.jpg

9bwwE6G.jpg

fo0uZkw.jpg

tyRzca1.jpg

 

Wldzior graty za foty!  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.