Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem dziś ten katalog na grupy na FB i podobno jest dostępny w TT od początku lutego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dziś ten katalog na grupy na FB i podobno jest dostępny w TT od początku lutego :P

Pełno ich leży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wersja "full metal" z negatywem i paskiem "gumowym" - GMW-B5000TFC-1f6e678fac52bddd76a24e95e5981d262.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaksoś nie przemawiają do mnie te najnowsze modele.. Może jak pomacam na żywo zmienię zdanie bo po zdjęciach średnio na jeża mi podchodzą. No i ta cena..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełno ich leży :)

Yup.

Dzisiaj z jednym wyszedłem.

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie znudzi,mam pare kwadratów ale go uwielbiam,może dlatego,że to pierwszy mój casio i prezent od mojej drugiej połówki

post-103742-0-03323400-1520785905_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaboom!

Nowy nabytek z magicznymi czterema literkami - kto zgadnie z jakimi?

20180313_142506.jpg

 

I z mniejszym bratem

20180313_142548.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie znudzi,mam pare kwadratów ale go uwielbiam,może dlatego,że to pierwszy mój casio i prezent od mojej drugiej połówki

 

,..W59? no tego mam i ja no i pierwszy kwadrat wśród casio F91 tez, mysle ze w okolicach swiat u mnie pojawi się nowy kwadrat, G model nieczesto tu widywany, jedzie ze stanow via amazon, zdradzę kolor czarny i w połysku a pasek z fajnym ornamentem, zgadnie ktoś co to za model??  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w59.Też mam w planie jakiegoś kwadrata G,starzec więc czekamy i mam nadzieję,że pochwalisz się nowym nabytkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byly jakies inne kwadraciaki, ktore mialy srebrny ekran jak dw-5000lv?

 

 ten o którym pisałem powyżej,ma prawie caly srebrny, poza grfika plywow, glx5600-1dr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 5610, bo brat chciał coś smukłego do pracy i mój stary Glx mu przypasował.

Gdy już dotarł 5610,  to pierwsze wrażenie raczej na minus - głównie z powodu trochę odstającego bezela przy pasku i matowo-szarego ? w pełnym słońcu odcienia bezela i paska.

 

Szybka podmiana na stary błyszczący  bezel i pasek z Glxa i bingo - już wiedziałem jak mają wyglądać te dwa zegarki.

 

Parciane nato będzie jak znalazł na lato :wub:

 

6W54XNL.jpg

5UQSTTt.jpg

70IrnVt.jpg

NiTngKg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,ale zależy co kto lubi pasek od glx-a  na 5610 swoim charakterystycznym ozdobnikiem i napisem glide na pasku zdradza ze cos tu jest nie hallo,zostawilbym tego glx-a takim jak jest w oryginale,a do 56xx kupiłbym ewentualnie inny, ale jednolity. ja mam 5600,m 5610 i niedługo dojedzie wlasnie GLX5600 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na zdjęcia raz jeszcze :)

Na 5610 jest tylko bezel Glx, a błyszczące adaptery na pasek przeciągany z Gls.

Swoją drogą to do wyświetlacza Glxa pasuje lepiej moim zdaniem matowy zestaw z 5610

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kwestia osobistych preferencji,mam inne zdanie, ja uważam ze jeśli mat to wszędzie, a jeśli połysk to tez, tak wiec u siebie zawsze zachowuje stan fabryczny, natomiast zegarki innych marek traktuje w dowolny sposób, ,...a przy okazji chce teraz zamowic ktorys z tej pary, Waszym zdaniem,ktory dla Was przypasowalby,a który pasuje bardziej na reku starszego pana? tzn. na moim reku https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_2_9?url=search-alias%3Daps&field-keywords=casio+gwx+5600&sprefix=casio+GWX%2Caps%2C142&crid=2FTIHF6Z5I7PS

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda 5610 z tym bezel em, pięknie kontrastuje czerwony pasek z tą czernią według mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie Killme gratuluje bo m5610 to jedna z najfajniejszych kostek i w

miare niskiej cenie,

coz, nikt mi nie podpowiedział którego z tej pary GWX-ow wybrać, wybrałem tego brązowego >> gwx5600wb-5jf,<< no bo negatywa w kostce jeszcze nie miałem, a wiec na początku kwietnia (jak dozyje..hi..hi) zamieszczę fotki GLX5600 i GWX5600WB, wtedy już razem będą juz 4 rozne sztuki oczywiście poza innymi, okraglymi, a w kwietniu wszystkich G razem będzie chyba dwanaście.

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie Killme gratuluje bo m5610 to jedna z najfajniejszych kostek i w

miare niskiej cenie,

coz, nikt mi nie podpowiedział którego z tej pary GWX-ow wybrać, wybrałem tego brązowego >> gwx5600wb-5jf,<< no bo negatywa w kostce jeszcze nie miałem, a wiec na początku kwietnia (jak dozyje..hi..hi) zamieszczę fotki GLX5600 i GWX5600WB, wtedy już razem będą juz 4 rozne sztuki

 

Dzięki, moim zdaniem najfajniejsza byłaby gwx-5600-1jf - niebiesko-pomarańczone akcenty na wyświetlaczu zawsze dodają uroku, a pasek i bezel zawsze można zmienić na coś innego. Negatyw moim zdaniem słabo tu wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta wersja ma bezel zbyt wielokolorowy, nie w moim stylu,natomiast ten mój negatyw zdaje się,ze cyfry ma czerwone (?)  co w otoczeniu brazu i zoltego paska idealnie nadaje się jako sportowy zegarek na lato.

 

ps. jednak obie wersje sa fajne,he..he długo nie trwalo zebym zmienil zdanie, cos mi zaczyna powoli chodzic po glowie, to cos to drugi GWX, ... :P  GWX5600- 1JF .ale powoli,jeszcze nie teraz

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo przed terminem oba dzis dojechaly rownoczesnie, 11176172_DSCF1397.JPG11176174_DSCF1396.JPG11176173_DSCF1398.JPGi co sadzicie o nich? GWX ma cyferki zlote, przepraszam,za jakosc zdjec.Ciekawostka, dlaczego pokazuja jednodniowa roznice miedzy soba?

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWX na papierze ma ciut większe wymiary od GLXa i pochodnych - jak możesz wymiary, grubość i wagę porównac ?

Super zestaw, ale mi się marzy jednak GWX w pozytywie.

Jak możesz zdradzić skąd kupowałeś i jak z cłem i vatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.