Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

GWX na papierze ma ciut większe wymiary od GLXa i pochodnych - jak możesz wymiary, grubość i wagę porównac ?

Super zestaw, ale mi się marzy jednak GWX w pozytywie.

Jak możesz zdradzić skąd kupowałeś i jak z cłem i vatem?

 

wiec tak, zwróć uwagę ze na tych moich zdjęciach GLX jest bliżej obiektywu, wiec wydaje się ze jest wielkoscia zbliżony do GWX-a, a w rzeczywistości nie jest, GLX jest mniejszy,i to dosyć wyraźnie, w końcu GWX ma trzy linie w wyświetlaczu,a GlX - dwie, GWX jest tez większy od GWM 5610 i chyba minimalnie wiekszy tez od DW5600,a i wagowo tez jest troche więcej, Cla i vatu nie placilem bo zegarki przyleciały ze stanow do anglii (za pośrednictwem amazona.uk) Cena ostateczna

GWX 140 funtow GLX 74 funty

 

był tez GWX pozytyw, ale ...bialy,wiec jak dla mnie nie bardzo , mam trzy kostki w pozytywie, ta wiec musiala być negatywem, co przy tych kolorach i brazowo=zlotawym wyświetlaczu zaje#scie wygląda. PS.a ich grubość wg. mnie jest taka sama

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, zwróć uwagę ze na tych moich zdjęciach GLX jest bliżej obiektywu, wiec wydaje się ze jest wielkoscia zbliżony do GWX-a, a w rzeczywistości nie jest, GLX jest mniejszy,i to dosyć wyraźnie, w końcu GWX ma trzy linie w wyświetlaczu,a GlX - dwie, GWX jest tez większy od GWM 5610 i chyba minimalnie wiekszy tez od DW5600,a i wagowo tez jest troche więcej, Cla i vatu nie placilem bo zegarki przyleciały ze stanow do anglii (za pośrednictwem amazona.uk) Cena ostateczna

GWX 140 funtow GLX 74 funty

 

był tez GWX pozytyw, ale ...bialy,wiec jak dla mnie nie bardzo , mam trzy kostki w pozytywie, ta wiec musiala być negatywem, co przy tych kolorach i brazowo=zlotawym wyświetlaczu zaje#scie wygląda. PS.a ich grubość wg. mnie jest taka sama

 

Dzięki za informacje. gwx-5600-1jf które mnie ewentualnie interesuje był pierwszym z kwadratowych GWXów i widze go tylko na ebay w Japonii, co przekłada się na cło i Vat i ostateczna cena byłaby dla mnie na ten moment nie do przyjęcia niestety <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11227815_DSCF1434.JPGtak pozytyw japoński cenowo powala na kolana, jak za kostke.Zycze ci trafienia w dobrej cenie,a na koniec powiem ze zrobiłem test z udzialem mojej kobiety, polozylem jej na stole wszystkie cztery i poprosiłem o wskazanie tego który wg.jej  jest najatrakcyjnieszy wizualnie,...wskazala taka kolejnosc GWX5600 , GWm5610,.GLX560 i ostatni to DW5600

Edytowane przez starzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat bo ostatnio ucichło

6d4a1f27a8ab51fff2b286ad79809f27.jpgd4d72f9868062884ecec8f6071215b88.jpgde67babe634d6986ea1444905d69c57c.jpg128e8e5a03c5f8e439f5a216a73649b4.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś ostatnio zdobyłem. Rarytas?

post-1617-0-04208600-1522686740_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w każdym TT dają, ja niestety mam kawałek do najbliższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rarytas?

Darmowa makulatura dostępna od TimeTrend po sklepy interentowe.

Dostałem ostatnio z firmy Demus przy zakupie Timexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że tak docenią klienta na budżetową 5600. Nie przypominam sobie polskojęzycznych opracowań tego modelu. Stąd moje zdziwienie.  


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest pi razy drzwi koszt modułu ze złotym wyświetlaczem? Mam dwa komplety gaci do kwadrata i myślę nad takim zamówieniem w Zibi żeby niedużym kosztem mieć dwa kwadraty a nie jeden :)

Ewentualnie miodowy, ale nie wiem jak u niego z czytelnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skąd najtaniej można ściągnąć GW-5000, bo kolega chciałby?

 

I drugie pytanie: próbował ktoś znaną i lubianą bransoletę podłączyć do starszego screwbacka z rozstawem 18mm?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka... stalowy mi się niebezpiecznie zaczął podobać...

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,.. ten kłopot mam z glowy,zbyt wysoka cena i moja alergia na m.inn. stal i niektóre inne stopy jest gwarancja,ze nie popelnie tego zakupu,sam zegarek od strony technicznej jest bez zastrzezen, jedynie może tylko te cegiełki w grafice troche by mi przeszkadzaly.,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.