Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Black & White :)

image.jpg

 

Negatyw rocznik 2011, pozytyw rocznik 2014.

Jak już kiedyś pisał @GitBit w wątku technicznym, w ich modułach są różnice w budowie/zabudowie anteny, jednak zdaje się, że nie wpływa to na odbiór sygnału (a przynajmniej w tych dwóch egzemplarzach) bo oba złapały czas dokładnie w tym samym momencie :)

 

I jeszcze trochę wiosennego spamu ;)

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna gw5000. Macie jakieś sprawdzone źródła po za ebey ? Puki co znalazłem za około 1200zl z wysyłką z Japoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem od niejakiego taku_2015. Powinien dojechać 7-17 maja. Wyszło trochę mniej niż 1200.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem od niejakiego taku_2015. Powinien dojechać 7-17 maja. Wyszło trochę mniej niż 1200.

A jak z cłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napracowała się dzisiaj kostka - najpierw na moto 5h, potem organizowanie drewna, teraz nareszcie relaks

20180501_195756.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z cłem?

 

Się okaże, ale gość powiedział że wyśle jako gift do 45 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja. Sam się zastanawiam nad jakimś tanim kanciokiem, bo do pracy jakoś żal mi Romana nosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grubo z tym GMW-B5000, niedawno dopiero się dowiedziałem, full metal jacket, no no ...

Ten Bluetooth to od czapy, nie wiem po co.

Ale przynajmniej w końcu poszli po rozum do głowy i powiększyli przyciski, oby też dali miększe sprężyny, niedorzecznie niedostępne przyciski to największa słabostka obecnych kostek.

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo z tym GMW-B5000, niedawno dopiero się dowiedziałem, full metal jacket, no no ...

Ten Bluetooth to od czapy, nie wiem po co.

Ale przynajmniej w końcu poszli po rozum do głowy i powiększyli przyciski, oby też dali miększe sprężyny, niedorzecznie niedostępne przyciski to największa słabostka obecnych kostek.

Niedostępne przyciski do kostek?

Wiekszość można zamowić przez serwis a do dw-5600e są od ręki na allegro.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"niedostępne" użytkowo - głęboko schowane w bezelu i do tego twardo chodzące (choćby w porównaniu do F91 czy W800)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety już taki jest urok kostek zwłaszcza 5600,z przyciskami (adjust)  inne kostki wypadają lepiej np. 5610 gwx5600 ,.ale mimo wszystko dla mnie sa najfajniejsze pod każdym względem, wygoda,estetyka, rozmiar i funkcjonalność..zresztą wśród innych tych mam zdecydowanie najwięcej i nie tylko g-shocki, zwykle kwadratowe casio tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Adjust w DW-5600E to pomylka, ja go zawsze wymieniam na standardowy przycisk. Z pozostałymi nie jest źle, choć przy ogromnych palcach może byc trudno z obslugą.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o,jak grzecznie sobie leza w pudełeczkach,to wszystko?, masz jeszcze cos? moje leza poupychane gdzie popadnie, przy jakichś większych porządkach wyjme wszystkie i wtedy pokaze zbiorcza fotke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co potrzebuję, wręcz o jeden za wiele :)

Nie jestem kolekcjonerem, to zegarki użytkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo z tym GMW-B5000, niedawno dopiero się dowiedziałem, full metal jacket, no no ...

Ten Bluetooth to od czapy, nie wiem po co.

Ale przynajmniej w końcu poszli po rozum do głowy i powiększyli przyciski, oby też dali miększe sprężyny, niedorzecznie niedostępne przyciski to największa słabostka obecnych kostek.

5610 - obecna kostka i nie widzę problemu

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem kolekcjonerem, to zegarki użytkowe.

Henizz no od tej strony to Cię nie znaliśmy ;)

 

Użytkowe... jak najbardziej https://gadzetomania.pl/60142,ulubiony-zegarek-terrorystow-casio-f-91w-jest-tani-niezawodny-i-pracuje-7-lat-na-baterii

 

:ph34r::):D:lol::ph34r:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz zwariował :)97fb274c9ea32c57980c46d33e0ec638.jpg3f795dfb0a0a78338ac81787f86bbb94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.