Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

@Negatyw

 

IMO właśnie w tym "świeceniu" jest jego moc :)

Niedawno była wielka okazja na bazarku > ktoś wystawił srebrnego za 1500zł. ...

Moc, albo obciach... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiaj żryć dostaje na zimę, synchro powyłączane więc w norze zrobił standardowe +3s

Moje wszystkie maja na zime wylaczona synchronizacje pomimo, ze gapia sie z dystansu w okno. Jednak jest duzo mniej swiatla. Jak ktorys wskakuje na lape to wowczas go synchronizuje o ile mi sie chce.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz najkorzystniej można nabyć gmw b5000 byle nie złoty

Jest srebrny na bazarku.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz najkorzystniej można nabyć gmw b5000 byle nie złoty

Gdyby ktoś był zainteresowany srebrnym, to zapraszam na priv.

Edytowane przez SQ2EJQ

Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany srebrnym, to zapraszam na priv.

Pieniądz to nie wszystko, nie będziesz żałował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz to nie wszystko, nie będziesz żałował?

Nie będę żałował, bo brat bliźniak zostaje u mnie :)


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc, albo obciach... :-)

 

Nie znasz się :D

Fazy postrzegania są takie:

I - to co się błyszczy to obciach

II - wybieramy tylko mat

III - wybieramy błysk >>> przychodzi z wiekiem :) (autopsja)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zwolennikiem nie błyszczących zegarków. Mam takie z piaskowanymi i szczotkowany kopertami. Jednak w przypadku stalowej kostki uważam, że cały urok w tym, że jest błyszcząca tam, gdzie powinna. Jak cała by była matowa, to by nie było takiego efektu.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę żałował, bo brat bliźniak zostaje u mnie :)

 

IMO, jeśli to możliwe, to warto potraktować go jako inwestycję > skoro jest już nieprodukowany, to z czasem zyska na wartości ...


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się :D

Fazy postrzegania są takie:

I - to co się błyszczy to obciach

II - wybieramy tylko mat

III - wybieramy błysk >>> przychodzi z wiekiem :) (autopsja)

Pzdr.

No to jeśli to ma zadziałać u mnie, to może po 60tce... ;)

Choć moje gusta, pozostają niezmienne od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli to ma zadziałać u mnie, to może po 60tce... ;)

Choć moje gusta, pozostają niezmienne od lat.

No ale o co marudzisz? Jak widzisz Casio nie wyprodukowało zegarka dla Ciebie i lament tutaj na pewno tego nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość, kolego.

Moja wypowiedź, dotyczyła jedynie kolorystyki.

 

Mam 5610 i jestem zadowolony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując przysłowie:

gdzie stalowa kostka nie może, tam GW-M5610 pośle :)


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem się czy mnie nie będzie wkurzać tym blink-blink, ale szybko się okazało, że bardzo ją lubię taką jaka jest i u mnie na pewno zostanie.

Moim zdaniem świetnie łączy klasyczny styl z nowoczesnością. To najlepszy wypust Casio ostatnich lat.

Oczywiście nie jest to zegarek do tyrania, ale raczej by podkreślić zamiłowanie do G-Shocków. Ja się tego nie wstydzę ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałem się czy mnie nie będzie wkurzać tym blink-blink, ale szybko się okazało, że bardzo ją lubię taką jaka jest i u mnie na pewno zostanie.

Moim zdaniem świetnie łączy klasyczny styl z nowoczesnością. To najlepszy wypust Casio ostatnich lat.

Oczywiście nie jest to zegarek do tyrania, ale raczej by podkreślić zamiłowanie do G-Shocków. Ja się tego nie wstydzę ;)

Od siebie jeszcze dodam, ze metalowa kostka chodzila mi po glowie od wielu lat. Dawno temu myslalem, ze byloby za***iscie jakby Casio taka wypuscilo. I prosze...moje modlitwy zostaly wysluchane  :rolleyes:  i marzenie sie ziscilo.   :D

Swoja chce ubrac w DLC i wlasciwie bede niemal w 100% happy chappy  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie jeszcze dodam, ze metalowa kostka chodzila mi po glowie od wielu lat. Dawno temu myslalem, ze byloby za***iscie jakby Casio taka wypuscilo. I prosze...moje modlitwy zostaly wysluchane  :rolleyes:  i marzenie sie ziscilo.   :D

Swoja chce ubrac w DLC i wlasciwie bede niemal w 100% happy chappy  :P

 

Jak zobaczyłem zapowiedź wypuszczenia metalowych kostek i pierwsze zdjęcia, to pomyślałem "nareszcie ..." :)


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w pierwszej chwili nie podobał... Byłem przekonany, że to guma pokryta lakierem imitującym​ metal :D

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten sam - 10322999. Kwestia pewnie egzemplarza - podobnie, jak w Romkach. Ja w posiadanych przez chwilę egzemplarzach GW-M5610-1ER miałem bardzo mieszane odczucia, czy w ogóle warto kupować ten zegarek. No i poszedł dalej.

 

 

Potwierdzam jak powyżej przerobiłem GW-M5610 kilkanaście egzemplarzy i z kontrastem różnie bywało. W GW-5000 siedzi dokładnie ten sam LCD co w 5610 bo to te same moduły 3159. 

Czaję, tak myślałem, gws5600 też tem sam moduł a lcd mam wraznienie jakby specjalnie pod niego robiony, chyba najlepszy lcd w kostkach jaki miałem. głowę daję uciąć,że jest inny, w zwykłych gw nigdy na taki nie trafiłem.

SD04N0z.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czaję, tak myślałem, gws5600 też tem sam moduł a lcd mam wraznienie jakby specjalnie pod niego robiony, chyba najlepszy lcd w kostkach jaki miałem. głowę daję uciąć,że jest inny, w zwykłych gw nigdy na taki nie trafiłem.

Mylisz się Marcin, wyświetlacz ma dokładnie ten sam numer katalogowy, co w GW-5000-1, GW-M5610-1, w krówce GW-M5610BW-7, w GW-M5610LG-8 i właśnie w GW-S5600-1 no i pewnie jeszcze w paru innych modelach. Ale faktem jest, że jak miałem przyjemność poobcować zarówno z GW-S5600-1JF, jak i z klasycznym GW-M5610-1ER kolegi @mariushko, to jednak GW-S był znacznie wyraźniejszy od GW-M.

 

Wiem, że to trochę teoria spiskowa, ale może oni faktycznie te wyświetlacze selekcjonują pod kątem jakości i najlepsze dają do wyższych modeli (kupowanych głównie przez pasjonatów, którzy zwaracją uwagę na najmniejsze nawet niuanse), a średnie i przedodrzutowe pakują do linii podstawowej, kupowanej dzieciakom na komunię itp. lub przez tzw. zwykłych ludzi, którym nawet nie przyjdzie do głowy porównywać, czy w ogóle kwestionować kontrast wyświetlacza?

A mnie się w pierwszej chwili nie podobał... Byłem przekonany, że to guma pokryta lakierem imitującym​ metal :D

Ja Cię kręcę, aż mnie wzdrygnęło na samą myśl, że ktoś w Casio mógłby wpaść na tak "genialny" pomysł, jak polakierowanie gumy bezela na srebrny metalik, żeby ta udawała stal... Całe szczęście, że wypuścili prawdziwą stalową kostkę, która cieszy w końcu niejednego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Marcin, wyświetlacz ma dokładnie ten sam numer katalogowy, co w GW-5000-1, GW-M5610-1, w krówce GW-M5610BW-7, w GW-M5610LG-8 i właśnie w GW-S5600-1 no i pewnie jeszcze w paru innych modelach. Ale faktem jest, że jak miałem przyjemność poobcować zarówno z GW-S5600-1JF, jak i z klasycznym GW-M5610-1ER kolegi @mariushko, to jednak GW-S był znacznie wyraźniejszy od GW-M.

 

Wiem, że to trochę teoria spiskowa, ale może oni faktycznie te wyświetlacze selekcjonują pod kątem jakości i najlepsze dają do wyższych modeli (kupowanych głównie przez pasjonatów, którzy zwaracją uwagę na najmniejsze nawet niuanse), a średnie i przedodrzutowe pakują do linii podstawowej, kupowanej dzieciakom na komunię itp. lub przez tzw. zwykłych ludzi, którym nawet nie przyjdzie do głowy porównywać, czy w ogóle kwestionować kontrast wyświetlacza?

Ja Cię kręcę, aż mnie wzdrygnęło na samą myśl, że ktoś w Casio mógłby wpaść na tak "genialny" pomysł, jak polakierowanie gumy bezela na srebrny metalik, żeby ta udawała stal... Całe szczęście, że wypuścili prawdziwą stalową kostkę, która cieszy w końcu niejednego. :)

Już sam nie wiem, aż wierzyć się nie chce, że mogą występować aż tak kolosalne różnice między tym samym LCD, dno i wodorosty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.