Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Ta stal to fenomen i zbawienie Świata. Mnie zegarki z plastiku jeżeli mają być noszone poza uprawianiem sportu na codzień dłużej niż kilka godzin męczą i wkurzają. Nie zniósł bym zwykłego G 8-10h w pracy. Z fullmatal b5000 nie ma tego problemu, ale każdy kij ma dwa końce. Nie chciałbym z tym zegarkiem jeździć na rowerze MTB... takie mało sportowe telepajło

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5035 - ma zdaje się taki sam moduł jak DW-5600 - ale nie ma solara i WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns trafiłeś w sedno z mtb, dodałbym jeszcze ścinkę drzew i pare innych czynności.

@Clusca 5600 mam a chciałbym więcej.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca kostki, ale podobnie jak kostki - niezbyt wielkie: DW-9200K - bez solara i WC, ale zakręcana dupka, albo DW-7800 - bez solara, WC i zakręcanej dupki, ale moduł baaardzo fajny.

No a jak na MTB, ścinkę drzew, rzut kłodą (caber toss) i bieg w workach to tylko GD-350. Bez solara, WC, bez zakręcanej dupki, ale za to jak się bateria wyczerpie - wymienisz na nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wolę zwykłe dw 5600.

 

 zdecydowanie, najlepiej wygląda i najlepiej lezy, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak leży, to już chyba zależy od preferencji. Dla mnie screwbacki leżą na ręce fenomenalnie, a kostki z deklami na śrubki mi się zawsze źle układały.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kostka na śrubki leży super i przy tym jest lekka.

Mam nadzieje że wyjdzie cos takiego jak gw-5000 ale z modułem od drogich fullmetal.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kostka na śrubki leży super i przy tym jest lekka.

Mam nadzieje że wyjdzie cos takiego jak gw-5000 ale z modułem od drogich fullmetal.

wiem, że to zaboli, ale mam wszystkie i niestety poziom odczucia tandety, syndromu chińszczyzny, zabawki, wydmuszki ... no jest mniej niż średnio dla 5610, takie plastikowe coś na rower, na wykopki ziemniaków, grilla, plastikowy czasopokazywacz za 30zł ...

 

my wiemy co to, log G-Shock dodaje mu animuszu, Casio wytaniło niby produkcję, niby śrubki w deklu nie mają znaczenia, ale jak się te wszystkie weźmie się razem do jednej ręki, dopiero wiać jak bardzo wytanili... 

 

Dajcie takiego 5610 kompletnemu laikowi, zrecenzuje wam wartość i doznania o tym zegarku obiektywnie (czyli podobnie jak wyżej) i pewnie na koniec usłyszycie, że jednak ten z ostatniej gazetki Lidla za 30zł bardziej mu się podoba  ;)  :lol:  B)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Japanese press release that includes the full specifications can be found here. Based on a new video (below), the watch has a screw-lock case back like the GMW-B5000. The module and specs are similar to the GMW-B5000 but without the Bluetooth mobile link function. 

https://www.g-central.com/pure-gold-g-shock-for-sale-in-2019/

 

Z tego co widzę, to kolega parówkowy zlikwidował konto  :lol:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tu o zakręcanych dekielkach, a w sumie jak się głębiej zastanowić to przy solarach, taki zakręcany dekielek funkcjonalnie jest niepotrzebny, bo ile razy zostanie użyty :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu zlikwidowano - Parówce.

4f50812a9e1eca5a179f79dca924ff34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to zaboli

Ależ nie bo to tak ma być. Ta wielkość, krój i może trochę historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zakręcanych kopert w kwadratach to moje odczucia są takie, że nie wrócę już do dekli na śrubki. 

Waveceptor i solar ok fajne ale... odczucie jakości zegarka to drugie.  Screwback to zupełnie inna liga, inny zegarek  w porównaniu do plastików. Ceny przecież podobne ...

Wolałbym jednego Screw od 10 nie Screw :)

Edytowane przez acid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polać mu, dobrze doda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówiłem ja, Jarząbek. :D

 

 

Dużo tu o zakręcanych dekielkach, a w sumie jak się głębiej zastanowić to przy solarach, taki zakręcany dekielek funkcjonalnie jest niepotrzebny, bo ile razy zostanie użyty :)

Właśnie jest używany za każdym razem, jak zakładam zegarek. Bo dzięki niemu zegarek jest świetnie wyważony i o wiele lepiej układa się na ręce, bez konieczności ciasnego zapinania zegarka. :P

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

:-)

post-34987-0-44160100-1551808895_thumb.jpg

post-34987-0-28871900-1551808904_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe tam, taki z BT. Same zło ;) i bez śrubek w deklu i rysuje się i klekocze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trudno, co zrobić ;-) Wiem, że szału nie ma, ale póki co cieszy, a do tego miła odmiana od samych (prawie) mechaników ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też napiszę: brawo Ty :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kostka na śrubki leży super i przy tym jest lekka./...../

 

no i nie jest tak wysoka jak screwbaki, prawie plasko przylega do przegubu,ale to tylko kwestia preferencji,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.