Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż proszę, może być z netu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W woreczkach. a34f0c060cda5c97145b3806174597f4.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli majfrendy nie pokusiły się o podrobienie oryginału

 

ch24pl_casio_gshock_gmwb5000_4.jpg

 

mogli chociaż coś w jednym kawałku dać w typie uszczelki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW ma jednak inna kopertę, są otwory techniczne na tą uszczelke.

Jak dla mnie nie jest źle. Podejrzewam, że jakby łatwo było zrobić fullmetal do starych kostek to Casio zwęszyło by interes. Skoro potrafią wznowić produkcję bezeli do DW-5000 to z tym by też nie mieli problemów.

Ogólnie to powinni otworzyć dział z akcesoriami do Custom owania G ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy łatwo ? Raczej NIE. Myślisz, ze Casio nie ma co robić i projektować inne koperty ? Obawiam się, że zainwestowali w testy co Chińczyk zawsze ma w poważaniu. Chińczyk zrobił podróbę, namiastkę fullmetal. Zauważ, że oryginał ma zupełnie inne mocowanie bransolety do koperty - żeby to wszystko jakoś sensownie trzymało się. Myślisz, że w oryginale dla jaj zrobili takie a nie inne mocowanie ?

 

Ok, standardowa koperta nie ma nacięć pod ten amortyzator, ale mogła być sama obwoluta wkoło ekranu

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

murcins, gdybyś miał wybrać najładniejszą kostkę jaką masz / miałeś to co by to było?

Podkreślam - najładniejszą, a nie najbardziej wszechstronną, najwygodniejszą, wypasioną, itd.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem ciuchy, robiłem to po raz pierwszy i powiem wam że nie spodziewałem się aż takiego efektu łał po wymianie, po prostu jakbym miał nowiutki zegar, super uczucie :)

Nie byłem za dobrze przygotowany i śrubki mocujące bezel dostały trochę po dupsku więc przy następnej wymianie będę musiały zostać wymienione na nowe ( przy okazji gdzie je kupić i jak mieć pewność że to będę te do GW-5000 ?)

Jako ciekawostkę powiem,że stary pasek się wyciągnął/wydłużył o pół dziurki w stosunku do nowego co mnie mocno zaskoczyło.

2f1208bbeebed9f05156b0fff020e058.jpg

post-85525-1553085076,3271_thumb.jpeg

Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

murcins, gdybyś miał wybrać najładniejszą kostkę jaką masz / miałeś to co by to było?

Podkreślam - najładniejszą, a nie najbardziej wszechstronną, najwygodniejszą, wypasioną, itd.

Zdecytowanie GW5600J w wyciuranych gaciach, tak jak kupiłem, bardzo fajnie mi się na niego patrzyło, o wiele lepiej niż jak założyłem nowe :) Wizualnie pasował mi najbardziej ze wszystkich jakie miałem. Na duży plus powyciągany pasek któy lepiej leżał na ręce niż nowy :)

Ogólnie gw5600j najfanjesza jaką miałem ;)

 

j2BPFYB.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem ciuchy, robiłem to po raz pierwszy i powiem wam że nie spodziewałem się aż takiego efektu łał po wymianie, po prostu jakbym miał nowiutki zegar, super uczucie :)

Nie byłem za dobrze przygotowany i śrubki mocujące bezel dostały trochę po dupsku więc przy następnej wymianie będę musiały zostać wymienione na nowe ( przy okazji gdzie je kupić i jak mieć pewność że to będę te do GW-5000 ?)

Jako ciekawostkę powiem,że stary pasek się wyciągnął/wydłużył o pół dziurki w stosunku do nowego co mnie mocno zaskoczyło.

 

Śrubki kupisz na allegro te od DW-5030 będą pasować bo to te same koperty są. 

https://allegro.pl/oferta/wkret-bezela-casio-dw-5030-oryginalny-7773831168?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Ewentualnke możesz zamówić je w Zibi koszt około 3PLN szt. Plus przesyłka pobraniowa 17PLN i czas oczekiwania około 4tyg. Więc suma sumarum na jedno wyjdzie można by powiedzieć. 

 

Co do paska to z nimi różnie bywa, jeśli oba paski to te od GW-5000 to możliwe że się trochę wyciągnął. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sprzedałeś? :D

Ciągneło mnie to tej 5000, najbardziej metalowa koperta :) więc to przesądziło i też nie żałuję bo to mój numer jeden ze wszystkich G  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GitBit za odzew :) już sprawa załatwiona TomG80 dał znać że będzie robił zamówienie w Zibi i się dopisałem do listy.

Jeszcze raz dzięki Panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągneło mnie to tej 5000, najbardziej metalowa koperta :) więc to przesądziło i też nie żałuję bo to mój numer jeden ze wszystkich G  :D

To mnie przekonuje bo wiadomo że GW-5000 jest najlepszy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam 5000 nie mam potrzeby zakładania innych G, chyba mógłbym mieć tylko 5k ":D ale póki co dziś skusiłem się na 5030c ;)

 

mE7t6Nj.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw byłem co to będzie i szczerze mówiąc obstawiałem jakąś rocznicową właśnie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej leżą vintage, na oryginalnym pasku jest zdecydowana różnica, Najpierw wpadł mi w ręce DW5000C z uszkodzoną grafiką - po poszukiwaniach części i próbach naprawy odpuściłem. Zupełnie przypadkowo przy okazji innych spraw nawiązałem kontakt z starym zegarmistrzem u którego kupiłem "garść części" z których złożyłem trzy "dziadki". 
Jeśli ktoś chciałby sprzedać dekiel do DW5600C to jestem zainteresowany. Mogę oddać w zamian dekiel od Dw5200.

post-79023-0-45229800-1553118252_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9c0766d7dbb391c9e9818fff77849110.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW-B5000V-1 - drapana stal. Nawet ładne toto. Zobaczymy, jak się na żywo będzie prezentował, jak już się pojawi.f53bdb6b34872ee3d287faaeafc5e6b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMW-B5000V-1 - drapana stal. Nawet ładne toto. Zobaczymy, jak się na żywo będzie prezentował, jak już się pojawi.

 

Fajny tylko szkoda że znowu negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tylko szkoda że znowu negatyw

Czarna wersja na gumie jest z pozytywem.

 

Niestety do tego modelu nie ma osobno wyświetlaczy, tylko całe moduły, więc ewentualna podmianka tanim kosztem nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tylko szkoda że znowu negatyw

 

Bardzo dobrze!

Nie będzie mnie kusiło do podmian, jakby się okazał fajny na żywo ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I łapsko usycha po godzinie noszenia... :)

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze!

Nie będzie mnie kusiło do podmian, jakby się okazał fajny na żywo ;)

W sumie sporo w tym racji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.