Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym "wrócić" do kwadrata, i do tego najprostszego, negatywa DW5600BB. Miałem, lubiłem. Później były screwbacki, ale jakoś przypadł mi do gustu ten negatyw, który, moim zdaniem, jest wyjątkowo czytelny i co dla mnie ważne, nie ma problemu z równomiernym podświetleniem. Te nowe egzemplarze mają pasek kombinowany, parciany, wolałbym pełne tworzywo,jaki pasek polecilibyście ? Zależy mi na czymś miękkim maksymalnie, mogę dopłacić, ale stawiam na komfort. Mam tylko nadzieję, że czytelny jest, jak poprzednie. I jeszcze jedno, jak 5600BB ma się do DW5600HR ?

Edytowane przez tomaszzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba maja doķladnie te same LCD a co do paska polecam ten od GW-5000. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba maja doķladnie te same LCD a co do paska polecam ten od GW-5000. 

Dziś porównywałem, na "stówę" HR ma mniej kontrastowy wyświetlacz. Chyba, że złudzenie, ale żeby aż tak ?!

GitBit - mógłbym cię prosić o namiary na ten konkretny pasek do GW-5000. Jak szukałem po nazwie modelu, znajdowałem tylko te uniwersalne, tzn. w opisie napisane, że pasuje GW-5000 i szeregu innych.

Czy modele dostępne w sieci ze zwykłym paskiem, całym z tworzywa (mowa cały czas o DW-5600BB) to stara seria ? Jeśli tak, to warto brać te starsze wypusty, czy od razu kupować z tym nylonowym koszmarkiem i zmienić pasek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Jednak nie złudzenie. Ten BB to chyba najbardziej "elegancki" 5600.

Ordoss - dziękuję za namiar na pasek.

Podpowie ktoś, czy brać starą czy nową (z parcianym paskiem) produkcję ? Chyba, że wszystko jedno ?! Tyle, że słyszałem, że niedobrze jest, gdy taki zegarek leży w magazynie kilka lat.

Edytowane przez tomaszzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnić mogą się też wyświetlacze egzemplarzy tego samego modelu, chyba bardziej to widać w pozytywowych. No i nawet mała różnica kąta patrzenia może tak skutkować. Oficjalnie jest produkowany jeden wyświetlacz "biało na czarnym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu różnice są ewidentne, nawet kolor cyferek jest inny - zarówno na filmiku, który zamieściłeś, jak i z ogladania na żywo w sklepie. Tak czy owak kupię DW-5600BB.

Edytowane przez tomaszzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini kolekcja.

post-109016-0-67564700-1556389377_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapytam, będę upierdliwy....Ja wiem, że zegarek (DW-5600BB) kosztuje niewiele i nie ma co się nad nim rozwodzić, ale - jeśli kupię "starą" wersję z paskiem plastikowym, to mam przejmować się potencjalnym "leżakowaniem" tego zegarka w magazynie jakiś dłuższy czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na chwilę taka parka. :)

 

GW-M5610R to chętnie sam bym przygarnął (jest na mojej "wish list") ale u nas nie dostępny a import z Japonii z dodatkowymi kosztami na razie mnie odstrasza.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 rocznicowe trojaczki ;)31ce3b03a3feadbd62200b013036befc.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 rocznicowe trojaczki ;)

 

Dzięki za zdjęcie - skutecznie mnie wyleczyło z takich kombinacji ze stalowymi zamiennikami - jednak jak kostka w stali to tylko czarnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania. Bardzo ciekawie wyglądają. Zwłaszcza ten w różowym złocie :)

Dudak, masz możliwość porównania tych chińskich bransolet do oryginału? Jest jakaś dramatyczna różnica w jakości wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem innego zdania. Bardzo ciekawie wyglądają. Zwłaszcza ten w różowym złocie :)

Dudak, masz możliwość porównania tych chińskich bransolet do oryginału? Jest jakaś dramatyczna różnica w jakości wykonania?

Miałem też oryginał. Na pierwszy rzut oka nie widzę znacznych uchybień co do jakości. W moim wypadku wszystko podpasowało. Ze względu na inny typ mocowania niż oryginał bransoleta w tym wydaniu bardziej się łamie przy kopercie na małych nadgarstkach. W oryginale 1 ogniwo jest praktycznie na sztywno.

Co do trwałości, to ich nie nosiłem więc się nie wypowiem.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zrobiony na szaro"

post-109016-0-94443900-1556716377_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem też oryginał. Na pierwszy rzut oka nie widzę znacznych uchybień co do jakości. W moim wypadku wszystko podpasowało. Ze względu na inny typ mocowania niż oryginał bransoleta w tym wydaniu bardziej się łamie przy kopercie na małych nadgarstkach. W oryginale 1 ogniwo jest praktycznie na sztywno.

Co do trwałości, to ich nie nosiłem więc się nie wypowiem.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

A w jakiej cenie te chinole i czy są też czarne? Edytowane przez Negatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie te chinole?

Zależy od źródła, ale dla Ciebie Negatyw chyba żadna nie będzie ok. W końcu to "chinole" ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz sobie darować te złośliwości i po prostu odpowiedzieć...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.