Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wczoraj chciałem zmienić ubranko pomiędzy dwoma kwadraciakami:

DW-5600E a GW-5610MR

Zdziwiłem się booo... bezele nie pasowały (rozmiar ok, ale rozstaw otworów do przycisków zły).

 

No więc jak to jest, czy ubranko DW-5600 będzie pasować do pierwszego/drugiego?

5600E jako jedyny ma inny bezel?


After a long day, Telehubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

wczoraj chciałem zmienić ubranko pomiędzy dwoma kwadraciakami:

DW-5600E a GW-5610MR

Zdziwiłem się booo... bezele nie pasowały (rozmiar ok, ale rozstaw otworów do przycisków zły).

 

No więc jak to jest, czy ubranko DW-5600 będzie pasować do pierwszego/drugiego?

5600E jako jedyny ma inny bezel?

Wszystko się zgadza - tam są inne koperty.

 

Może któryś z kolegów ma pod ręką tą tabelę z kompatybilnościami kostek w formie grafiki, bo ja nie mogę znaleźć, to mógłby wstawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

30348936998_8a78038586_o.jpg

Warto byłoby dodać do tabelki najnowszy wypust czyli GW-B5600 - ten jest pod bezele z węższym rozstawem przycisków (tak jak DW-5600). Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś, jak wygląda kompatybilność stalowych bezeli z alliexpress do DW-5600BB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś, jak wygląda kompatybilność stalowych bezeli z alliexpress do DW-5600BB ?

Pasują bez problemu tylko przy zamówieniu zaznacz że ma być do DW-5600 (w opcjach bezpośrednio przy wkładaniu do koszyka).

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmnażają się te kostki jak króliki normalnie :D

b5ea58eecf0292b9a4d161fdcd88e803.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów :)

Na początku, pragnę się przywitać serdecznie i pozdrowić z GA-1001A1ER na ręku ;)
Lecz w tym dziale piszę z innego powodu. Otóż liczę na doświadczenie wasze w poszukiwaniu zegarką. Otóż znajomy żywi nostalgie za zegarkie zagubionym około 10lat temu. Był łudzoco podobny do F-91 jak to wtedy był hitem komunijnym ;). Lecz jego, twierdzi że miał miast niebieskiej ramki, czerwoną. Szukam szukam, googluje i ni hu hu, nie mogę trafić na taki model, jedynie podobne to z serii G, ale to za nowe czasomierze.

Może ktoś z Was kojarzy taki model, może to była jakaś krótka, limitowana edycja? Albo zbliżony model. A jeśli znajomego pamięć zawodzi, proszę uprzejmie o nakierowanie na właściwy tor.
Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmnażają się te kostki jak króliki normalnie

Oooo, KG-3, też myślałem, żeby to złożyć. A Ty Przemku składałeś czy skądś wyjąłeś w całości? Super wersja. :D

 

EDYTA: Już w drugim wątku znalazłem odpowiedź na swoje pytanie. Z tym paskiem mega wyszedł.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów :)

Na początku, pragnę się przywitać serdecznie i pozdrowić z GA-1001A1ER na ręku ;)

Lecz w tym dziale piszę z innego powodu. Otóż liczę na doświadczenie wasze w poszukiwaniu zegarką. Otóż znajomy żywi nostalgie za zegarkie zagubionym około 10lat temu. Był łudzoco podobny do F-91 jak to wtedy był hitem komunijnym ;). Lecz jego, twierdzi że miał miast niebieskiej ramki, czerwoną. Szukam szukam, googluje i ni hu hu, nie mogę trafić na taki model, jedynie podobne to z serii G, ale to za nowe czasomierze.

Może ktoś z Was kojarzy taki model, może to była jakaś krótka, limitowana edycja? Albo zbliżony model. A jeśli znajomego pamięć zawodzi, proszę uprzejmie o nakierowanie na właściwy tor.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Może był to Casio F-106W. Sam takiego miałem jako dzieciak z flagą stanów zjednoczonych w podświetleniu dokładnie takiego jak poniżej na fotce.

5-EF08-C72-57-EE-4-EC1-A5-F7-2-DC03169-C

 

Była jeszcze wersja ze statułą wolności w podświetleniu.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może był to Casio F-106W. Sam takiego miałem jako dzieciak z flagą stanów zjednoczonych w podświetleniu dokładnie takiego jak poniżej na fotce.

 

 

Była jeszcze wersja ze statułą wolności w podświetleniu.

Witam,

bardzo dziękuję za odpowiedź. Prześlę znajomemu, czy to o ten model mu chodziło. Choć mówił iż bardzo podobny do F-91, tylko ramka była miast niebieska, to czerwona. Ale jak wiadomo, po tylu latach wspomnienia bywają dosyć mgliste i eteryczne ;)

Pozdrawiam

 

----------------

 

I niestety, nie ten model. Ale bardzo dziękuję za odpowiedź. Może coś jeszcze się przypomni bardziej doświadczonym ode mnie forumowiczom. 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki koncept.9b9084f33cf06cb76a8eac56eadc30c9.jpgcf66cc90014bfa84062861d7966e10fb.jpg28b658b1f58c740b0f76c6de84662efc.jpg

Potem przejściowo taki.0915cccb3247d6e1ce8012d67ded44c9.jpg1be886f90439e6bf5092fde92f23e7ec.jpg097e4668c60770625a68140b3ef97dfe.jpg

I finalnie taki.d625755b94ebc438566233d09be52e60.jpg6422ad9ec48df677fe3c5368e4548248.jpg3230eac1d801f725ce2b7cdd0ed595fd.jpgbd0d443b5137510df53ea0e443b8c7a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały na zielono najlepiej :D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały na zielono najlepiej :D

Kolorów jest ponad 30, także jest w czym wybierać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się trochu uzbierało tego. B)

post-95535-0-69265500-1559396394_thumb.jpg

I dziejsza decima :D

post-95535-0-64590700-1559396424_thumb.jpg


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.