Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego nie skasowano artykułów o Artisans de Geneve? Przecież szkiełko z naniesionym logiem Rolexa nie jest oryginalne wykonane przez Rolexa na Montoyi, podróbka?

Zadaj to pytanie w dziale Rolexa, jest też przycisk "zgłoś" do kontaktu z administracją.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta ostatnie wpisy o zastępczych częściach z nielegalnie naniesionymi logotypami, to aż przerażenie bierze stan świadomości prawnej.

Chyba, że u części forumowiczów nastąpił efekt wyparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znacznie bardziej przerażają posty, w których mniej zamożnych określa się mianem biedoty...

Co gorsza, administracja takich wpisów nie usuwa.

 

Za to dwoicie się i troicie, broniąc interesów zamożnego i cwanego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zrozumiałeś przekazu i nie o to tu chodzi?

...
A wspominałem o biedocie intelektualnej? ...

 

A tak w ogóle to Casio robi tanie zegarki dla mniej zamożnych ludzi czyli biedniejszych i sam takie mam.

Nie widzę w tym nic obraźliwego.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio robi zegarki dla WSZYSTKICH !!! i biednych i bogatych

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dla wszystkich, tylko bogaci się nie obrażają jak się mówi o nich bogacze  ;)

Zamożnych wyzywa się od cwaniaków :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie skasowano artykułów o Artisans de Geneve? Przecież szkiełko z naniesionym logiem Rolexa nie jest oryginalne wykonane przez Rolexa na Montoyi, podróbka?

 

Z artykułu i innych źródeł wynika, że tuning Artisans przeprowadzany jest za pełną zgodą Rolexa. Podobnie jak i wyroby Bamford Watch Department.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dla wszystkich, tylko bogaci się nie obrażają jak się mówi o nich bogacze  ;)

Zamożnych wyzywa się od cwaniaków :D

 

A kto to jest "bogacz"? :D

 

 

DSC00868.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, już nie rozdrapuj ran, niech się goją ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest "bogacz"? :D

 

 

 

Bogacz to ten, ktory zerka na swoje konto, aby sobie poprawic humor ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest "bogacz"? :D

 

Przyszły posiadacz tego zegarka: https://hypebeast.com/2019/2/casio-g-shock-g-d5000-9jr-18k-gold-watch

 

zrobiony przez zamożniejszego i cwańszego producenta - jak to Casio tak może, rozbój w biały dzień ;) (chyba, że kredyt w banku wzięli na produkcję  :P  :lol: )

 

https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F20

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, i po co znów zaczynasz?

Lepiej już nic nie pisz :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, i po co znów zaczynasz?

Lepiej już nic nie pisz :P

Oj tam oj tam - pytam bo nie wiem czy się łapię czy dalej z DW-5000 mam latać po dzielni... jak się łapię to chyba nie wypada :P:D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły posiadacz tego zegarka: https://hypebeast.com/2019/2/casio-g-shock-g-d5000-9jr-18k-gold-watch

 

zrobiony przez zamożniejszego i cwańszego producenta - jak to Casio tak może, rozbój w biały dzień ;) (chyba, że kredyt w banku wzięli na produkcję  :P  :lol: )

 

 

 

Złote, a skromne :D :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam - pytam bo nie wiem czy się łapię czy dalej z DW-5000 mam latać po dzielni... jak się łapię to chyba nie wypada :P:D

 

Gdyby to był faktycznie DW5000 z modułem 240 w dobrym stanie, to jest teraz taki jeden do kupienia na popularnym portalu za 1200$ 

Niestety nie ma oryginalnego bezela, więc niestety trzeba go wyrzucić do śmietnika, nie poradzisz  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest gorsze, bycie ignorantem czy udawanie głupka.

Wszyscy dobrze wiedzą że nie chodzi o te brazylijskie bezele do kilku klasycznych G.

Od dawna na forum ten problem jest znany i z tego tytułu nikt nikogo nie piętnował że kupił Ktoś na własny użytek bo chciał klasyka uratować.

Moderacja nie interweniowała z tytułu regulaminu bo nawet nie była wstanie odróżnić czy to podróbka.

Temat powrócił bo próbuje się pod osłoną tychże brazylijskich zamienników zalegalizować (może za duże słowo), szukać akceptacji na forum dla podróbek!

Jak widać dając palec weźmie podróbkarz całą rękę.

Doprowadziło to do tego że coraz mniej oryginalnych zegarków i części na forum gdzie niby to ostatnie miejsce gdzie powinny się one znajdować.

Na bazarku już od dawna kwitnie handel podróbkami, wszystkie te "ciuszki" z Ali dla Casio, bezele i bransolety stalowe z sygnowanym logiem Casio, transparentne "żelki" ubranka z logiem producenta Casio i.t.p.

I powiem Wam że jak tak dalej pójdzie to ciężko będzie na forum znaleźć oryginalny zegarek i nie chodzi mi o moda z oryginalnych części ale o składaka z podrabianych elementów a nawet całe zegarki.

Ja tego nie chciałbym doczekać na szanownym forum zegarkowym ale widzę że gro osób chcę do tego doprowadzić.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprowadziło to do tego że coraz mniej oryginalnych zegarków i części na forum gdzie niby to ostatnie miejsce gdzie powinny się one znajdować.

Na bazarku już od dawna kwitnie handel podróbkami, wszystkie te "ciuszki" z Ali dla Casio, bezele i bransolety stalowe z sygnowanym logiem Casio, transparentne "żelki" ubranka z logiem producenta Casio i.t.p..

 

Myślę że troszeczkę dramatyzujesz - nie śledzę co prawda ostatnio bazarku zbyt dokładnie ale bransoletę i bezel metalowy widziałem tylko raz a bezele i paski nie oryginalne kilka razy odkąd jestem na forum, były to "żelki" i raz "kermit" do froga 8200

 

Edit: ...[...]

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, naprawdę nie rób sobie jaj i nie udawaj głupka bo chyba ignorantem nie jesteś ;)

http://www.zen-ip.biz/2017/06/23/g-shock-experiences-a-resurgence-in-popularity/

 

Jest podróbką.

Ignorantia legis non excusat ;)

"Znane marki, takie jak „G-SHOCK”, często są przeznaczone do naśladowania.

W przeszłości na rynkach pojawiła się ogromna liczba podrobionych produktów „G-SHOCK”, w tym takich, które mają znak taki jak „A-SHOCK”.

Casio posiada 26 rejestracji znaków towarowych z „A-SHOCK” na „Z-SHOCK” jako środek zaradczy do naśladowania."

Czyli nawet S-Shock już też odpada, zostaje może sam Shock :P

Pewnie to tylko prawnicy Timexa doczytali :Dhttp://www.zen-ip.biz/2017/06/23/g-shock-experiences-a-resurgence-in-popularity/

Bransoleta z strapcode nie udaje Seiko i nie podszywa się pod nazwę ;)

http://www.patentadesign.com/gallery/casio-g-shock-watch-design-patent.html

Mogli na bezelu napisać jak inni S-Shock lub sam Shock jak Timex :D

Tylko wtedy by nikt nie kupił ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, naprawdę nie rób sobie jaj i nie udawaj głupka bo chyba ignorantem nie jesteś ;)

    

 

Czyli źle szukałem - odszczekuję ;) ale pozostawiam część w której chyba jednak trochę racji mam :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko proszę nie edytuj postów po odpowiedzi na nie bo nie zacytowałem a post pod postem się nie cytuję i wyszło że piszę sam do siebie pewne rzeczy ;)

 

 

Edit:

Czyli rozumiem że wszystko w porządku bo na razie podróbek mało na bazarku?

Ja widziałem tego trochę więcej niż Ty i jest coraz więcej.

Nie dramatyzuje, jak tak by było to bym siedział na bazarku cały czas i zgłaszał.

A jak się odniosą osoby które na alle i olx walczą z podróbkami i zgłaszają to notorycznie do serwisu.

Tu nie trzeba bo to forum i można?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko proszę nie edytuj postów po odpowiedzi na nie bo nie zacytowałem a post pod postem się nie cytuję i wyszło że piszę sam do siebie pewne rzeczy ;)

 

To celowe działanie - wiesz "zdyskredytowanie użytkownika w celu obniżenia jego wiarygodności" taka sytuacja  :D

 

 

DSC08756.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest KING, mam nadzieję że w pełni oryginał bo teraz kto to pozna :P
I też edytowałem ostatniego posta na temat bazarku ;)

 

 

Edit:

 

A ja od cwanego i zamożnego producenta wziąłem po raz kolejny zwyklaka DW dla biedoty :D
Czekam na przesyłkę :)
8_max.jpg
Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.