Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Zielomy Bezel w negatywie masz dogóry nogami :)

 

 

Tak, w ferworze przebieranek jakoś tak wyszło  ;) zauważyłem dopiero po zrobieniu zdjęcia  :D

 

No chyba że bezel jest dobrze ale wyświetlacz ma odwrotnie założony... hmmm... ;)

 

Bezel odwrotnie ale propozycję/pomysł odwrócenia wyświetlacza padł już od kolegi @SQ2EJQ  :lol:

Edytowane przez 7ara7ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-109016-0-88326000-1562760593_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc :)

 

Zastanawiam się między 5610 a b5600, bluetooth korci, a mam już dw5600, tylko powiedziałem sobie kiedyś nigdy więcej negatywów... jak z widocznością tego? złoty b5600 już droższy z kolei.

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się między 5610 a b5600, bluetooth korci, a mam już dw5600, tylko powiedziałem sobie kiedyś nigdy więcej negatywów... jak z widocznością tego? złoty b5600 już droższy z kolei.

 

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Zarówno 5610 i b5600 są fajne, to zależy czego szukasz. Miałem negatywnego 5610, miałem też złotego b5600, teraz jest niebieski.

Czytelność tych negatywów jest porównywalna. Pod odpowiednim kątem jest mega. W lekkim mroku już ciut gorzej, ale zawsze jest światełko :)

Złota wersja mimo bransolety która lubię w kostkach, jakoś mi nie przypadła do gustu. Najfajniejszy jest czarny b5600 w negatywie, tylko cena niestety już oscyluje w ok. 1 tyś. zł

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Swedro

Fajowa żabka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podziękował  :D żabka to GW-M5610BB w zielonym przebraniu  :lol:

 

Edycja:  Panowie i Panie miło mi przedstawić Wam nowy model Casio Q-Cumber -- nazwa zastrzeżona przez kolegów @Sol i @Clusca

 

post-91920-0-96398300-1563196501_thumb.jpg

 

Z pomidorkiem dla kontrastu  ;)

Edytowane przez 7ara7ony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

206.jpg

 

207.jpg

 

Ciężko tej wersji zrobić zdjęcie, które by pokazywało jak naprawdę wygląda. Klasyczny czarny jest łatwiejszym obiektem. <_<

Ale na żywo wygląda rewelacyjnie. :D

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne? ;)

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tej wersji zrobić zdjęcie, które by pokazywało jak naprawdę wygląda. Klasyczny czarny jest łatwiejszym obiektem. <_<

Ale na żywo wygląda rewelacyjnie. :D

 

Ten rodzaj "koloru" jest świetny - nie trzeba się martwić że się porysuje :D MTG-S1000V miał też taką "szatę" i jakby nie był taki duży byłby idealnym "blaszakiem G" - tutaj reż do ideału brakuje pozytywnego wyświetlacza, choć przyznaję że negatyw bardziej pasuje.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to ważne? ;)

Może lepiej nie mów.

Po co mam się wkurzać... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram browarka, bo dla mnie wszystkie kolory są ok - byle były czarne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Złoty Paw (bo tak się powinien nazywać) jest bleee.

Czeskie rządzi :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza niewiedza niż znów potem foch na zamożnego producenta :D:P

Na bank było mega tanio ;) . Taki idealnie dla biedoty. Przecież ile można zapłacić za używanego wyciora - hahaha.

 

Janusze będą szaleć. Jak jeansy z dziurą. Nim więcej dziur tym lepiej. Wystarczy skórzaną metkę podmienić na CK ;)

A czy to ważne? ;)

Nieważne, ale odważnie tak dla rymu. Jeśli twój to na pewno było warto mimo, że drogo. Ja czekam na objawienie wersji tytanowej, chociaż pewnie pozostanie ciekawostką... Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój, ale tak dla jasności: nie kupiłem wersji GMW-B5000V, bo mając GMW-B5000GD to by było trochę bez sensu. ;)

Zamówiłem tylko bezel, bransoletę i wkręty od wersji "V".


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.