Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy która kostka ma najlepszy wyświetlacz? Chodzi mi głównie o katy paterzynia. Miałem gwm 5610 w negatywie i był dramat szybko się go pozbyłem.

Z chęcią nabylbym jakąś kostke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy która kostka ma najlepszy wyświetlacz? Chodzi mi głównie o katy paterzynia. Miałem gwm 5610 w negatywie i był dramat szybko się go pozbyłem.

Z chęcią nabylbym jakąś kostke...

GMW-B5000 - mają wyświetlacz STN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej miałem na myśli kostki w granicach 600pln. Który model w tej kwocie ma relatywnie najczytelniejszy wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5610, GW-B5600 albo DW-5600 w pozytywie. Wszystkie w zasadzie wypadaja podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet 1200 zł nie skusiło mnie to zakupu :D

 

.. mnie jednak skusiło ;) i znowu szatański plan redukcji poszedł w p...du :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za ile by skusiło? :D

Za pińcet bym się zastanowił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję jakbym w końcu znalazł zegarek dla siebie. Najgorsze jest to, że praktycznie nie widzę wad, na razie same plusy. Super wyświetlacz a w zasadzie jego kąty patrzenia, aplikacja, funkcje, jest naprawdę dobrze. Rozmiar niby ten sam co Gw-5610 ale jednak jest odczucie, że jest większy, a na pewno masywniejszy co akurat mi się podoba. Podoba mi się również to, jak dobrze można dopasować bransoletę do ręki. Przez ostatnie lata miałem tylko zegarki na pasku. Dobra, minus też będzie, czekamy po cichu na tą pierwszą rysę :D

post-36112-0-62962400-1574945794_thumb.jpg

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czuję jakbym w końcu znalazł zegarek dla siebie. Najgorsze jest to, że praktycznie nie widzę wad, na razie same plusy. Super wyświetlacz a w zasadzie jego kąty patrzenia, aplikacja, funkcje, jest naprawdę dobrze. Rozmiar niby ten sam co Gw-5610 ale jednak jest odczucie, że jest większy, a na pewno masywniejszy co akurat mi się podoba. Podoba mi się również to, jak dobrze można dopasować bransoletę do ręki. Przez ostatnie lata miałem tylko zegarki na pasku. Dobra, minus też będzie, czekamy po cichu na tą pierwszą rysę :D

No rozmiar nie jest ten sam co gw-m5610.. ;) Gmw-b5000d tak samo jak proste dw-5600e jest dłuższy od gw-m5610, bardziej wychodzi poza nadgarstek - dla mnie lepiej się układa, a z serią gw-m5610 mam trochę problem z doborem dziurki, właśnie przez to, że koperta jest krótsza i bardziej oplata nadgarstek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że praktycznie nie widzę wad, na razie same plusy.

 

 

Dla mnie dużą wadą jest brak wskazania naładowania akumulatora na wyświetlaczu.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wcale.

I tak zawsze wszystkie G mam na H

 

to nie są skróty od brzydkich wyrazów jakby komuś się kojarzyło :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużą wadą jest brak wskazania naładowania akumulatora na wyświetlaczu.

Też brak mi tej funkcji i postrzegam to w kategorii wady (jeśli nie chcieli tego "upchnąć" na ekranie głównym to przynajmniej mogli zrobić jako osobno uruchamianą funkcję). Co prawda można zobaczyć stan baterii na aplikacji po sparowaniu ze smarfonem ale nie każdemu (np. mnie) taka opcja pasuje (żadnego zegarka nie mam sparowanego na stałe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Dostęp do tej funkcji powinien być z poziomu zegarka a nie apki.

 

Czyli "Najgorsze jest to, że praktycznie nie widzę wad, na razie same plusy." - teraz Ci już trochę "ulżyło' :)


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na pewno coś się znajdzie z minusów :) Moja opinia została napisana na gorąco po jednym dniu z tym zegarkiem tak więc nie jest zbyt obiektywna. A z drugiej strony, wahania naładowania akumulatora nie zmieniają się aż tak często, że trzeba sprawdzać to codziennie. Na plus jeszcze to, że w aplikacji jest więcej poziomów naładowania, na zegarku są tylko 3.

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był też zwykły czarny za 1570 po rabacie, ale już niestety niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemogłem się i kupiłem złotego z ciemnym wyświetlaczem. Będzie do pary ze srebrną kostką ;)

Czarny kiedyś jeszcze wpadnie w ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemogłem się i kupiłem złotego z ciemnym wyświetlaczem. Będzie do pary ze srebrną kostką ;)

Czarny kiedyś jeszcze wpadnie w ręce :)

Zniknął z Stary.Browar - twoja robota ?

Coraz bardziej korci chociaż cena dalej wysoka

 

 

Dla mnie ta odmiana starego-nowego zegarka powinna być najniżej  w hierarchii cenowej kostek fullmetal. (Już liczyłem, że to promka na fulltytan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem na WS. Stary Browar to nie moja robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0f58d614fd6e87423cdcc016db7429ea.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.