Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Na czasie ostatnio ;)

 

"Ja nie widzę żadnych minusów, oprócz tego, że ten zegarek jest naprawdę bardzo, bardzo fajny".  Takie zdanie można usłyszeć mniej więcej w połowie długości i to pokazuje ile warte są filmiki tego jegomościa. O reszcie już nie wspominam. Drugi jaki odpaliłem i ostatni.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy dobrą praktykę podpisywania modeli wrzucanych zdjęć zegarków, bo ja już nie ogar tego spectrum

tylko jak tu opisać zegar, który ma pozmieniane główne podzespoły i z którego została tylko bransa i obudowa? :)

albo totalne składaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pisać wtedy składak a tak to normalnie model, miło by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwm-B5000d vs Gw-m5610-1, dają radę.

post-36112-0-01300700-1577977631_thumb.jpg

Edytowane przez jestem_w_shocku

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwm-B5000d vs Gw-m5610, dają radę.

Nie widzę sensu w fotkach BW.

To nie jest forum foto art, tylko zegarkowe. Tak więc liczy się wartość merytoryczna i to, jak faktycznie zegarek wygląda.

 

Ciekaw jestem opinii innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w fotkach BW....

... Ciekaw jestem opinii innych.

Widzę to podobnie, pomimo tego iż sam od kilkunastu lat siedzę też na forach foto, bo to moja główna pasja. Wolę widzieć jak faktycznie zegarki wyglądają a nie, że imitują w ten sposób inne modele,a tak to trochę wygląda. Nie wiem czy to podstawowy 5610 czy może model z szarą ramką, ale innym bezelem, czy może też ma udawać trochę czarnego stalowego gmw na pierwszy rzut oka właśnie. Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Wrzuciłem cz-b zdjęcie wraz z dokładnym opisem właśnie dlatego aby uniknąć "imitowania" innych modeli.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Wrzuciłem cz-b zdjęcie wraz z dokładnym opisem właśnie dlatego aby uniknąć "imitowania" innych modeli.

Teraz już jest, widzę. Zwracam honor. Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, iż fotki BW są bez sensu - z uwagi na tematykę tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest, widzę. Zwracam honor.

Tak jest, update poszedł.

 

Co nie zmienia faktu, iż fotki BW są bez sensu - z uwagi na tematykę tego forum.

Jestem innego zdania.

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tego G

Rozumiem cię bardziej niż doskonale. :D To mój ulubiony G.

 

Ekhm... ktoś chciałby kupić tytanowe GMW-B5000TCM Camo, ale drogi, więc może przebrać zwykłego stalowca w ciuchy ww TCM? To informuję, że...

 

Siedzicie? :D

 

Bach!

bransoleta 10600200, 2725 zł, 2 miesiace
bezel 10600172, 1094 zł, 2 miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

 

Rozumiem cię bardziej niż doskonale. :D To mój ulubiony G.

 

Ekhm... ktoś chciałby kupić tytanowe GMW-B5000TCM Camo, ale drogi, więc może przebrać zwykłego stalowca w ciuchy ww TCM? To informuję, że...

 

Siedzicie? :D

 

Bach!

bransoleta 10600200, 2725 zł, 2 miesiace
bezel 10600172, 1094 zł, 2 miesiace

 

 

No ja nie posłuchałem i aż padłem tyłkiem na sofe :) 3 tyś za ciuchy ?? Wole kupić jakiegoś automata bo przynajmniej nie zareaguje na wybuch 'impulsu elektromagnetycznego' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pewnie już było, ale nie przegrzebałem z braku czasu wszystkich zwojów internetu, bransa od GW-M5610/GW-5000 nie będzie pasowała do GMW-B5000?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pewnie już było, ale nie przegrzebałem z braku czasu wszystkich zwojów internetu, bransa od GW-M5610/GW-5000 nie będzie pasowała do GMW-B5000?

Nie będzie - inne mocowanie. W GW-M5610/GW-5000 masz mocowanie na teleskopy, a w GMW-B5000 masz na śruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie posłuchałem i aż padłem tyłkiem na sofe :) 3 tyś za ciuchy ?? Wole kupić jakiegoś automata bo przynajmniej nie zareaguje na wybuch 'impulsu elektromagnetycznego' :P

Nawet 3800 ponad. ;)

Ale zobaczymy gdzie indziej za ile będą. ;) Zibi wchodzi powoli na orbitę ze swoimi cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie - inne mocowanie. W GW-M5610/GW-5000 masz mocowanie na teleskopy, a w GMW-B5000 masz na śruby.

Dziękuję Tomku za szybką odpowiedź.

 

To teraz z drugiej strony, może będziesz wiedział :D, albo inni koledzy już przerabiali temat:

- bransa do GMW-B5000G-1ER, czy jest do tej wersji kolorystycznej, a jeśli tak, to za ile?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tomku za szybką odpowiedź.

 

To teraz z drugiej strony, może będziesz wiedział :D, albo inni koledzy już przerabiali temat:

- bransa do GMW-B5000G-1ER, czy jest do tej wersji kolorystycznej, a jeśli tak, to za ile?

Do GMW-B5000G-1 najlepiej wziąć bransoletę od GMW-B5000GD-1 - takiego moda zrobili koledzy Patryk @p.r.p. i Marcin @Burns . Cena tej bransy przed ostatnią podwyżką w Zibi wynosiła 442zł, ale teraz to już nawet nie warto ich pytać o wycenę, bo cenami próbują pozbyć się tematu klientów indywidualnych. Lepiej zapytaj w Krainie Czasu - oni w tym momencie wyceniają chyba najrozsądniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.