Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, jak sparowałeś to musisz odparować (w zegarku, w tel. swoją drogą) bo tak to cały czas próbuje się łączyć z telefonem.

Po nieudanej dobie połączenia przez BT w następnej nieudanej połączy się radiowo.

Tylko pewnie długo śpisz i nie widzisz ikonki RCVD bo o 6:30 znów próbuje łączyć z BT i po nieudanej próbie znaczek RCVD znika ;)

To dziadostwo ja też wyłączam, tylko co jakiś czas znów paruje aby sprawdzić stan baterii a brak tej funkcji z poziomu zegarka to nieporozumienie.

A tak to samo radyjko działa co noc i jest mniut a na blacie cały czas RCVD :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem zajrze do instrukcji i zobacze jak to odparować w zegarku, fakt z poziomem baterii dali ciała:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy każą sobie płacić za metalowce, a w kulki lecą.

W tytanach też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem zajrze do instrukcji i zobacze jak to odparować w zegarku, fakt z poziomem baterii dali ciała:/

 

Przytrzymanie dłużej niż 3 sek. po piknięciu (odparowanie) resetuje wszystkie ustawienia w zegarku.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbaprowuje się trzymając przycisk podświetlania w trybie mrugania sekund i żadne ustawienia nie są resetowane panie Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcin, czytaj pan ze zrozumieniem!

Jak przytrzymasz dłużej po odparowaniu to resetujesz ustawienia w zegarku panie Marcin ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też powstało wiele nieplanowanych dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak sparowałeś to musisz odparować (w zegarku, w tel. swoją drogą) bo tak to cały czas próbuje się łączyć z telefonem.

Po nieudanej dobie połączenia przez BT w następnej nieudanej połączy się radiowo.

Tylko pewnie długo śpisz i nie widzisz ikonki RCVD bo o 6:30 znów próbuje łączyć z BT i po nieudanej próbie znaczek RCVD znika ;)

To dziadostwo ja też wyłączam, tylko co jakiś czas znów paruje aby sprawdzić stan baterii a brak tej funkcji z poziomu zegarka to nieporozumienie.

A tak to samo radyjko działa co noc i jest mniut a na blacie cały czas RCVD :)

 

 

A gdy jest sparowany przez BT z apką (BT w telefonie oczywiście wyłączony) to można ręcznie wymusić synchronizację poprzez WC ?

Edytowane przez Sesio

Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... poprzez VC ?

WC ?

Można, to nie Ocek  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już skasujecie parowanie BT z zegarka (na telefonie nie trzeba nic zmieniać, kasować itd) to można wymusić synchronizację radiową poprzez przytrzymanie prawego dolnego przycisku „set(+)”.

 

Ktoś wcześniej pisał że w apce na telefonie nie da ustawić alarmów itd. Moim zdaniem nie jest to prawdą, u mnie w apce da się ustawić właściwie to samo co w zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już skasujecie parowanie BT z zegarka (na telefonie nie trzeba nic zmieniać, kasować itd) to można wymusić synchronizację radiową poprzez przytrzymanie prawego dolnego przycisku „set(+)”.

 

Ktoś wcześniej pisał że w apce na telefonie nie da ustawić alarmów itd. Moim zdaniem nie jest to prawdą, u mnie w apce da się ustawić właściwie to samo co w zegarku.

Wymusić synchronizację radiową można bez kasowania parowania.

Dwa, jak skasujesz parowanie z zegarka to w apce też powinieneś bo następnym razem nie sparujesz zegarka z tym samym zapisem w telefonie.

Potrzebne będzie nowe połączenie.

Alarmy w zegarku da się oczywiście ustawić ale proszę napisz jak ustawiasz przypomnienia w zegarku bez apki?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymusić synchronizację radiową można bez kasowania parowania.

O, widzisz, nie wiedziałem.

 

jak skasujesz parowanie z zegarka to w apce też powinieneś bo następnym razem nie sparujesz zegarka z tym samym zapisem w telefonie.

Potrzebne będzie nowe połączenie.

 

OK

 

ale proszę napisz jak ustawiasz przypomnienia w zegarku bez apki?

Haha, nie mam bladego pojęcia ;)

Nie korzystam z tej funkcji, nawet nie zauważyłem że jej nie ma z poziomu zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim w Nowym Roku.

Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym, ale w kostkach z blutufem np. w GW-B5600 jaką posiadam istnieje możliwość sprawdzenia daty i godziny ostatniej synchronizacji drogą radiową.

A mianowicie, należy wcisnąć jednocześnie przyciski: MODE LIGHT i RECEIVING. Na ekranie powinno się wyświetlić jedynie J40. Po wciśnięciu MODE pojawi się RX. Kolejne wciśnięcie MODE ukazuje nam już datę i godzinę OSTATNIEJ UDANEJ synchronizacji drogą radiową.

Pozdrawiampost-105754-0-57605100-1578852249_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim w Nowym Roku.

Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym, ale w kostkach z blutufem np. w GW-B5600 jaką posiadam istnieje możliwość sprawdzenia daty i godziny ostatniej synchronizacji drogą radiową.

A mianowicie, należy wcisnąć jednocześnie przyciski: MODE LIGHT i RECEIVING. Na ekranie powinno się wyświetlić jedynie J40. Po wciśnięciu MODE pojawi się RX. Kolejne wciśnięcie MODE ukazuje nam już datę i godzinę OSTATNIEJ UDANEJ synchronizacji drogą radiową.

Pozdrawiamattachicon.gif20200112

Dzięki :)

 

Tp2BwKG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Zaraz się okaże, że i poziom baterii można sprawdzić, tylko też schowali :/


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i wqrwiaj dalej ! Nerkę sprzedam a kupię !  :P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ale że prosty czy krzywy. Wygrałeś czy przegrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wqrwiaj dalej ! Nerkę sprzedam a kupię ! :P

To jak Marcin to i ja "zachęcę" kolegę do zakupu stalowego gmw.

34e2b33184d3b59b83abe7bb10377af3.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zachęcam ale szukaj egzemplarzy z prosto wyglądającą ramką a takich mało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielką radość sprawia ta kostka:)7d49a04a624fe3a7ba9e056e550490af.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

ec8dd4ba3aaed581aa882cdc8f3f2a82.jpg

Edytowane przez Daroko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie by wielką radość sprawił tym razem czarny GMW, ale cena wciąż kosmiczna  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.