Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

forum dojebywaczy - pewnie, mogłem koszulę założyć do G i kawę na pkp zamówić - też by było źle

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum dojebywaczy ...

I Kto to mówi  :lol:

W tym aspekcie to jesteś na forum profesorem, nie jeden płakał w dziale Seiko  :D

Marcin, luzik  ;) 

 drinks.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja gdzieś dostanę inne „gacie” do Casio gw m5610? Nie wiem czy części ze zwykłego kwadraciaka pasują.

Chciałbym osiągnąć taki efekt:

 

277b66064d5e11818a124535515b0554.jpg

(Zdjęcie z sieci)

 

Z góry dziękuje za pomoc:)

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele GW-M5610, GW-M5600, G-5600 i DW-D5600 są między sobą wymienne, inne mają inny rozmiar to uważaj aby się nie pomylić przy zamówieniu.


Najlepiej z krainy czasu - https://www.kraina-czasu.pl/ - , gość jest wporzo i dość szybko działa, nawet jak musi ściągnąć coś z zibi.


Pisz do niego bo na stronie nie wystawia, prędzej na allegro ale ściąga bez problemu.


1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie!


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Kto to mówi  :lol:

W tym aspekcie to jesteś na forum profesorem, nie jeden płakał w dziale Seiko  :D

Marcin, luzik  ;)

 drinks.gif

 

już się pozbierałem

 

84269820_536247600316180_307341927492930

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ładnie. Nadzienie do naleśników aż ślinka cieknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kufel112

Zmiana ciuchów na metalowe.Mam i ja.

post-29732-0-79942700-1580896065_thumb.jpg

Edytowane przez kufel112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie promujemy w oficjalnym wątku podróbek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kufel112

Nie promujemy w oficjalnym wątku podróbek..

To nie promocja.

To radość użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość, nie radość, prezentujesz podrobione elementy, co jest sprzeczne z zasadami forum.

Jak masz wielkie ciśnienie i musisz, to jest wątek o podróbkach Casio :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Wy panowie poważnie z tym promowaniem podróbek ??

Nie jest to taki troche przerost formy nad trescia ??

 

Bo idąc tą droga to powinno sie negować wszystkie brazylijskie bezle i paski - i to jest dopiero hipoktyzja,bo zazwyczaj są same ochy i achy,a żadna duszyczka nie wspomniała o tym że by tej k..y nie promować.

 

 Z drugiej strony,jak tak by się uprzec,to powinno się negować wszystko co tuningowane - no bo czemu poprawiać fabryczny oryginał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy panowie poważnie z tym promowaniem podróbek ??

Nie jest to taki troche przerost formy nad treścią ??

 

Bo idąc tą droga to powinno sie negować wszystkie brazylijskie bezle i paski - i to jest dopiero hipoktyzja,bo zazwyczaj są same ochy i achy,a żadna duszyczka nie wspomniała o tym że by tej k..y nie promować.

 

 Z drugiej strony,jak tak by się uprzeć,to powinno się negować wszystko co tuningowane - no bo czemu poprawiać fabryczny oryginał ?

Było już o tym gadane... Choć z drugiej strony wcale bym się nie zdziwił jakby te z ali były robione w tej samej fabryce co oryginały.

:D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A ile stron temu ? :P Bo chciałbym zobaczyć do jakich wniosków doszli forumowicze.

Chociaż,minimalny zarys podsumowań juz jest i pewnie nie jest przychylny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, znowu się zaczyna.

Czego nie rozumiecie?

Podróba to podróba i koniec tematu.

Brazylijskie bezele i paski też!

Ja nie słyszałem żadnych ochów i achów a ewentualne przemilczenie tematu przez forumowiczów aby nie robić gównoburzy.

A prawda jest taka że pod przykrywką braku dostępności oryginalnych części próbuje się wmówić innym że taka podróba jest OK a podróbkarz czuje się tym usprawiedliwiony ;)

A całe te stalowe fejkowe gacie wyglądają jak qpa i w życiu bym tego nie założył na fajnego plasticzaka GWM, nie mówiąc o wstydzie pokazując to na forum zegarkowych gdzie walczy się z podróbami na każdym kroku i jest to wyraźnie zapisane w regulaminie forum.

Dziwi mnie też podejście samego forum, w dziale Rolka za pokazywanie podrobionych elementów poleciały by ostrzeżenia, bany i wykluczania ale widać że marka Casio jest traktowana z przymrużeniem oka jako zegarki zabawkowe.

Jak tak dalej pójdzie to będzie można cały dział Casio podpiąć pod dział chiński :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile stron temu ? :P Bo chciałbym zobaczyć do jakich wniosków doszli forumowicze.

Chociaż,minimalny zarys podsumowań juz jest i pewnie nie jest przychylny.

 

Gdzieś w tych okolicach http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124903-casio-do-kwadratu/page-346

 

 

Jak tak dalej pójdzie to będzie można cały dział Casio podpiąć pod dział chiński :P

 

Spora cześć kostek jest robiona w Tajlandii więc sugeruję bardziej dział tajski niż chiński...

 

Edit - albo może lepiej usunę ten fragment o Rolex'ie... dla spokojności :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dżizas, znowu się zaczyna.

Czego nie rozumiecie?

Podróba to podróba i koniec tematu.

Brazylijskie bezele i paski też!

Ja nie słyszałem żadnych ochów i achów a ewentualne przemilczenie tematu przez forumowiczów aby nie robić gównoburzy.

A prawda jest taka że pod przykrywką braku dostępności oryginalnych części próbuje się wmówić innym że taka podróba jest OK a podróbkarz czuje się tym usprawiedliwiony ;)

A całe te stalowe fejkowe gacie wyglądają jak qpa i w życiu bym tego nie założył na fajnego plasticzaka GWM, nie mówiąc o wstydzie pokazując to na forum zegarkowych gdzie walczy się z podróbami na każdym kroku i jest to wyraźnie zapisane w regulaminie forum.

Dziwi mnie też podejście samego forum, w dziale Rolka za pokazywanie podrobionych elementów poleciały by ostrzeżenia, bany i wykluczania ale widać że marka Casio jest traktowana z przymrużeniem oka jako zegarki zabawkowe.

Jak tak dalej pójdzie to będzie można cały dział Casio podpiąć pod dział chiński :P

 

tomaliusz,zaskocze Cię,ale ja się z tym i Tobą zgadzam - tez nie używam podróbek i staram sie ich unikać

/choć części samochodowe juz pod to nie podchodzą/

Bardziej mnie poruszył fakt ze kolega miał 4 posty,a potraktowany został,w mojej opinii,dość surowo.

- słowo klucz ''surowo'' - nikt mu grzecznie tego nie wytłumaczył,tylko od razu dostał plaskacza,plus wybity ząb ….

 

-choć,po przemyśleniach,..taki kubeł zimnej wody jest tez w porządku,ale dla starego wyjadacza z minimum 500 postów :) Żółtodziub sie obrazi i w realu będą złe opinie na nasz temat.

A wszyscy tylko chcą dobrze - napisane bez ironii

 

 

Gdzieś w tych okolicach http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124903-casio-do-kwadratu/page-346

 

 

 

Spora cześć kostek jest robiona w Tajlandii więc sugeruję bardziej dział tajski niż chiński...

 

Edit - albo może lepiej usunę ten fragment o Rolex'ie... dla spokojności :D

 

Dzięki,nie znalazłbym napewno i gratuluje dobrej pamięci.

Jak mogła ominąć mnie taka ostra konwersacja,nie wiem,ale ciesze się że jestem jej świadomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry mrovka, ale żeby wiedzieć czy ten badziew pasuje jakąś wiedzę trzeba mieć o zegarku, więc tłumaczenie tego nieświadomką jest nietrafione. Gorsze, że potężny klub FB G-Shock Polska równie to toleruje i jeszcze swoje gacie przez głowę zdejmują, jak silesia custom wypuści jakieś przebieranie w odjechanym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Przepraszam Cię Burns,ale troche nie rozumie z tym tłumaczeniem ,,nieświadomką''

Może czegość nie doczytałem na stronie 346 tego tematu,lub może coś zostało wycięte przez moderacje...

Byłbym wdzięczny z priv z wyjaśnieniem 

 

Tak czy inaczej,reasumując jeżeli chodzi o mnie - podrabianych części i zegarków nie kupuje..i naprawdę strasznie znikoma ilość,jakichkolwiek przebieranek,wpada w mój gust. //mam na myśli zabawy forumowiczów//

Ba,nawet na oryginalne wypusty ciężko mi czasem patrzeć :) - Ale przyznaje,wina lezy po stronie mojej psychiki,bo w G-Shock'u poprostu nie uznaje koperty plastikowej. //nie urażająć nikogo//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.