Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś różnica między GX56-BB made In tailand a china?Mi dostało sie z tailandji

Może tajski dla odmiany nie będzie parował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica między GX56-BB made In tailand a china?Mi dostało sie z tailandji

 

Podstawową różnicą jest pochodzenie :P  :D no i druga sprawa Tailandia słynie z tanich operacji plastycznych, więc może się okazać że ten GX-56BB był kiedyś GW-5600BB który na skutek kuracji hormonalnej i drobnego retuszu plastycznego obecnie wygląda jak wygląda...  ;)  :ph34r: 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Opola do przedszkola,idę dalej oglądać filmy fabularne toma g 80 o giesiokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tak subtelna, że na pierwszy rzut oka wyglądają tam samo.

Dzięki za to porównanie , dopiero przy wnikliwej obserwacji widać różnicę w poszczególnych wersjach . GD-1 wygląda na najbardziej stonowane bo kolorystykę ma w beżo-szarościach (jakoś inaczej nie potrafię określić tego koloru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnej zabawy forumowej z przed lat :)

 

 

linka:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

 

Może by tak coś puścić w obieg? ;)

Puszczaj, tylko coś konkretnego a nie jakąś popierdółkę   ^_^

Na wszelki wypadek to:

1. tomaliusz

2. ...

3. ...

 

:D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Mi się zawsze marzyła forumowa wymiana zegarków do oględzin - zwłaszcza w sytuacjach gdy nie mamy pewności  jak dany czasomierz zaprezentuje się na naszym nadgarstku.

Pamiętam jak Piowa chciał oblukać GWF1000..nie wiele myśląc, napisałem post, że jak mi odda, to chętnie mu wyśle swój model do zapoznania się z nim. No i wysłałem.

Zegarek został odesłany do mnie i nawet dostałem mały upominek od kolegi Piowa w postaci koszulki. Chodzę w niej do teraz :P

 

Dzięki Piowa,niezapomniane doświadczenie !!!

 

Sam osobiście pomacałbym GWF D1000 i jakiegoś stalowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tajski dla odmiany nie będzie parował...

Ustaliliśmy kiedyś umownie, że to wlasnie tajskie parują bo wiesz tam taka a nie inna wilgotność plus zawiewa z dżungli... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tańca i do różanca...znaczy do dresów i do garniaka ;-)4ac803ecde65fcde1309735acd325679.jpg9ae049792c228fb4b591e2248b378beb.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze marzyła forumowa wymiana zegarków do oględzin - zwłaszcza w sytuacjach gdy nie mamy pewności  jak dany czasomierz zaprezentuje się na naszym nadgarstku.

Pamiętam jak Piowa chciał oblukać GWF1000..nie wiele myśląc, napisałem post, że jak mi odda, to chętnie mu wyśle swój model do zapoznania się z nim. No i wysłałem.

Zegarek został odesłany do mnie i nawet dostałem mały upominek od kolegi Piowa w postaci koszulki. Chodzę w niej do teraz :P

 

Dzięki Piowa,niezapomniane doświadczenie !!!

 

Sam osobiście pomacałbym GWF D1000 i jakiegoś stalowca.

 

 

Podobnie miałem i ja. Kilka lat temu dobry człowiek, nie jaki Kot20 podesłał mi do przymiarki dwa MRG, 110 i bodajże 210, pamietam że byłem co najmniej zdziwiony i mile zaskoczony tym że od tak mi zaufał i powierzył na ponad tydzień te dwa unikalne egzemplarze.

 

Do dziś jestem mu bardzo wdzięczny bo gdyby nie ta sytuacja to pewnie nie sprawił bym sobie jednego z powyższych modeli. :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny pozytyw na gumie, czyli GMW-B5000G-1 w dobrej cenie! https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/36015?utm_source=Ceneo&ceneo_spo=true

To jest dobra cena, w full metal. Ja wcześniej z kodem promocyjnym dałem 1480 zł

https://www.watchshop.pl/zegarki/casio/meski/gmw-b5000d-1er


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a podpowiecie gdzie teraz można w sensownej cenie zamówić kompozytową bransoletę do zakręcanego DW-5000SL? i jak powinna mieć symbol/numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...
Cena w Zibi pewnie będzie lepsza, ale czekać trzeba.

Teraz, po nowych cenach ... to nie wiadomo -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a podpowiecie gdzie teraz można w sensownej cenie zamówić kompozytową bransoletę do zakręcanego DW-5000SL? i jak powinna mieć symbol/numer?

Rozważyłbym jeszcze zakup cieńszych teleskopów, cena niewielka a montaż staje się lekki, łatwy i przyjemny.

 

https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/5286--oryginalny-teleskop-casio-16-mm-grubosc-18-mm-.html


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clusca @jestem_w_shocku

dzięki za podpowiedź i linki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te czerwone wstawki w bransolecie

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy na pewno po wewnętrznej?

Trochę to by było bez sensu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.