Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Od lat choruje na ten model ale ceny kosmos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, clusca napisał:

 - GW-T5030c - może ktoś ma i chciałby się zamienić na DW-5035 z niewielką dopłatą? Oczywiście dopłata z mojej strony ;)

 

 

Rozumiem że to tak w formie żartu napisałeś :D:D z tym modelem to jest tak jak z św Mikołajem - każdy słyszał że jest ale nikt go z bliska nie widział... a już na pewno "niewielka dopłata" nie wchodzi w grę

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadowolić się innymi..

Dla jednych Graalem jest DW-5000, dla mnie ww GW-T5030C.

Tymczasem, brunet wieczorową porą..

0b621fc66cf3457d2f6d925990fbd13f.jpg&key=8f3ef85312e82125657d8d9ae3f1603c3fcaf51ced3b91881209cc8304469d28

Chociaż.. Może srebro. Też ładne.

40e2c64f36cb1c5cfcb4cd8eb2e5546d.jpg&key=0652d335ae3361421c92c5bc40a1078197fc90347c90bdaa5d9bb0a21ea04741

 I tak ulubiony jest ten..

a9244fa27cca3a3707237c5cc5557a6c.jpg&key=b93df2a56121b9b75c282fca31ce16c654cda3fdb335510ede17ce7a5e9feb16

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-T5030 jest świetny bo jest rzadki/niedostępny/drogi/itp./itd.* ale podejrzewam , że po jego zdobyciu czar by prysł i już by tak nie kręcił jak dotychczas - chyba największa frajda jest w "gonieniu króliczka".

 

* - niewlasciwe skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daito napisał:

Rozumiem że to tak w formie żartu napisałeś :D:D z tym modelem to jest tak jak z św Mikołajem - każdy słyszał że jest ale nikt go z bliska nie widział... a już na pewno "niewielka dopłata" nie wchodzi w grę

Oczywiście, że to żart :), ale naprawdę nie słyszałem o tym modelu do wczoraj bodajże. Natknąłem się na info na WUS, gdzie ktoś podał go za przykład zegarka, który znacznie zyskał na wartości.

 

GTB, to prawda, zegarek jakich wiele, cały jego urok w tym, że trudno dostępny. Swoją drogą, to ciekawe ile jesteśmy w stanie zapłacić za to, że mamy coś wyjątkowego/limitowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, clusca napisał:

Swoją drogą, to ciekawe ile jesteśmy w stanie zapłacić za to, że mamy coś wyjątkowego/limitowanego.

Zazwyczaj za mało bo trafia się ktoś kto daje więcej ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, andrzejp1242 napisał:

A białemu to gdzie się tak spieszy?????

 

On wypada z tej kolekcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, selphy napisał:

On wypada z tej kolekcji

Biały przepraszam! Mogłem trzymać gębę - a raczej ręce - na kłódkę!????

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robimy akcję "pomóż białemu"? ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, selphy napisał:

 

Tak mi się jakoś skojarzyło????

 

D1ouwEkX4AInsTv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2020 o 12:10, Sol napisał:

Robimy akcję "pomóż białemu"?

Jasne. Bo to na pewno  czarnym jak zwykle się nie spieszy!

Ps.

Bez skojarzeń!

Edytowane przez andrzejp1242

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł w końcu. Dziękuję za ten fajny temat i pomoc w wyborze. Czy cena 300 zł za bransoletę to norma czy da się to taniej kupić? 

2.jpg

Edytowane przez Pszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej norma, mogę jedynie dodać, że naprawdę warto ją zakupić. Zegarek zyskuje na wyglądzie i wygodzie noszenia. 

 

IMG_20200524_223824.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was w rękach GMW-B5000TB-1ER? Zastanawiam się, czy warto wymienić GMW-B5000GD na GMW-B5000TB. ????


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś z Was w rękach GMW-B5000TB-1ER? Zastanawiam się, czy warto wymienić GMW-B5000GD na GMW-B5000TB.
Ja miałem. Moim zdaniem robi rewelacyjne wrażenie. Zresztą jego unboxing i recenzję masz u mnie na kanale. Ale najlepiej zapytaj@rbmk1000 , bo to jego egzemplarz recenzowałem, a przy okazji Marcin ma oba te modele, więc może od razu porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem. Wrażenie lekkości na początku jest zaskakujące, co zrozumiałe, ale za to wygoda noszenia - cudo.. Szkiełko szafirowe, wyświetlacz sprawia wrażenie jakby ciut jaśniejszego, wyraźniejszego, ostrzejszego niż w zwykłym GMW. Jakby bliżej szkiełka był. A nie jest. Ogólnie dla mnie bajka zegar. Żałuję, że nie kupiłem, gdy była okazja. Teraz to sobie poczekam.. Ale najlepiej pisz do właściciela, Marcina vel rmbk 1000.

 

Edyta:

O to to, widzę, że Tomek mnie uprzedził.

 P. S. Marcin ma też V-intage i inne, jakby ktoś chciał zasięgnąć opinii.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, TomG80 napisał:

Ja miałem. Moim zdaniem robi rewelacyjne wrażenie. Zresztą jego unboxing i recenzję masz u mnie na kanale. Ale najlepiej zapytaj@rbmk1000 , bo to jego egzemplarz recenzowałem, a przy okazji Marcin ma oba te modele, więc może od razu porównać

 

23 godziny temu, p.r.p. napisał:

Miałem. Wrażenie lekkości na początku jest zaskakujące, co zrozumiałe, ale za to wygoda noszenia - cudo.. Szkiełko szafirowe, wyświetlacz sprawia wrażenie jakby ciut jaśniejszego, wyraźniejszego, ostrzejszego niż w zwykłym GMW. Jakby bliżej szkiełka był. A nie jest. Ogólnie dla mnie bajka zegar. Żałuję, że nie kupiłem, gdy była okazja. Teraz to sobie poczekam.. Ale najlepiej pisz do właściciela, Marcina vel rmbk 1000.

 

Edyta:

O to to, widzę, że Tomek mnie uprzedził. emoji16.png

 P. S. Marcin ma też V-intage i inne, jakby ktoś chciał zasięgnąć opinii.

 

Dzięki  ????


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@p.r.p.

Patryku, czy Ciebie nie gryzie jeszcze sumienie tak forumowiczów wodzić na pokuszenie swoimi zdjęciami? Niejeden pewnie po Twojej wrzutce fotograficznej popędził do sklepu kupić sobie nowy zegarek, który na Twoich zdjęciach wygląda jak "milion dolarów" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.