Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kwestia luzu tylko zasad , co moim zdaniem tłumaczy po profesorsku i z anielską cierpliwością r.p.r. bo GTB już chyba stracił cierpliwość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.06.2020 o 11:04, Noodles napisał:

Panowie, dobra kostka bo jestem zielony w g shockach?

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-casio-g-shock-gw-b5600-2er-solar-bluetooth-7688726826

 

zależy mi na solarnym ładowaniu i czasieatomowym. Można brać z allegro z tego linku?

 

Powiem Ci, że drogo... Kupowałem wersje w pozytywie na bransolecie za 450... Ale jak się podoba ;) Jeżeli nie kupiłeś to rozważ tego: http://www.zegarki24h.pl/7157,casio-g-shock-gw-b5600bc-1.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral Sama bransoleta to (przynajmniej w świecie zegarków) 330 pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo one są ładne... ale mniej czytelne.
Czasami bardzo słabo czytelne. Tak słabo, że musisz używać podświetlenia w dzień
Ale ten model ma nowszy typ wyświetlacza i jest dużo czytelniejszy.
Zatem pomiędzy TN, a STN jest coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj przecież odchodziło składanie Ferrari przez mietka w garażu, całe zegarki były kupowane w częściach od Zibi i składane chałupniczo zamiast w fabryce Casio...to jest dopiero podróbkarstwo, choć części oryginalne ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak uważasz? A Casio wypuściło kiedykolwiek takie modele, że jest to podróbka? Nie. Po to jest MOD. A są to chińskie tandetnie podrobione części, czy jednak wspieranie firmy mimo wszystko poprzez kupowanie oryginalnych? Także mietku z garażu, bo twoja odpowiedź jest na tym poziomie, czyli dna - jak chcesz możesz w nim robić nawet odwierty, faktów nie zmienisz. Wspieranie podróbek/ ryżu, a modowanie z oryginalnych części zibi, to jest trochę co innego.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składanie od podstaw zegarka z części jak wychodziło cenowo w częściach taniej kiedyś niż oryginał w sklepie to druciarstwo bez jakiegokolwiek QC od Casio. Tak, że to nawet gorsze dla mnie niż te ciuchy z Ali. 

Januszostwo level 600 i to nieprawda, że to MODY - tylko składanie od zera limitek i innych zegarków, które w częściach wychodziły taniej niż w sklepie - Maharishi, DGK itp. SKŁADAKI

 

Dobrze, że ZIBI podniosło ceny na części dla odbiorców indywidualnych -  tak trzeba traktować ludzi bo inaczej odgryzą rekę jak dasz palec.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak postanowiłeś robić odwiert, ok.. Znajdź mi jeden z tych trzech ww zegarków w wersji oryginalnej, na podstawie, której zrobiłem podróbkę bo "wychodziło cenowo w częściach taniej kiedyś niż oryginał w sklepie". Czekam. Jest? NIE MA. Każdy z nich jest MODem, wersją niedostępną przez producenta, bo takiej nie wyprodukował, ale żaden nie jest chińską podróbką jakich pełno na różnych portalach. Dalej widzisz druciarstwo, czy już coś tam odróżniasz? I wybacz, ale wolę takiego moda niż ryżowe ciuchy z Ali..

 

Edyta;

Widzę, że wysiliłeś się edytując o kolejne odwierty.. Przemilczę to, taplaj się w swoim błocie sam.

 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochłońcie sobie trochę i rozważcie dalszą dyskusję, bez zgłoszeń do moderacji.

Przerwa w programie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ochłonęliście?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie. Ochłonęliście?

Ja nie musiałem. A co miałem to napisałem. Nic do dodania nie mam. Śmiechu warte i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ryżowa bransa i bezel udająca oryginalną Casio

 

No i ciągle kłamiesz, Casio nie produkuje metalowej bransy ani bezela do DW5600, wszyscy o tym wiemy i nikt nie udaje że jest oryginalna.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Składanie od podstaw zegarka z części jak wychodziło cenowo w częściach taniej kiedyś niż oryginał w sklepie to druciarstwo bez jakiegokolwiek QC od Casio. Tak, że to nawet gorsze dla mnie niż te ciuchy z Ali. 


W punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ciągle kłamiesz kolego..

Zbastuj kolego, ok? Bo brniesz za daleko z takimi prywatnymi zarzutami.. OWSZEM, Casio nie produkuje takiej bransy i bezela w wersji stalowej do dw-5600 i wiem to doskonale. Czy w związku z tym daje to przyzwolenie do chamskiego zrzynania ww zestawu z modelu GMW i przerabiania go na dw-5600? Czy to sprawia, że z automatu nie jest "ryżowym fejkiem"? Dziwię się, że niektórzy fani marki, bo domyślam się, że takie osoby tu piszą, tak zaciekłe bronią ww podrobionych ciuchów..Chcesz, kupuj. Umieść to w odpowiednim dziale. Ba, możesz nawet chwalić! Nikt Ci tego tam bronić nie będzie. Ale nie nazywaj innych kłamcami.

 

 

W punkt.
W punkt co? Przeczytałeś chociaż całość wcześniejszych postów? Wskaż proszę jeden z ww trzech zmodowanych zegarków, który został skręcony ww sposób? Otóż żaden nie był. Bo Casio takiego nie wyprodukowało.. Więc CO niby miało wyjść taniej niż kupno takiego w sklepie?

 

Z mojej strony EOT..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie pytanie odnośnie tej kosteczki:

 

https://www.zegarek.net/zegarki-casio/zegarek-gw-b5600bc-1ber

 

Ta bransa z tego zo widzę powoduje, że zegarek ma 61mm długości (pierwszy link bransy jest na sztywno zamocowany). Jak rozumiem, żeby zegarek nie wystawał poza obrys zegarka to trzeba mieć nadgar rozmiaru konkretnego salami (pod 17cm w górę) a nie jakiś kabanosik 16cm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby L2L robi się duży ale generalnie G już tak mają ;)

Tylko nawet na tak nikczemnym nadgarstku ta kostka będzie wyglądać dobrze :D

 

*Precz z podróbkami B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nawet na bardzo nikczemnym 16 cm? Nie wydaje mnie się, z tego powodu odpuściłem Romka, zainteresowałem się tym modelem ale chyba ta sama historia - będzie za duży. Not my cup of tea… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Noodles nie będzie za dużo , pierwsze linki są na sztywno ale pod sporym kątem przez co przyzwoicie układa się na nadgarstku (swego czasu jak takiego miałem przymierzała go żona na niecałych 15cm i leżał dobrze). Pasek w kostce też ma swego rodzaju podpory pod kopertą które go rozszerzają pod podobnym kątem jak ta bransoleta.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

I co na 15 cm nadgarstku nie było takiego efektu? Przecie to musiało wystawać po prawie centymetrze z każdej strony

beznazwy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać żeś chyba nie miał w ręku żadnej kostki :P "Nikczemne" 16 centów:

 

hpXysPa.jpg

 

Jestem w robocie i nie mam jak Ci zrobić foto z dalszej perspektywy, żeby jak najmniej przekłamywać, ale kupuj i nie marudź :D

 

 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Noodles napisał:

I co na 15 cm nadgarstku nie było takiego efektu? Przecie to musiało wystawać po prawie centymetrze z każdej strony

Nie , nie było , z resztą co ci szkodzi spróbować - jeśli stwierdzisz , że to nie twoja bajka możesz zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może każdy pochwali się obwodem nadgarstka i tym jak kosteczka wygląda na nim. Będzie jakieś rozeznanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dobry pomysł. Szczególnie tą wersją na combi bransie, bo pasek to wiadomo że uciągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18,5cm

1458414cabf7d59e628cd23318f00450.jpg&key=73b5eb1e0690ad510e24deb1d1ee0dde1f8595501b90286dcd2a219270705bcf

Tylko myślę, że lepiej robić takie foty z lekkiej odległości. Nie tak jak sam wstawiłem zdjęcie (akurat w pracy mam dziś citka, więc zdjęcie archiwalne dałem) a trochę dalej, tak np. z 25-30cm. Bo z bliska, a zakładam, że większość robi i wstawia zdjęcia z telefonu, mamy inną perspektywę - ze względu na szeroki kąt obiektywu w aparacie telefonu. I wówczas nawet mała kosteczka wygląda na wychodzącą prawie poza nadgarstek patrząc na sam l2l.

Nie wiem czy jasno się wyraziłem.

P. S. Teraz widzę, że Krygo o tym samym napisał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.