Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krygo napisał:

Powstał z dwóch, ale 100% Casio:

 

 

 

Można by rzec, że to najbardziej pozytywna wersja negatywa :P Zbyt często tak czytelny nie jest.

 

Na 100% czarnych kurz za to bardziej widać ;)

20200610_141442.thumb.jpg.5253e70addaa5c6b4fdec5df523a4c7a.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Kokedzy a w te bullbary do kostek to się warto pchać? Gdzie dostanę oryginalne do modelu GW-B5600BC-1BER? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tarant napisał:

 

Na 100% czarnych kurz za to bardziej widać ;)

 

Powiem Ci, że nawet jakby już coś tam zaschło :D

 

22 minuty temu, Noodles napisał:

Kokedzy a w te bullbary do kostek to się warto pchać? Gdzie dostanę oryginalne do modelu GW-B5600BC-1BER? :)

 

Nie... Tylko syf zbierasz bo nawet na szybko przetrzeć szkiełka nie można... No i trochę to groteskowo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Noodles napisał:

Kokedzy a w te bullbary do kostek to się warto pchać? Gdzie dostanę oryginalne do modelu GW-B5600BC-1BER? :)

 

Myślę, że istnieje mnóstwo innych, lepszych sposobów na pozbycie się gotówki. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam DW-5200. Jest wygodniejszy od nowych kostek, a tytanowa szlufka od Ciecha dołożyła kropkę nad i.😉

 

 

dw-5200 10.06.2020.jpg


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Myślę, że istnieje mnóstwo innych, lepszych sposobów na pozbycie się gotówki. 😉

 

Tylko nie chwal się tym zbyt często bo tak też można powiedzieć w kontekście zakupu KAŻDEGO zegarka i nie tylko... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Daito napisał:

 

Tylko nie chwal się tym zbyt często bo tak też można powiedzieć w kontekście zakupu KAŻDEGO zegarka i nie tylko... ;)

 

Miałem na myśli, że w ramach zakupów zegarkowych jest dużo fajniejszych pomysłów na wydanie pieniędzy niż bullbar 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No dobrze, bullbary spadł z listy :P jak znam dpd to zegarek dojdzie po weekendzie dopiero, smuteczek 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Wysłany wczoraj o 13 :D dobra się zobaczy bo na infolinii magik z dpd cicho mówi coś o jakiejś epidemii i jeszcze ciszej wspomina o poniedziałku 😕  ale dzięki za otuchę :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek, będący jednocześnie moim pierwszym G-Shockiem. Model do bólu powszechny, ale i tak cieszy niesamowicie. Brakowało mi w kolekcji takiego woła roboczego na wakacje/wycieczki/rower/basen :).

103689689_3318561254834371_7890650625565875997_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam DW-5200. Jest wygodniejszy od nowych kostek, a tytanowa szlufka od Ciecha dołożyła kropkę nad i.
 
 
465979147_dw-520010_06_2020.thumb.jpg.565a85bfd22037a78422b67449fd7927.jpg
Bullbary nie trafiają w mój gust, ale ta szlufka wygląda ok, choć pewnie kosztuje majątek...
Możesz zapodać jakiś link zakupowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, lucyfer napisał:

Bullbary nie trafiają w mój gust, ale ta szlufka wygląda ok, choć pewnie kosztuje majątek...
Możesz zapodać jakiś link zakupowy?

 

Tak prosto nie da się jej kupić, bo to rękodzieło. Zgłoś się do Ciecha.😉

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/108548-klamry-ciecha-oraz-inny-męski-szpej/page/59/?tab=comments#comment-2639453

 

 

 

 

szlufka.jpg


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie się prezentuje ten GBX-100 na filmiku , chyba będzie trzeba się nad nim zastanowić jak już będzie ogólnie dostępny. Świetnie wygląda duża i czytelna godzina (na wcześniejszych zdjęciach występował zawsze z pływami przez co na wyświetlaczu było wszystkiego za dużo.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę odszczekać wcześniejsze jęczenie na ten model. Podoba mi się. Najbardziej ten niebieski.

...żeby tylko jeszcze miał solar i dekiel inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dekiel ma lipny. Żeby chociaż taki jak 5610 miał.. A z tym solarem to ostatnio tak z TomG80 stwierdziliśmy, że w sumie jak bateria na 2 lata to zazwyczaj zegar zdąży właściciela zmienić, a tak to każdy utrzymuje baterię na H, żeby tylko nie daj Bóg na M nie wskoczyło. Ale... i tak byśmy woleli, żeby miał solar. 🤣

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 

Czaję się żeby kupić gw5000 nówkę. Jedynie co mi pozostaje to sprowadzenie z Japonii. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rob3rt napisał:

Panowie. 

Czaję się żeby kupić gw5000 nówkę. Jedynie co mi pozostaje to sprowadzenie z Japonii. Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? 

Tu nie trzeba doświadczenia , kupujesz w sklepie lub na eBay , płacisz kartą lub PayPal i czekasz na paczkę (po drodze jeszcze przed odbiorem płacąc myto w postaci VAT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło, to jakieś groszowe sprawy. Na ebay jest jednak można znaleźć GW-5000 z darmową wysyłką do Polski (dość istotne, bo koszty transportu z Japonii z reguły nie są niskie) za około 1050 PLN. Do tego dolicz 25% (cło i VAT) i najlepiej płać PayPalem, bo w razie "W" pokrywają koszty odesłania przedmiotu do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, clusca napisał:

Cło, to jakieś groszowe sprawy. Na ebay jest jednak można znaleźć GW-5000 z darmową wysyłką do Polski (dość istotne, bo koszty transportu z Japonii z reguły nie są niskie) za około 1050 PLN. Do tego dolicz 25% (cło i VAT) i najlepiej płać PayPalem, bo w razie "W" pokrywają koszty odesłania przedmiotu do sprzedawcy.

Dzięki. Tak liczę żeby się w 1,5 tyś zmieścić.https://www.ebay.com/itm/292773275230

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.