Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

..
A jednak wspominacie w późniejszych wypowiedziach, że jakieś 5000-tki mają lepszy kontrast, czytelność itp.
Czy może ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi?
Czy są lepsze i gorsze moduły TN i jak to odróżnić (po oznaczeniu itp)?


Nie doczytałeś.. Pisaliśmy, że gmw-b5000 mają lepsze, nowsze wyświetlacze, lepszy kontrast. No bo są STN. Czego nie ma ani GW-5000 ani 5610. I tyle. Czy same STNy się różnią? Śmiem twierdzić, że tak. Mailem 3x GMW-B5000 i za każdym razem miałem delikatnie, ale jednak ciut inny odcień wyświetlacza, kontrast raczej ten sam, ale w 2 na 3 był również lepszy. Nie było jednak takich różnic jakie czasem potrafią się trafić w modułach 3159 w kostakach z serii gw-m5610.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie po ostatniej aktualce apka gshock connected przestała działać - też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie techniczne ;) 

Oczywiście do modelu GW-5000 - przydałaby się bransoleta - teraz tak - wiem, że są przynajmniej dwa modele na rynku - nazwijmy je nowsza i starsza. Nie miałem nigdy żadnej w ręku stąd moje pytanie: 

 

Która i dlaczego?:) 
 

Z tego co zdążyłem poczytać - wiele osób chwali bardziej tą starsze wersje, ale czy lepiej kolorystycznie nie pasuje właśnie ta nowa? Mowa w dalszym ciągu o GW-5000. Może któryś z Was koledzy miał/ma obydwie i podzieli się doświadczeniem? Będę wdzięczny :) 🍺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsza jest nieco wygodniejsza w noszeniu , lepiej się układa na nadgarstku (szczególnie mniejszym) ze względu na krótsze ogniwa ale stylistycznie do kostki zdecydowanie lepiej komponuje się ta nowsza. Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi która lepsza , to jest rzecz gustu i tego co stawiasz na pierwszym miejscu - wygodę czy wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GTB 

Yhmyyy... to już coś wiemy :) Faktycznie - łapę to raczej mam chudą ;) Pooglądam w takim razie jeszcze pare zdjęć skoro nie ma jasnego zwycięzcy i zdecyduje :) Dzięki! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slawek.romaniuk napisał:

Jakieś opinie ?warto kupić?

Kwestia gustu - jak się podoba to tak , to już też dość kultowy G mający swoich zwolenników (łącznie z filmowym epizodem w "Bad Boys"). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=109016]GTB[/mention] 
Yhmyyy... to już coś wiemy  Faktycznie - łapę to raczej mam chudą  Pooglądam w takim razie jeszcze pare zdjęć skoro nie ma jasnego zwycięzcy i zdecyduje  Dzięki!  

Ja zaś obstawiam starszą wersję i szczerze ją polecam. I osobiście myślę, że też się fajnie komponuje, bo trochę właśnie inaczej. No i podoba mi się i tyle.
5cb7b2747bcf725578a610278e206f42.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Noodles napisał:

Panowie po ostatniej aktualce apka gshock connected przestała działać - też tak macie?

 

Apki Casio są niedopracowane od zawsze , używam do GMW-5000 i MRG , czasem działa przez miesiąc bez kłopotów a czasem nie łączy z zegarkiem i pomaga tylko wyłączenie i włączenie telefonu, To samo miałem z GPR.  Tak że należy się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał:


Ja zaś obstawiam starszą wersję i szczerze ją polecam. I osobiście myślę, że też się fajnie komponuje, bo trochę właśnie inaczej. No i podoba mi się i tyle. emoji16.png
5cb7b2747bcf725578a610278e206f42.jpg


Też jest dobrze :D 
Dobra, dobra - dajcie pomyśleć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, p.r.p. napisał:


Ja zaś obstawiam starszą wersję i szczerze ją polecam. I osobiście myślę, że też się fajnie komponuje, bo trochę właśnie inaczej. No i podoba mi się i tyle. emoji16.png

Dlatego wspomniałem , że jest to rzecz gustu.

 

Takie archiwalne na szybko nowszej wersji.

IMG_20200621_205656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wspomniałem , że jest to rzecz gustu.
 
Takie archiwalne na szybko nowszej wersji.[/url]

Zgadzam się. Akurat w tym przypadku, tj. dw-5030C bardziej mi się podoba, co już Ci kiedyś pisałem, twoja nowsza wersja bransy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, GTB napisał:

Dlatego wspomniałem , że jest to rzecz gustu.

 

Takie archiwalne na szybko nowszej wersji.

IMG_20200621_205656.jpg

I tutaj tez jest dobrze :D

pytanie tylko właśnie - czy bezel z GW-5000 ma dokładnie taki sam kolor jak z tego DW? Bo po zdjęciu od kol. @p.r.p. - wydaje mi się, ze jest ciemniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory są identyczne praktycznie. Obydwa zdjęcia były robione o różnych porach i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p.r.p. napisał:

Kolory są identyczne praktycznie. Obydwa zdjęcia były robione o różnych porach i tyle.


Jeżeli tak - to chyba faktycznie bardziej przemawia do mnie v1. 
 

Raz jeszcze - podziękował! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowsza bransa jest jak Seikowe X na tarczy i w ogóle nowe wypusty 😉

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MshR napisał:


Tak, ale tutaj chodzi właśnie o cenę - rozumiem, że w Twoim odczucie to właśnie Oceanus jest Elite - przynajmniej w moim tak. Czyli średnio jest płacić prawie 3 x tyle za Hane ;) 

 

Zresztą - nie chciałem do końca poruszać tematu $ - to jest każdego indywidualna sprawa i niech tak pozostanie :) 

 

7 godzin temu, MshR napisał:


Tak, ale tutaj chodzi właśnie o cenę - rozumiem, że w Twoim odczucie to właśnie Oceanus jest Elite - przynajmniej w moim tak. Czyli średnio jest płacić prawie 3 x tyle za Hane ;) 

 

Zresztą - nie chciałem do końca poruszać tematu $ - to jest każdego indywidualna sprawa i niech tak pozostanie :) 

Chodziło mi raczej o porównanie screwbacka do plasticzaka, serduszko może być identyczne, ale same odczucia przy użytkowaniu całkiem inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dzyndzl napisał:

 

Chodziło mi raczej o porównanie screwbacka do plasticzaka, serduszko może być identyczne, ale same odczucia przy użytkowaniu całkiem inne ;)


Co prawda to prawda :) 🍻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Noodles napisał:

Panowie po ostatniej aktualce apka gshock connected przestała działać - też tak macie?

 

U mnie wszystko działa, jak należy (GMW-B5000 i Android 9).

Aplikację aktualizowałem wczoraj.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kompozyt strasznie przypadł mi do gustu, stara wersja leży nawet nie otwarta😜 Na tym klasyku prezentuje się całkiem zacnie imo🧐

 

20190621_120846 (1).jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
9 godzin temu, dwatch napisał:

 

Apki Casio są niedopracowane od zawsze , używam do GMW-5000 i MRG , czasem działa przez miesiąc bez kłopotów a czasem nie łączy z zegarkiem i pomaga tylko wyłączenie i włączenie telefonu, To samo miałem z GPR.  Tak że należy się przyzwyczaić.

No właśnie o to mi chodziło. Czyli w Casio jest burdel z apką. Dzięki, mam info na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.