Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

GW-5000 dobrze wygląda w każdych gaciach.

Te powyżej od którego dokładnie modelu są ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600EW-7

W rzeczywistości są jaśniejsze niż na zdjęciu. W czarnych trochę za bardzo „smutny” ten zegarek jak na mój gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj więcej fotek. Od dawna chodzą za mną te gacie do GW-5000 właśnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzą to się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że podoba to się wiele, ale i tak zawsze wracam do czarnych ciuchów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tam są pływy i fazy księżyca , o ile to drugie jeszcze może być przydatne to to pierwsze (u nas) jest wyłącznie bajerem. 

Nie ma takiej kostki  która spełniłaby wszystkie twoje wymienione kryteria.

To pewnie polityka casio.

Każdy ma tylko coś - żaden nie ma wszystkiego...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, clusca napisał:

Prawdziwa kostka jest tylko jedna? Nieee... :)

 

 

Zamiast dw5035 widziałbym tutaj..ykhm.... nowe gbx-100. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowo DW-5035 rezerwuje miejsce dla G-7800GL, ale z dostępnością ciężko, więc pewnie skończy się tak jak piszesz, na GBX-100 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

przepraszam jeśli to pytanie się przewinęło na 350 stronach tego wątku ;( Kusi mnie do kwadrata znowu i powiem szczerze najbardziej podoba mi się wizualnie GW-M5610-1. Przy czym wrodzony snobizm skłania mnie w kierunku GW-5000-1JF, skoro to stal i zakręcany dekielek. Z drugiej strony tak sobie chce mi się czekać 3-4 tyg i bujać z cłem no i płacić 3x tyle za zegarek.

 

Ponadto szczerze, dekielek od 5610 jest mz. fajny i nie wygląda na tandetną blaszkę, jak te wcześniejsze. Mniejsza waga jest też dla mnie plusem.

 

Podsumowując pytanie, czy jest coś w zakresie wykonania koperty (pytam o te elementy z tworzywa) / paska co przemawiałoby na plus 5000 vs 5610 ? Czytam, że niby miększy ten pierwszy, czy to jest jakiś upgrade czy jedno i to samo ?

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od GW-5000 jest zdecydowanie bardziej miękki. Ale ten w gw-m5610 nie jest jakiś tragiczny (jak w np. dw-5600e). Jeśli lubisz nosić luźno zegarek, to nawet trochę lepiej, że nie jest taki miękki, bo działa wówczas trochę jak bransoleta.
Ja swoje GW-5000-1JF lubię za co innego.. Za minimalizm kolorystyczny "tarczy".
7802f9f26b038e8c0ab62fd12e7bd5fc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200706_153337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmieniał ktoś LCD na negatyw w GW-M5610? Czytelne to jest? Bo bransa i wszystko działa idealnie, ale myślę nad taką modyfikacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Pszona napisał:

Czy zmieniał ktoś LCD na negatyw w GW-M5610? Czytelne to jest? 

Zmieniał , wygląda fajnie (szczególnie na zdjęciach jak złapiesz odpowiedni kąt ujęcia) ale w normalnym użytkowaniu z czytelnością jest średnio (ze wskazaniem na słabo).

17-14-34-post-109016-0-71203700-1563897239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zmieniał ktoś LCD na negatyw w GW-M5610? Czytelne to jest? Bo bransa i wszystko działa idealnie, ale myślę nad taką modyfikacją
Tu masz kilka porównawczych. Są robione w dość silnym oświetleniu, także można by rzec, że to co widzisz na zdjęciach to maksimum czytelności, jakie z tego LCD da się wydusić.572480d8bfdd63bd34ec6f209164f34b.jpg6732527787e53c7fd5d59403e6364030.jpge1436bbfaa12776439d26e9fc5fc1aa5.jpg2a7f8840b4b4bd0d812862468c2bacc1.jpg201eb8c3ade472f60a0391288322cef8.jpg00a608ac49e5b56788c373900f40abeb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TomG80 napisał:

 to co widzisz na zdjęciach to maksimum czytelności, jakie z tego LCD da się wydusić.

 

Z negatywami jest ten problem że one świetnie wyglądają głównie na zdjęciach... ;)

Może być lepiej z wyświetlaczami użytymi w GBX-100 i GBD-100 - ale raczej nie będę tego sprawdzał...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce to średnio wygląda... A czy mógłby mi ktoś przybliżyć budowę ekranów w modelach już tych droższych modeli metalowych tzn. GMW. Co wpływa na ich lepszą czytelność? Jak one są wykonane inaczej? Mógłby być link do może jakiegoś opisu technicznego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedzi kolegów przedmówców ;)

spacer.png

 

spacer.pngspacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

 

No sam ni wim bardziej zaczyna wyglądać jak smartwatch i ma powiadomienia... Trochę lipa że bez tough solara :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarl do mnie gw5610. Wszystko super, jak to kwadrat ale... No wlasnie, albo odwyklem albo mam schrzaniony kontrast.

 

Kiedy patrze na zegarek od gory rowno 90 stopni do szkielka, ekran mam lekko zamglony. Dopiero jak patrze lekko od dolu pod katem jest taki jak byc powinien. To normalka czy bubel?

 

20200708_201201.jpg


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak trafisz. Są egzemplarze, gdzie jest kontrastowo i są takie, gdzie jest gorzej. Generalnie najlepszy kontrast jest patrząc lekko z lewej i od dołu, czyli naturalna pozycja, w jakieś sprawdza się godzinę. Niestety producent nie wziął pod uwagę faktu, że G-maniacy patrzą na zegarek średnio co 3 i pół minuty, a po zerknięciu, zapytani o godzinę, nie potrafią udzielić odpowiedzi bez kolejnego spojrzenia, tym razem żeby naprawdę ją sprawdzić, a nie napawać się pięknem swojego zegarka i jego kontrastowego wyświetlacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.