Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam ilu z nas będzie widzieć co tam na wyświetlaczu w tym  GBX jest napisane ;) Ten "PORT ELIZABETH" jakoś tak kiepsko wróżę w realnym kontakcie z tym zegarkiem - G-7800 ma ten plus że wszystkie wyświetlane na nim wskazania są większe niż np w DW-5000, w GBX-100 to mi się nieco z "drobnym drukiem" na umowie s bankiem szachrajem kojarzy...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Daito napisał:

Tak się zastanawiam ilu z nas będzie widzieć co tam na wyświetlaczu w tym  GBX jest napisane ;) Ten "PORT ELIZABETH" jakoś tak kiepsko wróżę w realnym kontakcie z tym zegarkiem - G-7800 ma ten plus że wszystkie wyświetlane na nim wskazania są większe niż np w DW-5000, w GBX-100 to mi się nieco z "drobnym drukiem" na umowie s bankiem szachrajem kojarzy...

I to mlekiem pisane😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daito napisał:

Tak się zastanawiam ilu z nas będzie widzieć co tam na wyświetlaczu w tym  GBX jest napisane ;) Ten "PORT ELIZABETH" jakoś tak kiepsko wróżę w realnym kontakcie z tym zegarkiem - G-7800 ma ten plus że wszystkie wyświetlane na nim wskazania są większe niż np w DW-5000, w GBX-100 to mi się nieco z "drobnym drukiem" na umowie s bankiem szachrajem kojarzy...

Chyba nie będzie tak źle, to znaczy, zależy od widoku, który wybierasz MODE. Jeżli mowa o widoku z pływami czy ilością kroków to faktycznie godzina tam ginie. Natomiast timekeeping z datą i dniem tygodnia - tu godzina wydaje się być większy niż w innych kostkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
5 godzin temu, mc9 napisał:

kojarzycie na jakim poziomie ma się kształtować cena GBX-100?

Ma kosztować około 860 zł i pojawi się w sierpniu, tak mnie poinformowano w jednym sklepie Time Trend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, XoneX napisał:

Chyba nie będzie tak źle, to znaczy, zależy od widoku, który wybierasz MODE. Jeżli mowa o widoku z pływami czy ilością kroków to faktycznie godzina tam ginie. Natomiast timekeeping z datą i dniem tygodnia - tu godzina wydaje się być większy niż w innych kostkach. 

 

Nie chodzi o to żeby odczytać godzinę, ale wszystkie wskazania wyświetlane na ekranie - bez sensu jest kupować zegarek z którego nie można w 100% korzystać, wiem że parę osób zrezygnowało z GPR-B1000 właśnie z powodu na mało czytelne menu zegarka...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierny Timex zyskał towarzysza. Pierwsze G, więc się melduję. ;)

 

gAzGB50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2020 o 15:33, Kwiatek napisał:

Jakbym moderował to dałbym Ci za to bana B)

Marcin, a tak na poważnie to za co niby ten ban miałby być? 

 

Zachowanie moderatorów na niektórych forach to temat na napisanie porządnej pracy naukowej. Niektórzy czują się jak "pany na włościach" a reszta forumowiczów to plebs który można poniżać. Doświadczyłem tego na uhrforum, wierzę że to forum nie pójdzie w tym kierunku. Szanowni moderatorzy, szanujcie forumowiczów bo jak nas nie będzie to co będziecie moderować?

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
3 minuty temu, jackm napisał:

Marcin, a tak na poważnie to za co niby ten ban miałby być? 

 

Zachowanie moderatorów na niektórych forach to temat na napisanie porządnej pracy naukowej. Niektórzy czują się jak "pany na włościach" a reszta forumowiczach to plebs który można poniżać. Doświadczyłem tego na uhrforum, wierzę że tutaj się tak nie stane.

Jacku,

nie stanie się, nie musisz się martwić.

To był tylko żart.

Nie każdy jest świadomy tego, że na Ali można kupić podrobione bransolety i bezele od Casio, Ty nie wiedziałeś i ja to wiem. Chociaż kolega który to sprzedawał już wiedział i za to należałoby mu dać bana, bo przecież nie promujemy tu podróbek prawda?

Nie jestem czynnym moderatorem od dłuższego czasu, nic nie ukrywam, nic nie kasuję, nie daję banów ani ostrzeżeń... I bardzo mi z tym dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kwiatek napisał:

Jacku,

nie stanie się, nie musisz się martwić.

To był tylko żart.

Niekażdy jest świadomy tego, że na Ali można kupić podrobione bransolety i bezele od Casio, Ty nie wiedziałeś i ja to wiem. Chociaż kolega który to sprzedawał już wiedział i za to należałoby mu się bana, bo przecież nie promujemy tu podróbek prawda?

Nie jestem czynnym moderatorem od dłuższego czasu, nic nie ukrywam, nic nie kasuję, nie daję banów ani ostrzeżeń... I bardzo mi z tym dobrze.

Ok Marcin, nie pisałem do Ciebie personalnie. Ja z kolei oczekuję wyjaśnień od kolegi DawPi, regulamin powinien być skonstruowany tak by nie było dwuznaczności, a jakiekolwiek karanie na podstawie niejasnych reguł to już przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
6 minut temu, jackm napisał:

 jakiekolwiek karanie na podstawie niejasnych reguł to już przesada. 

I tu się z Tobą zgodzę. Dlatego właśnie odpuściłem sobie moderowanie bo nie zgadzam się z tym bałaganem tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kwiatek napisał:

I tu się z Tobą zgodzę. Dlatego właśnie odpuściłem sobie moderowanie bo nie zgadzam się z tym bałaganem tutaj.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Wygląda jak multipla świata g-shocków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Trzeba będzie zamówić i obadać, może podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakiej technologii jest w nim wyświetlacz i podświetlenie?
To drugie wspomina o "led" i pytanie, czy to oświetli cały wyświetlacz, czy tylko punktowo z narożnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucek wyświetlacz jest w technologii Memory in Pixel, poza tym obejrzyj poniższy filmik z YT. Na końcu masz pokazane też podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kontrast na tych "multiplach" jest chyba lepszy, niż na STN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.