Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kostki to w sumie, chyba mogę uznać, że jestem spełniony.
c248f0469d6b1340a21d64a00feafb48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, p.r.p. napisał:

Jeśli chodzi o kostki to w sumie, chyba mogę uznać, że jestem spełniony. emoji6.png

 

Nuuuuudy... żadnego negatywa? ;)

 

A tak serio, to całkiem ciekawy zestawik. Ale negatywa bym przygarnął jakiegoś jeszcze na Twoim miejscu. Np. GMW-B5000V, tak dla uzupełnienia kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas tak mówi.

A potem pojawia się kostka inna niż te dotychczasowe, różniąca się czasem niewiele, dla laika wcale, ale dla nas to małe coś właśnie "robi robotę" i klikamy bo uzależnienie jest silniejsze :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, clusca napisał:

 

Nuuuuudy... żadnego negatywa? ;)

 

A tak serio, to całkiem ciekawy zestawik. Ale negatywa bym przygarnął jakiegoś jeszcze na Twoim miejscu. Np. GMW-B5000V, tak dla uzupełnienia kolekcji :)

 

V-ka to jedyny negatyw, który bym przygarnął. Jest bajka. Niestety, trochę tych kostek przerobiłem (screwback ów rocznicówek kilka, 5 stalowych GMW, "gumowców" zwyklaków też trochę..) i jakoś negatywowe mi nie podchodzą.. Co zrobić. 😁 

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
V-ka to jedyny negatyw, który bym przygarnął. Jest bajka. Niestety, trochę tych kostek przerobiłem (screbacków z 10, gmw x5, gumowców, zwyklaków też trochę..) i jakoś negatywowe mi nie podchodzą.. Co zrobić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał:

Jeśli chodzi o kostki to w sumie, chyba mogę uznać, że jestem spełniony. emoji6.png
c248f0469d6b1340a21d64a00feafb48.jpg

Też bym był :)


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_20201031_105909_494.thumb.jpg.755a62dd906a5b019717b2675aa372f7.jpg

 

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może taki, kto chciałby się pozbyć Casio GWX lub GLX 5600? Najlepiej jakiś fajny zmodowany, ale wezmę pod uwagę wszystkie :) Zapraszam na priv. Dzięki maniacy!

 

154dc1f4d63a5a67470a734fda7a3254.jpg image.png.2036b6191bffe72b660091d3941edcd2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu pierwszej kostki skończyłem tymczasowo na dwóch, choć jako kompromis pomiędzy tymi modelami chodzi mi po głowie 5030c.

 

Na zdjęciach zawsze robił na mnie wrażenie 5000, na żywo jest stonowany, czyt. nudnawy. Wyświetlacz w 5035 za to jest rewelacyjny i bardziej czytelny pod kątem.

 

spacer.png

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spacer.png


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemno wszędzie, czarno wszędzie, która godzina ?

G-shock DW-5600HR

 

 

566612b184c232ec.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.