Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Po coś takiego brał? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem z ciekawości dla czerwonej wstawki paska (pasuje do kilku weekendowych koszul :) ) i żeby się przekonać czy inne negatywy są czytelne czy nieczytelny trafiłem w MUDMANIE. Zegarek da się nosić oczywiście, ale tylko w jasny dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jednego jest trudny, ale wg mnie obie rocznicówki > 5000. 


spacer.png

 

Przy okazji czy w 5000 można zmienić moduł wyświetlacza na inny, np. taki bardziej kontrastowy z nowszych kostek metalowych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku, a rzecz w sumie dotyczy kostek :) Od pewnego czasu obserwuję, że ceny G Shocków osiągają kosmiczne pułapy. 

Noszę G Shocki nieprzerwanie od 1994r i co nieco się orientuję w tej "kosmicznej" technologii :) i nijak nie jestem w stanie zrozumieć np. tego https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-casio-g-shock-premium-mr-g-bluetooth-gps-waveceptor-tough-solar-titanium-solarny-mrg-g2000hb-1adr

A już absolutnie nierozumiem tego https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-g-shock-the-origin-dwe-5600cc-3er-kwarcowy

Standardowy werk, jedyny smaczek to carbon... no ale sorry to nie jest warte tych pieniędzy :)  już ceny z pułapu 1500-2000zł za kostkę z metalową kopertą są przegięciem  mając na uwadze, że ta stalowa koperta to jednak tylko stalowa koperta jak w zegarkach za 800 zł, a całe to G jest technologią z zegarków za 300-400 zł :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MRG zawsze były drogie, to najwyższa półka w G-Shockowej hierarchii. A cena tej kostki jest wpisana od czapy, żeby coś wpisać, bo to nowość i sprzedawca pewnie jeszcze nie znał ceny za ten model. W sklepach, gdzie już się pojawiła, kosztuje około tysiaka w zestawie z dwoma dodatkowymi paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają drugie ciuchy w zestawie?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dają drugie ciuchy w zestawie?
Dają. Jeden bezel i dwa paski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, TomG80 napisał:
Godzinę temu, Sol napisał:
Dają drugie ciuchy w zestawie?

Dają. Jeden bezel i dwa paski.

 

Chociaż tyle dobrze, bo cena kompletu z przedpotopowym, chociaż go lubię, modułem i dekielkiem na śrubki powala.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Chociaż tyle dobrze, bo cena kompletu z przedpotopowym, chociaż go lubię, modułem i dekielkiem na śrubki powala.
 

Dokładnie. Gdyby to było jakieś nowe GW-B5600 w takiej formie kolorystycznej, z najnowszym modułem, to kurde brałbym od razu. I cena byłaby ok. Ale z tym stareńkim 3229.. No szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chociaż dali zakrętkę, jak zrobili w limitkach.

A tak, to mam nieodparte wrażenie, że ktoś chce mnie wykorzystać... i to od tyłu ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sol napisał:

 

... dekielkiem na śrubki powala.

 

Ten dekiel na śrubki to akurat + (można samemu ogarnąć wymianę baterii) , przynajmniej zostawili dostęp od doopy strony a nie tak jak w nowym Frogu - to by było dopiero przegięcie aczkolwiek wcale by mnie nie zdziwiło.

14 godzin temu, Sol napisał:

Gdyby chociaż dali zakrętkę

 

To cena pewnie o kolejne 1k w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś montowałem kompozyt w swojej kostce i mam dylemat czy po skróceniu bransolety więcej ogniw powinno być na dole czy górze.

IMG_20201121_165450.thumb.jpg.8f15e94c33c996edb95961601bf3c70d.jpg

 

Zdaję sobie sprawę ,że pytanie jest 🤣 

 

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej ogniw na górze zegara, ja wszystkie bransy tak mam poustawiane

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.