Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

A który pokazuje prawidłowy czas? :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, murcins napisał(-a):

GdE3Tmj.jpg

...ale ale.... po prawej ostania górna - jakby nie psuje do rodzinki dolnej ... jakiś mutant kostkowy  takie zaokrąglenia jakby nie kostkowe :) ? Podejrzenia budzi także prawa dolna jakby podszywał się pod kostkę - jacyś szpiedzy :) 

11 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A który pokazuje prawidłowy czas? :)

wszystkie - bo każdy z nich leży w innej wymiarowości czasoprzestrzeni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz Marcin, co i jak potomnym. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baza gmw-b5000gd-1. Bezel wypiaskowany i polakierowany proszkowo. Pasek od wersji G-1.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz wygląda jak prawdziwy rasowy Dżi! Czołg Dżi! Rysek nie złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
10 minut temu, rbmk1000 napisał(-a):

Taki modzik emoji7.png9bb30b0058622fb2eefb75df2f631581.jpg56e19bed2131827d7150d59ef1499fd5.jpg34ab4373841e16c258bcf32bf48f6cef.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wygląda jakby spędził kwadrans w piekarniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wygląda jakby spędził kwadrans w piekarniku
Bo spędził. I to przy 180 stopniach

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cyk kosteczka sprzedana   😛

xytiDhR.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że Casio wybrało inną drogę na wykańczanie metalowych kostek bo to proszkowe to 😭 ... ale o gustach się nie dyskutuje , jak cieszy właściciela to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - 3 krótkie pytania dotyczące "kostek"

- czy któraś z kostek ma wyświetlacz STN ?

- Jak zmodować zegar, żeby wygodniej operowało się przyciskami, jest opcja, żeby dać je nieco dłuższe ?

- która kostka pozbawiona jest wady (dla mnie wady....) podświetlenia, które nieraz oświetla tylko część wyświetlacza. Ideałem byłoby podświetlenie jak w DW-290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tomaszzt napisał(-a):

- czy któraś z kostek ma wyświetlacz STN ?

Full metale GMW-B5000

21 minut temu, tomaszzt napisał(-a):

- Jak zmodować zegar, żeby wygodniej operowało się przyciskami, jest opcja, żeby dać je nieco dłuższe ?

Te nowsze GMW i GM mają fabrycznie większe przyciski , w tych starszych nic nie zrobisz (ewentualnie wymiana ADJUST w DW na taki jak reszta).

21 minut temu, tomaszzt napisał(-a):

-która kostka pozbawiona jest wady (dla mnie wady....) podświetlenia, które nieraz oświetla tylko część wyświetlacza. Ideałem byłoby podświetlenie jak w DW-290

Praktycznie każda ma dobre np. DW-5600 , GW-M56100 , GW-5000 , minimalnie gorzej wypada to w GMW-B5000 i GW-B5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tomaszzt napisał(-a):

Panowie - 3 krótkie pytania dotyczące "kostek"

- czy któraś z kostek ma wyświetlacz STN ?

- Jak zmodować zegar, żeby wygodniej operowało się przyciskami, jest opcja, żeby dać je nieco dłuższe ?

- która kostka pozbawiona jest wady (dla mnie wady....) podświetlenia, które nieraz oświetla tylko część wyświetlacza. Ideałem byłoby podświetlenie jak w DW-290

 

  • Wszystkie z serii GMW-B5000 (stalowe z zakręcana dupką).
  • Słyszałem jedynie o wymianie tego krótkiego przycisku, który jest w serii DW-5600 na zwykły, czyli taki, jak pozostałem trzy. Seria GMW-B5000 (stalowe kostki) mają większe przyciski, które obsługuje się znacznie łatwiej.
  • Wszystkie z podświetleniem EL (np. DW-5600, GW-M5610, GW-5000). Podświetlenie led (np. GMW-B5000) jest w mniejszym lub większym stopniu nierównomierne, bo dioda led jest osadzona punktowo. Dlatego im bliżej źródła światła, tym jaśniejszy podświetlony wyświetlacz.
    Zdarza się trafić na egzemplarz prawie idealnie równomierny, ale to już trzeba najlepiej mieć wybór spośród kilku egzemplarzy tego samego modelu. A jeśli chodzi o najbardziej czytelne podświetlenie, to MZ podświetlenie EL w zegarkach z nagatywowym wyświetlaczem. Chociaż są zegarki z pozytywem i negatywowym podświetleniem. DW-5600MW-7 na przykład. Świetnie to wygląda :) Niestety wszystkie STN-y mają podświetlenie LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie kolorowo. GMW-B5000TR-9:




No "wesoły" model będzie..

I znowu kur... negatyw.. Co oni z nimi mają, do 3/4 modeli je wpychają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

 


No "wesoły" model będzie.. emoji6.png

I znowu kur... negatyw.. Co oni z nimi mają, do 3/4 modeli je wpychają. emoji35.png

 

Popieram, miałem tylko jednego jak szybko kupiłem tak szybko sprzedałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

Będzie kolorowo. GMW-B5000TR-9:
 

 

Mówię Wam, że niebawem ujrzą światło dzienne dwa modele, które dla Casio jakiś czas temu zaprojektowałem ;)

 

Bee-Gee oraz G-Wasp

 

007.jpg.cb6802b220a2f179363840b9449204a5.jpg

 

 

008.jpg.db064fa0d18dbad76b536c867be68403.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

Mówię Wam, że niebawem ujrzą światło dzienne dwa modele, które dla Casio jakiś czas temu zaprojektowałem ;)

 

Bee-Gee oraz G-Wasp

 

007.jpg.cb6802b220a2f179363840b9449204a5.jpg

 

 

008.jpg.db064fa0d18dbad76b536c867be68403.jpg

Tylko im się wyświetlacze pomyliły, ja bym to widział odwrotnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, GTB napisał(-a):

Full metale GMW-B5000

Te nowsze GMW i GM mają fabrycznie większe przyciski , w tych starszych nic nie zrobisz (ewentualnie wymiana ADJUST w DW na taki jak reszta).

Praktycznie każda ma dobre np. DW-5600 , GW-M56100 , GW-5000 , minimalnie gorzej wypada to w GMW-B5000 i GW-B5600.

 

20 godzin temu, clusca napisał(-a):

 

  • Wszystkie z serii GMW-B5000 (stalowe z zakręcana dupką).
  • Słyszałem jedynie o wymianie tego krótkiego przycisku, który jest w serii DW-5600 na zwykły, czyli taki, jak pozostałem trzy. Seria GMW-B5000 (stalowe kostki) mają większe przyciski, które obsługuje się znacznie łatwiej.
  • Wszystkie z podświetleniem EL (np. DW-5600, GW-M5610, GW-5000). Podświetlenie led (np. GMW-B5000) jest w mniejszym lub większym stopniu nierównomierne, bo dioda led jest osadzona punktowo. Dlatego im bliżej źródła światła, tym jaśniejszy podświetlony wyświetlacz.
    Zdarza się trafić na egzemplarz prawie idealnie równomierny, ale to już trzeba najlepiej mieć wybór spośród kilku egzemplarzy tego samego modelu. A jeśli chodzi o najbardziej czytelne podświetlenie, to MZ podświetlenie EL w zegarkach z nagatywowym wyświetlaczem. Chociaż są zegarki z pozytywem i negatywowym podświetleniem. DW-5600MW-7 na przykład. Świetnie to wygląda :) Niestety wszystkie STN-y mają podświetlenie LED.

Dziękuję Panowie. Dużo mi się w tej kwestii "wyklarowało". Niestety, dość duże kompromisy, coś za coś. Idea całych stalowych G to niestety dla mnie pomyłka. DW-5600MW-7 świetny, ale biały......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, eddi87 napisał(-a):

Tylko im się wyświetlacze pomyliły, ja bym to widział odwrotnie. 

 

Mówisz i masz ;)

 

aaa.jpg.aea50416ff077c1992b6d2eb1b15f0a3.jpg

 

 

bbb.jpg.2ddb4290bc97b0649a6c2a7c4cb107c6.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kostka Casio WV-55H.

 

f9df5179dbe788f7.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.