Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi


Jak za 239 €, to cena do przyjęcia…
 

Jak za ten model to z pocałowaniem w rękę bym brał. Za swój starszy dałem te 5 lat temu prawie 1300 czy jakoś tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa, że Casio wprowadziło 5k na inne rynki. Model które od zawsze kojarzony jest z JDM i w tym jego wyjątkowość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę lipa, że Casio wprowadziło 5k na inne rynki. Model które od zawsze kojarzony jest z JDM i w tym jego wyjątkowość. 

Dlatego starego GW-5000-1JF się nie sprzedaje tylko trzyma. Bo tylko on jest prawilny. 🏻 🏻 🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Dlatego starego GW-5000-1JF się nie sprzedaje tylko trzyma. Bo tylko on jest prawilny. emoji16.png emoji123.png🏻 emoji123.png🏻 emoji123.png🏻

Zgadam się  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, murcins napisał(-a):

Zgadam się  :)

skoro doszło się do konsensusu to trzeba to ..... opić   aby potomni  nie musieli do tego  dochodzić !!!  🍻🍺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, murcins napisał(-a):

Trochę lipa, że Casio wprowadziło 5k na inne rynki. Model które od zawsze kojarzony jest z JDM i w tym jego wyjątkowość

 

Casio idzie na kasę - zresztą trudno się dziwić - pamiętacie jak wszedł na rynek model GMW-B5000? Miały być tylko trzy wersje i to ściśle limitowane, stalowa z pozytywem, złota z negatywem i tytanowa/czarna replika DW-5000, limitacja ścisła "produkcja jednego dnia"... a teraz na tony można kupić każdą z tych wersji i dochodzą nowe "urodzinowe" "niebieska dla chłopców" i "różowa dla... znaczy na paradę" jest też "rosyjskie złoto" dla tych co na leczeniu klimatycznym pod Władywostokiem... idąc za wielkim wieszczem "A wszystko to bo... kasa" :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Daito napisał(-a):

 

Casio idzie na kasę - zresztą trudno się dziwić - pamiętacie jak wszedł na rynek model GMW-B5000? Miały być tylko trzy wersje i to ściśle limitowane, stalowa z pozytywem, złota z negatywem i tytanowa/czarna replika GW-5000, limitacja ścisła "produkcja jednego dnia"... a teraz na tony można kupić każdą z tych wersji i dochodzą nowe "urodzinowe" "niebieska dla chłopców" i "różowa dla... znaczy na paradę" jest też "rosyjskie złoto" dla tych co na leczeniu klimatycznym pod Władywostokiem... idąc za wielkim wieszczem "A wszystko to bo... kasa" :D

..no to żeś Amerykę odkrył że chodzi...o kase :) - produkcja na tony każdego jest a modeli z tysiące :) hehheheh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, murcins napisał(-a):

Trochę lipa, że Casio wprowadziło 5k na inne rynki. Model które od zawsze kojarzony jest z JDM i w tym jego wyjątkowość. 


Kostka Casio i wyjątkowość? Nie popadajmy w przesadę.

BTW - Plusem Imperatora jest fakt możliwości zmiany ciuchów a w stalowej kostce mija się to z celem…

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..no to żeś Amerykę odkrył że chodzi...o kase  - produkcja na tony każdego jest a modeli z tysiące  hehheheh 


Ale Piotrek akurat słusznie wspomniał o konkretnych trzech modelach, nie bez powodu. Faktycznie miało być tak, że miały być limitowane, ale ciebie jeszcze w Casio wtedy nie było i na forum, więc możesz nie wiedzieć.. 🤣 Nawet wersja srebrna. Wiem, bo byłem jedną z pierwszych trzech osób w kraju, która kupiła GMW-B5000D. Grubo zapłaciłem, żeby znaleźć się w gronie nabywców, w końcu ilość miała być ograniczona. A pół roku później wycofali się z tego i tłuką srebrną wersję jak zwykle dw-5600..






Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, unadarek napisał(-a):

no to żeś Amerykę odkrył że chodzi...o kase

To nie o to chodzi żeby coś odkrywać - tylko można się poczuć "letko" zrobionym w męskie przyrodzenie - bo miało być a nie jest... do TSUE trzeba napisać obligatoryjnie :D:D

GW-5000-1JF  to klasyk a jak wejdzie GW-5000U-1ER to @p.r.p. będzie musiał każdemu w PKS'ie tłumaczyć że to co na ręce ma to klasyka a nie "podróbka" na rynek europejski - z jednej strony podróż szybko zleci ale z drugiej sporo gadana :D Sam połowę piwnicy złotymi GMW-B500 zapakowałem wcześniej wypiwszy dwa "balony" wina które tam stały żeby miejsce zrobić i instalując trzy lampy halogenowe żeby ładowanie tych sikorów było  a teraz nie wiem co dalej bo nie mam gdzie kiszonych ogórków schować :D

 

Edit: sorry wielkie za to pitolenie - ale to efekt uboczny powstały przy okazji robienia nalewki z czarnej porzeczki - opary te sprawy... :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daito napisał(-a):

To nie o to chodzi żeby coś odkrywać - tylko można się poczuć "letko" zrobionym w męskie przyrodzenie - bo miało być a nie jest... do TSUE trzeba napisać obligatoryjnie :D:D

GW-5000-1JF  to klasyk a jak wejdzie GW-5000U-1ER to @p.r.p. będzie musiał każdemu w PKS'ie tłumaczyć że to co na ręce ma to klasyka a nie "podróbka" na rynek europejski - z jednej strony podróż szybko zleci ale z drugiej sporo gadana :D Sam połowę piwnicy złotymi GMW-B500 zapakowałem wcześniej wypiwszy dwa "balony" wina które tam stały żeby miejsce zrobić i instalując trzy lampy halogenowe żeby ładowanie tych sikorów było  a teraz nie wiem co dalej bo nie mam gdzie kiszonych ogórków schować :D


🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie o to chodzi żeby coś odkrywać - tylko można się poczuć "letko" zrobionym w męskie przyrodzenie - bo miało być a nie jest... do TSUE trzeba napisać obligatoryjnie
GW-5000-1JF  to klasyk a jak wejdzie GW-5000U-1ER to [mention=92229]p.r.p.[/mention] będzie musiał każdemu w PKS'ie tłumaczyć że to co na ręce ma to klasyka a nie "podróbka" na rynek europejski - z jednej strony podróż szybko zleci ale z drugiej sporo gadana Sam połowę piwnicy złotymi GMW-B500 zapakowałem wcześniej wypiwszy dwa "balony" wina które tam stały żeby miejsce zrobić i instalując trzy lampy halogenowe żeby ładowanie tych sikorów było  a teraz nie wiem co dalej bo nie mam gdzie kiszonych ogórków schować

Powiem więcej, ja to podrubkie zamierzam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):


Kostka Casio i wyjątkowość? Nie popadajmy w przesadę.

BTW - Plusem Imperatora jest fakt możliwości zmiany ciuchów a w stalowej kostce mija się to z celem…

 

 

Polemizował bym 🤣

 

727809282_20210705_2033563.thumb.jpg.8b39e957cf40a47a0285630b04aea34b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Polemizował bym 🤣

 


Z czym polemizowałbyś? Z wyjątkowością niektórych kostek Casio? Dla pasjonatów - tak, ale dla miłośników zegarków w ogóle, to jednak istnieją bardziej wyjątkowe zegarki niż elektroniczny plasticzany (lub metalowy) tani zegarek na gumowym pasku…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Z czym polemizowałbyś? Z wyjątkowością niektórych kostek Casio? Dla pasjonatów - tak, ale dla miłośników zegarków w ogóle, to jednak istnieją bardziej wyjątkowe zegarki niż elektroniczny plasticzany (lub metalowy) tani zegarek na gumowym pasku…

 

Ze zmianą ciuchów w gmw na niebieski bezel 🤣🤣 są chyba jeszcze dwa do wyboru 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daito napisał(-a):

To nie o to chodzi żeby coś odkrywać - tylko można się poczuć "letko" zrobionym w męskie przyrodzenie - bo miało być a nie jest... do TSUE trzeba napisać obligatoryjnie :D:D

GW-5000-1JF  to klasyk a jak wejdzie GW-5000U-1ER to @p.r.p. będzie musiał każdemu w PKS'ie tłumaczyć że to co na ręce ma to klasyka... 

 

Edit: sorry wielkie za to pitolenie - ale to efekt uboczny powstały przy okazji robienia nalewki z czarnej porzeczki - opary te sprawy... :D

PKSem od lat nie jechałem. 😁

Etam, nie pierwszy i nie ostatni raz pitolisz... Ot, starość, zgredowatość.. 🤣 

Pozostając w temacie kostek. 😈 

 

20210717_150853-01.jpeg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Ze zmianą ciuchów w gmw na niebieski bezel 🤣🤣 są chyba jeszcze dwa do wyboru 🤣🤣


Nie pisałem, że to niemożliwe - jak dla mnie bez sensu…

Można też kupić różne kolorowe metalowe bezele u ryżowatych (jak ktoś lubi i nie jest ortodoksem)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Louis Cypher napisał(-a):


Nie pisałem, że to niemożliwe - jak dla mnie bez sensu…

Można też kupić różne kolorowe metalowe bezele u ryżowatych (jak ktoś lubi i nie jest ortodoksem)

 

Co żeś taki pospinany dzisiaj🤔? Sztorm, czy brak piwa😁?  Ryżu się nie kupuje 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):

to jednak istnieją bardziej wyjątkowe zegarki niż elektroniczny plasticzany (lub metalowy) tani zegarek na gumowym pasku…

Np.???

 

DSC02849.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Kostka Casio i wyjątkowość? Nie popadajmy w przesadę.

BTW - Plusem Imperatora jest fakt możliwości zmiany ciuchów a w stalowej kostce mija się to z celem…

 

 

Yhy...🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.