Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A ten mój to prawdziwek czy raczej trujak? 

Nie odpowiem bo nie jestem obiektywny... mam takiego samego, tyle że mój leży głownie na parapecie od dłuższego czasu  :D

 

DSC02568.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, lucyfer napisał(-a):

Jeśli uda mi się zaakceptować brak solara, MB6, oraz EL - to 100tka w wersji jak najwięcej black. Są bardziej charakterne od 200tek.
 

 

a w której wersji jest solar ?

tak czy siak ciekawe kiedy 100tkę zrobią z pozytywnym wyświetlaczem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nigdy. Do tej pory chyba wszystkie zegarki z wyświetlaczem MIP są w negatywie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
a w której wersji jest solar ?
tak czy siak ciekawe kiedy 100tkę zrobią z pozytywnym wyświetlaczem ?


Solar ma np. GBD-H1000.

Pewnie nigdy. Do tej pory chyba wszystkie zegarki z wyświetlaczem MIP są w negatywie.


No dokładnie. Od momentu wypuszczeniu GPR-B1000 wszystkie nowe wyświetlacze MIP (czyli taki GBX-100, GBD-200, GBD-100 itp.) są tylko w wersji negatywowej. Podejrzewam, że chodzi o wypalanie się LCD. Ciemny wyświetlacz w tej technologi MIP nie wypali się pewnie tak jak mógłby pozytywowy. W instrukcji jest wzmianka a propos możliwości wypalania się, stąd na noc (godziny "wygaszenia" można bodajże ustawić ręcznie w aplikacji g-shock Move o ile pamiętam) wyświetlacz praktycznie cały jest w uśpieniu i nie wyświetla się nawet PS tak jak ma to miejsce w starszych, tradycyjnych modelach G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko GBD-H1000, to już nie kosteczka.

BTW, jeszcze trochę i Casio będzie w reklamach i folderach nowych modeli mówił "co wykastrowali" - zamiast "co dodali"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lucyfer napisał(-a):

Tylko GBD-H1000, to już nie kosteczka.

BTW, jeszcze trochę i Casio będzie w reklamach i folderach nowych modeli mówił "co wykastrowali" - zamiast "co dodali"...

Czasem coś trzeba wykastrować aby potem coś dodać ... jak mawiają Japończycy z dorzecza Kongo !!!! 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek @TomG80 nagrał film z GW-M5610U na swoim kanale na YT: https://www.youtube.com/watch?v=i4sGGfOvV6s&t=1857s. Zmiany w GW-5000U w porównaniu ze starszą wersją dokładnie takie same. Moim zdaniem zmiany zdecydowanie na lepsze, ale wszystko psuje podświetlenie LED vs EL. Gdybym miał kupować teraz GW-5k, to pewnie kupiłbym starszą wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RUhuLkl.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie popite jak co niecałe 3h kolejny raz to samo zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasem coś trzeba wykastrować aby potem coś dodać ... jak mawiają Japończycy z dorzecza Kongo !!!! 
Oby dodane było lepsze, niż wykastrowane. Póki co się na to nie zanosi...

LED vs EL: przecież nie ma się nad tym co nawet zastanawiać. Jak producent mógł zrezygnować z tak dobrego rozwiązania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lucyfer napisał(-a):

LED vs EL: przecież nie ma się nad tym co nawet zastanawiać. Jak producent mógł zrezygnować z tak dobrego rozwiązania?

jak nie wiesz dlaczego ... to zapewne księgowi i koszty - tańsze rozwiązanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz dlaczego ... to zapewne księgowi i koszty - tańsze rozwiązanie 
To wiem, ale poza chłodną kalkulacją - jest jeszcze oddźwięk i smród koło 4 liter na forach i nie tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lucyfer napisał(-a):
29 minut temu, unadarek napisał(-a):
jak nie wiesz dlaczego ... to zapewne księgowi i koszty - tańsze rozwiązanie 

To wiem, ale poza chłodną kalkulacją - jest jeszcze oddźwięk i smród koło 4 liter na forach i nie tylko...

nie przy takiej ilości jake oni robią modeli - ludzie pomarudzą pomarudzą i tak kupią - marka wyrobiona w pewnej niszy zegarkowej  wiec jedzie sie na tym i nie widze konkurenta jakość /cena - oczywiście w swoje niszy zegarkowej, dużo ludzi sie kieruje ceną i tym że jest nowy i pokzuje godizne i ma ładny wygląd - casio to zapewnia wiec czy ma EL czy led im jest to obbojetne - a marudzących jest garstka jak na taką skalę  więc ... 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Burns napisał(-a):

Ładnie popite jak co niecałe 3h kolejny raz to samo zdjęcie.

😅 Już zamieniłem  😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, murcins napisał(-a):

😅 Już zamieniłem  😛

znaczy wytrzeźwiałeś 🤣

 

Już wiem czemu zgrzewasz się na strukturę tego przycisku. Dla nas to zwykła siateczka bez emocji. Rozumiem jednak, że alkoholikom łatwiej będzie trafić 🤣😂

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

znaczy wytrzeźwiałeś 🤣

 

Już wiem czemu zgrzewasz się na strukturę tego przycisku. Dla nas to zwykła siateczka bez emocji. Rozumiem jednak, że alkoholikom łatwiej będzie trafić 🤣😂

😁🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówa, jak się patrzy.

Dzięki uprzejmości kolegi [mention=102476]rbmk1000[/mention] ee5e71324382d35eb2ac34aa998d9587.jpg&key=f1f63322bd125105a6370d1e5f27464571016d07e74228a088c4d846ac613ce5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

Żarówa, jak się patrzy.

Dzięki uprzejmości kolegi [mention=102476]rbmk1000[/mention] ee5e71324382d35eb2ac34aa998d9587.jpg&key=f1f63322bd125105a6370d1e5f27464571016d07e74228a088c4d846ac613ce5
 

znaczy jakis filmik będzie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znaczy jakis filmik będzie ? 
Coś tam się pewnie skręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.