Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Przerobiłem foto z netu DW-5600MNT, o którym wspomniał Maciek@clusca. No nie wiem czy GW-5000-1JF w takich ciuchach mi pasuje, ale może komuś się spodoba i sobie dokupi.
aaf24b5f91b0f8d340dbd17a13df1ac3.jpg
9de76d838df42fdc140adec29b69ac2c.jpg

Zakładali ludzie czerwone, żółte, zielone itp itd i koniec końców zawsze zostawał w ori. Jemu imo jedyny mod to kajdan. 

 

 

I taki zielony wpadł. 

 

1617745747_20210922_1154583.thumb.jpg.ef298fb2586f21035262f3e19b9c0ffe.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakładali ludzie czerwone, żółte, zielone itp itd i koniec końców zawsze zostawał w ori. Jemu imo jedyny mod to kajdan. 

Zgadzam się. Próby różne były i zawsze kończy się na ori. Tylko bransa V1 najlepiej mu leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, w żółtych ciuchach wygląda świetnie :)

Ale coś w tym jest, bo jakiś czas kupiłem mu zielone ciuchy i nawet jeszcze ich nie założyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2021 o 22:48, TomG80 napisał(-a):
W dniu 18.09.2021 o 19:16, kacprzak1991 napisał(-a):
Ten lag to dziwna sprawa. Kiedyś Tomek tłumaczył to chyba przy filmiku z gbdh, i tam jest takie rozwiązanie ze moduł reaguje dopiero w momencie, gdy puszczamy wciśnięty przycisk a nie poprzez samo wciśnięcie. Nie pamietam czym było wymuszone takie rozwiązanie 😜 a wiec lag może trwać i 5 sekund i więcej, wszystko zależy od tego jak szybko puścisz przycisk default_wink.png

Tak, w GBD-H1000 faktycznie przyciski reagowały dopiero w momencie puszczenia, zaś w GBD-200 oraz GBX-100 - jeśli się nie mylę, bo przyznam, że nie zwróciłem na to szczególnej uwagi - reagują normalnie, czyli przy wciśnięciu.

 

W GBX-100 reagują również w momencie puszczenia. Przypuszczam, że w GBD-200 jest podobnie. Natomiast ja żadnego laga w GBX-100 nie stwierdziłem. Chodzi jak każdy inny G w tej kwestii MZ. Jedynie przy wychodzeniu z trybu treningowego mocno "muli" i to bez znaczenia czy zapisuje dane, czy wychodzi z niego w ogóle bez wystartowania treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, clusca napisał(-a):

Eee tam, w żółtych ciuchach wygląda świetnie :)

Ale coś w tym jest, bo jakiś czas kupiłem mu zielone ciuchy i nawet jeszcze ich nie założyłem.

A fakt! Jedynie żółte od DW-5600P jakoś mu jeszcze pasują, lub skeleton DW-5600SK. Miałem powyższe, to jak cię mogę. Ale i tak wraca się do ori. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Louis Cypher napisał(-a):

Ale mu Pan powiedział… 😆

Inaczej byłby chory 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, clusca napisał(-a):

Eee tam, w żółtych ciuchach wygląda świetnie :)

Ale coś w tym jest, bo jakiś czas kupiłem mu zielone ciuchy i nawet jeszcze ich nie założyłem.

Nie wygląda swietnie. Ale to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia. 

 

b5ec1eeafb1482f44f6f5bb80db975ba.thumb.jpg.b8845e4d994cd11a23ceb22690686113.jpg

 

1656382486_20210922_1126433.thumb.jpg.643086995dfd23cc09f4d3178c2f3513.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, clusca napisał(-a):

 

W GBX-100 reagują również w momencie puszczenia. Przypuszczam, że w GBD-200 jest podobnie. Natomiast ja żadnego laga w GBX-100 nie stwierdziłem. Chodzi jak każdy inny G w tej kwestii MZ. Jedynie przy wychodzeniu z trybu treningowego mocno "muli" i to bez znaczenia czy zapisuje dane, czy wychodzi z niego w ogóle bez wystartowania treningu.

Braki półprzewodników to dali proce z tych notatników 64kb co im się nie sprzedały w latach 90'

 

47efc2f14844bc671f74207d4e52.jpeg.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Nie wygląda swietnie. Ale to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia. 

 

b5ec1eeafb1482f44f6f5bb80db975ba.thumb.jpg.b8845e4d994cd11a23ceb22690686113.jpg

 

1656382486_20210922_1126433.thumb.jpg.643086995dfd23cc09f4d3178c2f3513.jpg

 

 

O, właśnie tego (mojego) zdjęcia w żółtym szukałem. 🤣 Wrzucałem kiedyś jeszcze inne, ale jakby nie patrzeć najlepiej mu w ori. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

O, właśnie tego (mojego) zdjęcia w żółtym szukałem. 🤣 Wrzucałem kiedyś jeszcze inne, ale jakby nie patrzeć najlepiej mu w ori. 

W Internecie nic nie ginie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też przebrałem swoją 5000ke na żółto ale po czasie stwierdziłem że nie było to dobre posunięcie.

GW-5000 to moim zdaniem jedna z nie wielu kostek której najlepiej jest w oryginalnym fabrycznym wydaniu. 

W tym modelu jedynie pasek wymieniłem na stałe na branse i tyle.

 

GW-5000 SeaBaltic 2.jpeg

CASIO G-SHOCK GW-5000 CombiBracelet.jpeg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też przebrałem swoją 5000ke na żółto ale po czasie stwierdziłem że nie było to dobre posunięcie.
GW-5000 to moim zdaniem jedna z nie wielu kostek której najlepiej jest w oryginalnym fabrycznym wydaniu. 
W tym modelu jedynie pasek wymieniłem na stałe na branse i tyle.
 
1284421809_GW-5000SeaBaltic2.thumb.jpeg.367bf9398ec48eeb16f344bfaa9ad445.jpeg
1152975447_CASIOG-SHOCKGW-5000CombiBracelet.thumb.jpeg.a854e6e3afe38237cc2b65ee51f3620d.jpeg

Czyli przeszliśmy identyczną drogę. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek i bezel czeka. Będę musiał niebawem spróbować :)

 

Edyta:

Myślę, że problem z GW-5000 polega na tym, że mając stalową kopertę i zakręcaną dupkę ten zegar jest w pewnym sensie w segmencie G premium. A tutaj już niespecjalnie pasują jakieś przebieranki. Ma być poważnie i dostojnie ;)

To mniej więcej tak, jakbym próbował przebrać DW-5035 w kolorowe ciuszki. No ni uja nie pasuje...

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, clusca napisał(-a):

Pasek i bezel czeka. Będę musiał niebawem spróbować :)

 

Edyta:

Myślę, że problem z GW-5000 polega na tym, że mając stalową kopertę i zakręcaną dupkę ten zegar jest w pewnym sensie w segmencie G premium. A tutaj już niespecjalnie pasują jakieś przebieranki. Ma być poważnie i dostojnie ;)

To mniej więcej tak, jakbym próbował przebrać DW-5035 w kolorowe ciuszki. No ni uja nie pasuje...

 

Myślę, że do GW-5000 da się poszaleć wlasnie od wersji dw-5030 i 5035

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, clusca napisał(-a):

Pasek i bezel czeka. Będę musiał niebawem spróbować :)

 

Edyta:

Myślę, że problem z GW-5000 polega na tym, że mając stalową kopertę i zakręcaną dupkę ten zegar jest w pewnym sensie w segmencie G premium. A tutaj już niespecjalnie pasują jakieś przebieranki. Ma być poważnie i dostojnie ;)

To mniej więcej tak, jakbym próbował przebrać DW-5035 w kolorowe ciuszki. No ni uja nie pasuje...

 

Na ręce nie widać że to premium, zwykły "plastikowy" G :)


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że GW-5k wygląda tandetnie w kolorowych ciuszkach, to raczej problem w naszych głowach - przynajmniej w mojej ;) Mając na ręku Omegę za 25k też z pewnej odległości nie widać, co nosisz i czy to Omega, czy Lorus. A jednak masz tego świadomość i czujesz się wyjątkowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę tzn kupię kajdan do 5600 wersje gładka czyli nie ryflowana. Gdyby ktoś chciał kupić kostkę na kajdanie to chętnie wezmę i kość wyjdzie komuś tanio 😎 jak nie lubi bransolet ;)

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mniej więcej tak, jakbym próbował przebrać DW-5035 w kolorowe ciuszki. No ni uja nie pasuje...
 

Etam. Przebierałem dw-5030 w żółte ciuchy i jeszcze LCD na złoty wymieniałem i wyglądało lux! To samo z DW-5030C w ciuchach DW-5600SK. Więc 5035 też by się coś znalazło.
Z GW-5000 jest po prostu tak, że cała szybka jest praktycznie szara, z biały akcentami tudzież innymi ciemniejszymi. Dlatego idealnie komponuje się z oryginalnym bezelem. Za to we 5030/35 jest już wystarczająco kolorowo na tarczy i dlatego, wg mnie oczywiście, dużo łatwiej i fajniej można kombinować przebieranki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):


Etam. Przebierałem dw-5030 w żółte ciuchy i jeszcze LCD na złoty wymieniałem i wyglądało lux! To samo z DW-5030C w ciuchach DW-5600SK. Więc 5035 też by się coś znalazło.
Z GW-5000 jest po prostu tak, że cała szybka jest praktycznie szara, z biały akcentami tudzież innymi ciemniejszymi. Dlatego idealnie komponuje się z oryginalnym bezelem. Za to we 5030/35 jest już wystarczająco kolorowo na tarczy i dlatego, wg mnie oczywiście, dużo łatwiej i fajniej można kombinować przebieranki.

 

jednak da się wykombinować szarego GW-B5600:

 

DW-D5600P-8

 

 

 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
jednak da się wykombinować szarego GW-B5600:
 
DW-D5600P-8
 
 
 
Tylko DW-D5600 to koperta taka, jak w GW-M5610, GLX-5600, GLS-5600, a nie jak w GW-B5600, DW-5600 czy GW-5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

@Burns

 

Paskudny ten szarak.

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TomG80 napisał(-a):
26 minut temu, Burns napisał(-a):
 
jednak da się wykombinować szarego GW-B5600:
 
DW-D5600P-8
 
 
 

Pokaż więcej  

Tylko DW-D5600 to koperta taka, jak w GW-M5610, GLX-5600, GLS-5600, a nie jak w GW-B5600, DW-5600 czy GW-5000.

 

No patrz jak dobrze, że nie kupiłem bo byłaby wtopa! Dzięki Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej już napisałem, co z szarości pasuje do GW-5k. Tomasz @TomG80, popraw mnie proszę, jak się mylę, bo 100% pewności nie mam.

 

DW-5600MNT-8D

DW-5600M-8ER

GB-5600B-K8ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.