Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego DW5035 z nieba mi spadlo i juz nic w temacie g-shockow nie kombinuje :P Prosty modul w stali i kolorystyka wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kolorystyka fajna. Praktycznie jak w moim Tytanie..
a84cb31e6e25f99b44016103f8b0bdcb.jpg&key=6f7cfe62ddbce0c1d005c29acf5398c4ee07050a57a0eeee7032032b810ab18e
Czyli dla każdego coś miłego.
c87849644173b5d23e1b4d976780b1d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze pierwszy G na którym się wzorowali DW-5000C-1B poezja dla oka  :D

 

V5exP7n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tutaj jeszcze pierwszy G na którym się wzorowali DW-5000C-1B poezja dla oka 
 
V5exP7n.jpg&key=43f2def689b704dc80b9768e4743b72668b27cb4dd8edcfff7d8a294728f4204

Oj tak. Piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Fakt, kolorystyka fajna. Praktycznie jak w moim Tytanie.. emoji48.png
a84cb31e6e25f99b44016103f8b0bdcb.jpg&key=6f7cfe62ddbce0c1d005c29acf5398c4ee07050a57a0eeee7032032b810ab18e
Czyli dla każdego coś miłego. emoji48.png


Nie szkoda Ci było kasy na tytana? Przecież on wygląda jak tania, plastikowa kostka…

Zero różnicy - a z dalek i tak nie widać napisu titanium…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pamięta jeszcze tą wersję w chorych pieniądzach z racji LE ?

https://www.g-central.com/g-shock-gmw-b5000tfc-1-limited-full-metal-with-dlc-coating/

 

Mi udalo się zdobyć właśnie od niej ciuchy nim Casio poszło po rozum do głowy więc wszystkie tytanowce po mnie spłynęły, inaczej bramnym tego co ma p.r.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto pamięta jeszcze tą wersję w chorych pieniądzach z racji LE ?
https://www.g-central.com/g-shock-gmw-b5000tfc-1-limited-full-metal-with-dlc-coating/
 
Mi udalo się zdobyć właśnie od niej ciuchy nim Casio poszło po rozum do głowy więc wszystkie tytanowce po mnie spłynęły, inaczej bramnym tego co ma p.r.p

No jak nie pamięta jak pamięta. Nawet myślałem czy by wtedy nie wziąć. Ale spóźniłem się. A teraz to dopiero ładnie kosztuje. Wtedy to tam ledwo 5,5 koła stał. Tanio. A teraz to z 9-10k na zatoce chcą. To już mi się tak nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


No jak nie pamięta jak pamięta. emoji6.png Nawet myślałem czy by wtedy nie wziąć. Ale spóźniłem się. A teraz to dopiero ładnie kosztuje. Wtedy to tam ledwo 5,5 koła stał. Tanio. A teraz to z 9-10k na zatoce chcą. To już mi się tak nie chce. emoji48.png
 


5,5k za kostkę? To przecież chore…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, że te 5500 to w 2018 było kupę kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Szpan drogą kostką? Słabe. To już lepiej jakiegoś Szwajcara łyknąć w tej cenie - chociaż jest jakość…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak. Powstanie stalowej kości uważam za kamień milowy w Casio.

Dla mnie to najlepszy zegarek ever bo po prostu nie przepadam za kontaktem z plastikiem a tu go nie ma w ogóle (nie licząc amortyzatora bezela).

Najpierw wprowadzili wersję ze szczerego złota a później całe szczęście 5000tfc w DLC i to mogło kosztować i kosztowało tyle na ile to sobie wycenili za pokaz możliwości.

Następnie strzelili sobie i kolekcjonerom w kolano bo zrobili coś nieprzewidywalnego.

Wprowadzili trzy wersje kolorystyczne tego samego w stali, w normalnych znośnych pieniądzach przy okazji kastrując je prawie z niczego czyli powloka DLC zmienila się na IP, która w życiu codziennym sprawdza się tak samo i wyszła im tak dobrze, że jest niewiele słabsza ( może tak z 20%?).

W takim obrocie sprawy wszystko inne traci sens.

A Tytanowce, tu jest znowu dopłata ekstra za pokaz możliwości obróbki i upodobnienia tego tytanu do gumy.

 

Każdy kto kupuje wersję DLC, TI raczej wie co kupuje i po co. Może kolekcjonersko, może chce nosić, ale na pewno nie szpanować bo tym się nie da.

Może Dajmos będzie bardziej rzucał się w oczy jeśli ktoś chce mieć taki cel.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Szpan drogą kostką? Słabe. To już lepiej jakiegoś Szwajcara łyknąć w tej cenie - chociaż jest jakość…
Ciekawe jaką następną "signature collaboration" marketingowcy wymyślą. Lepiej by wmiksowali EL, MB6, Solar do wykastrowanych modułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliście gdzieś jakiejś noworocznej promki na GMW-B5000 (G-1) ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Dokładnie. Szpan drogą kostką? Słabe. To już lepiej jakiegoś Szwajcara łyknąć w tej cenie - chociaż jest jakość…

 

1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

''...To nie do końca tak. Powstanie stalowej kości uważam za kamień milowy w Casio...

 

...Każdy kto kupuje wersję DLC, TI raczej wie co kupuje i po co. Może kolekcjonersko, może chce nosić, ale na pewno nie szpanować bo tym się nie da.

Może Dajmos będzie bardziej rzucał się w oczy jeśli ktoś chce mieć taki cel....''

 

Zgodze się z kolegą Burns - stalową/tytanową kostką nie poszpanuje się wsród zwykłych ludzi, jak szpan, to tylko ewentualnie wśrod miłośników.

I podejrzewam że to własnie @Louis Cypher miał na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mystixs napisał(-a):

Interesujący zegar ścienny...

 

Ze dwa lata temu jak nie dłużej moża było taki zamówić w zibi za chyba 450pln, do dziś żałuję, że nie kupiłem :) wtedy myślałem>> zegar ścienny za 450....bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
7 minut temu, murcins napisał(-a):

Ze dwa lata temu jak nie dłużej moża było taki zamówić w zibi za chyba 450pln, do dziś żałuję, że nie kupiłem :) wtedy myślałem>> zegar ścienny za 450....bez przesady

Są w ogóle jeszcze do kupienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

 

Zgodze się z kolegą Burns - stalową/tytanową kostką nie poszpanuje się wsród zwykłych ludzi, jak szpan, to tylko ewentualnie wśrod miłośników.

I podejrzewam że to własnie @Louis Cypher miał na myśli

 

Żadną kostką nie poszpanuje się wśród "zwykłych ludzi".

Myślę też, że tak jak ja, większość z Nas kupuje kostki dla radochy a nie dla szpanu.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, grzechu87 napisał(-a):

Są w ogóle jeszcze do kupienia? 

Kilka razy dodawali je jako gratis do zegarków na zagranicznych stronach. Obecnie raczej nie dostaniesz. Chyba że od kogoś ale wątpię że będzie chial sprzedać w dodatku po cenie zakupu  😛

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
23 minuty temu, Sol napisał(-a):

 

Żadną kostką nie poszpanuje się wśród "zwykłych ludzi".

Myślę też, że tak jak ja, większość z Nas kupuje kostki dla radochy a nie dla szpanu.

Imo tylko właśnie dla siebie, jak powiedziałem koledze w pracy ile kosztowała zakrętką DW bez mówienia co to jest to mi pokazał na olx dw5600 i że przeplaciłem 3 razy, słabo szukałem i dałem się zrobić w ch... 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.