Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu hejtujecie kogoś kto kupił sobie kostkę za parę tysięcy zł? Ja rozumiem taki zakup. Za taką cenę kupuje się dla samego siebie. Dla większości osób niezegarkowych casio gshock nawet za 200zl jest warty najwyzej kilkanaście. Nie rozumieją $ wydanych na tą formę "rozrywki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, grandmaster napisał(-a):

Czemu hejtujecie kogoś kto kupił sobie kostkę za parę tysięcy zł? Ja rozumiem taki zakup. Za taką cenę kupuje się dla samego siebie. Dla większości osób niezegarkowych casio gshock nawet za 200zl jest warty najwyzej kilkanaście. Nie rozumieją $ wydanych na tą formę "rozrywki".

Czemu używasz liczby mnogiej ? Nikt, nikogo nie hejtuje! Na razie dopiero jednego usera przypiekła cena >1500 Euro. Też ma do tego pełne prawo i nawet się z tym zgadzam, trochę przegięli, za to co oferuje nie powinno być więcej niż 999 jurków 😉😛🙃, ale póki to producent ustala cenę MSRP to nie wiele nam pozostaje: płakać, wzdychać, albo płakać i płacić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda stare zdjęcie, ale ja tam swojego tytana uwielbiam i wiem na pewno, że mój nigdzie się nie wybiera :D 

 

#muremzatytanem 

A2186E7B-2B57-4E71-A9B0-BC3B69AA5BB0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, andrzejp1242 napisał(-a):

murem! choć może nam palma.....😉

 

 

Trochę z tą palmą prawda, ale co tam :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Siema, dał by ktoś radę ubrać moją czarną zebre 5610bw w ciuchy od 5600p-8? Wiem że kolega @clusca robił takie sztosy :) szuszukam koloru na lato. 

 

369698444_20220105_141049_HDR2.thumb.jpg.7dab3877434b2577a3716191bbeb14e3.jpg

 

casio-gshock-dwd5600p8-1.thumb.jpg.5780b4af82cb0908222228875b65695f.jpg

 

a65a427749ea906b22cd15dc48de.thumb.jpeg.5317ea394a6af4c474ecc31e5e677cda.jpeg

DWD5600P-8_large.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, grandmaster napisał(-a):

Czemu hejtujecie kogoś kto kupił sobie kostkę za parę tysięcy zł? Ja rozumiem taki zakup. Za taką cenę kupuje się dla samego siebie. Dla większości osób niezegarkowych casio gshock nawet za 200zl jest warty najwyzej kilkanaście. Nie rozumieją $ wydanych na tą formę "rozrywki".

 

Jeżeli tak odebrałeś mój post, to chce powiedzeć że nie miałem nawet zamiaru kogoś hejtować.

A słowo 'szpan' w sumie było źle dobrane

 

7 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Spokojnie, wcale nie czuję się hejtowany😉

 

20220109_180044.jpg

 

Przepraszam, nie miałem nic złego na myśli, naprawde.....

 

3 godziny temu, MShR napisał(-a):

Co prawda stare zdjęcie, ale ja tam swojego tytana uwielbiam i wiem na pewno, że mój nigdzie się nie wybiera :D 

 

#muremzatytanem 

A2186E7B-2B57-4E71-A9B0-BC3B69AA5BB0.jpeg

 

Tak samo Ciebie przepraszam..jak sie poczules urażony

 

Naprawde, nie chciałem kogokolwiek zhejtować, urazić itp

 

Podobny 'szpan' czułem w 2010 mając na łapie GW5000 :) i z każdym następnym pojawiającym się modelem na forum, rosła moja radość ze jest więcej 'szpanerów' hehe

 

Pewnie i tak źle się wyraziłem...nie ważne...tak czy inaczej NIE MIAŁEM NIC ZŁEGO NA MYŚLI. :P 

Z

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-mrovka- Jaki urażony? Panie, coś Pan :) 🍻 Takie jest właśnie nasze hobby - czasami zachcianki tyle kosztują i już. 
 

comedy cbc GIF by Kim's Convenience

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. A zaczęło się od mojego tytana. Ale ja mam z tego bekę. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-mrovka- coś nieteges ? coś ostatnio tetryczejesz, we wszystkich tematach w jakich ostatnio spotykamy się związanymi z pasjami (noże, kostki, rowery) marudzisz jak stary dziad.

Nawijasz makaron, dorabiasz uszy, usprawiedliwiasz kogoś a później sam się w tym gubisz. 

21 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

 

Zgodze się z kolegą Burns - stalową/tytanową kostką nie poszpanuje się wsród zwykłych ludzi, jak szpan, to tylko ewentualnie wśrod miłośników.

I podejrzewam że to własnie @Louis Cypher miał na myśli

 

Tych tytanowych kostek nie kupują gimnazjaliści bo ich na to nie stać, to nawet nie jest modne, tym nie błyśniesz a tylko młodzież zna słowo i styl bycia: "szpan" (no i znają je Ci z działu Rolex 🙃😂🤣)

 

Te tytanowe kostki to kupują star dziady 40+, żeby nie myśleć o młodych kobietach 23 lata, bo nie mogą, albo świadomie nie chcą rozbijać obecnych związków. Siedzą przed ołtarzykiem i medytują jak to Casio dało radę stworzyć takie cudo. 🤪 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....
Te tytanowe kostki to kupują star dziady 40+, żeby nie myśleć o młodych kobietach 23 lata, bo nie mogą, albo świadomie nie chcą rozbijać obecnych związków. Siedzą przed ołtarzykiem i medytują jak to Casio dało radę stworzyć takie cudo. 🤪 

"Ożeż ty... Baton.." 🤣 🤣
dbda1bd46d55af7799327dc78eb2dcb2.jpg&key=2ada82b6fb5a60cd0811f25d51fbb11a7bb418c38b3fdbf9082726a30bf47738

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Burns napisał(-a):

@-mrovka- coś nieteges ? coś ostatnio tetryczejesz, we wszystkich tematach w jakich ostatnio spotykamy się związanymi z pasjami (noże, kostki, rowery) marudzisz jak stary dziad.

Nawijasz makaron, dorabiasz uszy, usprawiedliwiasz kogoś a później sam się w tym gubisz. 

 

Tych tytanowych kostek nie kupują gimnazjaliści bo ich na to nie stać, to nawet nie jest modne, tym nie błyśniesz a tylko młodzież zna słowo i styl bycia: "szpan" (no i znają je Ci z działu Rolex 🙃😂🤣)

 

Te tytanowe kostki to kupują star dziady 40+, żeby nie myśleć o młodych kobietach 23 lata, bo nie mogą, albo świadomie nie chcą rozbijać obecnych związków. Siedzą przed ołtarzykiem i medytują jak to Casio dało radę stworzyć takie cudo. 🤪 

 

To chyba kwestia metryki z mojej strony.

Z drugiej strony nie miałem nic złego na myśli, i nie pomyślałem że ktoś mój post może wziąść jako hejt..poprostu nie brałem tego pod uwage.

Gdybym miał to na uwadze, napewno inaczej bym zredagował posta, ale napewno też przyznał Ci racje

 

A co do tych młodych kobiet i starych dziadów..

To ja mam jeszcze gorzej, bo to młode laski myślą o mnie częsciej niż ja o nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Robnyc napisał(-a):

Tytani wszystkich krajów łączcie się 

F04FD5C7-2783-4F9A-BF79-BE6D17FD3F35.jpeg

 

W dniu 9.01.2022 o 09:09, Burns napisał(-a):

Może Dajmos będzie bardziej rzucał się w oczy jeśli ktoś chce mieć taki cel.

 

czyli "cham, prostak, erotoman, szpaner i tylko młode d*py Ci w głowie"  🤣😂🤣 (przekorny żarcik dla tych co nie skumają ironii )

 

GRATULUJĘ, to chyba pierwszy oficjalnie ujawniony w tym wątku

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytani wszystkich krajów łączcie się 
F04FD5C7-2783-4F9A-BF79-BE6D17FD3F35.thumb.jpeg.81e74f80e02cb15c8de75a5d0f4d483d.jpeg

Rob, ty szpanerze! 🤣
254c0a1889072f4a6931a0968aae138b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Rob, ty szpanerze! 🤣

Oby mu kurz nawchodził we wszystkie dziury tego zegarka 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
34 minuty temu, Robnyc napisał(-a):

Tytani wszystkich krajów łączcie się 

F04FD5C7-2783-4F9A-BF79-BE6D17FD3F35.jpeg

Rozumiem że 40+ jesteś? 🙃

6 godzin temu, Burns napisał(-a):

@-mrovka- coś nieteges ? coś ostatnio tetryczejesz, we wszystkich tematach w jakich ostatnio spotykamy się związanymi z pasjami (noże, kostki, rowery) marudzisz jak stary dziad.

Nawijasz makaron, dorabiasz uszy, usprawiedliwiasz kogoś a później sam się w tym gubisz. 

 

Tych tytanowych kostek nie kupują gimnazjaliści bo ich na to nie stać, to nawet nie jest modne, tym nie błyśniesz a tylko młodzież zna słowo i styl bycia: "szpan" (no i znają je Ci z działu Rolex 🙃😂🤣)

 

Te tytanowe kostki to kupują star dziady 40+, żeby nie myśleć o młodych kobietach 23 lata, bo nie mogą, albo świadomie nie chcą rozbijać obecnych związków. Siedzą przed ołtarzykiem i medytują jak to Casio dało radę stworzyć takie cudo. 🤪 

Miałem plan na ten rok na tytana lecz widzę że spokojnie jeszcze mam 5 lat żeby się nacieszyć plastikiem i stalą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
41 minut temu, Robnyc napisał(-a):

Tytani wszystkich krajów łączcie się 

F04FD5C7-2783-4F9A-BF79-BE6D17FD3F35.jpeg

gruby strzał, gratulacje :) i co, jest fun? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, grzechu87 napisał(-a):

Rozumiem że 40+ jesteś? 🙃

Miałem plan na ten rok na tytana lecz widzę że spokojnie jeszcze mam 5 lat żeby się nacieszyć plastikiem i stalą 

Zmartwiłeś mnie bardzo swoim zakupem zegara ściennego w tym młodym wieku. Może zrobimy jakąś zbiórkę w tym temacie na powiększenie ? 🤣😂🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
13 minut temu, Burns napisał(-a):

Zmartwiłeś mnie bardzo swoim zakupem zegara ściennego w tym młodym wieku. Może zrobimy jakąś zbiórkę w tym temacie na powiększenie ? 🤣😂🙃

Chcesz żebym się co krok potykał jak go choć trochę powiększamy? Owijanie wokół kostki już jest wystarczająco uciążliwe 🤣 

 

Edyta:

 

kto pierwszy opisze dla młodych

 

"jak zostać (zostałem) tytanowym dziadem"? 🤣 abo "droga tytanowego dziada" 😂 

 

ps. IMO książka z takim tytułem miała by wzięcie ;)

Edytowane przez grzechu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.