Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lucyfer napisał(-a):

Nie jęczę, a jedynie przedstawiam swój punkt widzenia. Przy okazji nikomu przy tym nie ubliżając - z czym Ty masz kłopoty...


Większość Twoich postów, to narzekanie i utyskiwanie na to jakie to Casio jest złe, zabiera, nic nie daje, drogie, takie, owakie. 
To jest grupa miłośników Casio. Nieraz ponarzekamy ale nie ciągle. Jesteś męczybułą. I notorycznie jęczysz…

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Barry Bede napisał(-a):

Kroi się kwadrat, tylko że MRG, było?

Było w nowościach, jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość Twoich postów, to narzekanie i utyskiwanie na to jakie to Casio jest złe, zabiera, nic nie daje, drogie, takie, owakie. 
To jest grupa miłośników Casio. Nieraz ponarzekamy ale nie ciągle. Jesteś męczybułą. I notorycznie jęczysz…
 
 
Nie podoba się, to nie czytaj. Też jestem miłośnikiem Casio, ale nie ślepym miłośnikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lucyfer napisał(-a):
2 godziny temu, Louis Cypher napisał(-a):

Większość Twoich postów, to narzekanie i utyskiwanie na to jakie to Casio jest złe, zabiera, nic nie daje, drogie, takie, owakie. 
To jest grupa miłośników Casio. Nieraz ponarzekamy ale nie ciągle. Jesteś męczybułą. I notorycznie jęczysz…
 
 

Pokaż więcej  

Nie podoba się, to nie czytaj. Też jestem miłośnikiem Casio, ale nie ślepym miłośnikiem...


Nie ma problemu

*PLONK

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Barry Bede napisał(-a):

Kroi się kwadrat, tylko że MRG, było?

Było, już ładny czas temu. Będą dwie wersje (black & silver). Pojawiło się pierwsze foto. Dla mnie to już całkowity przerost formy nad treścią.. Tytana TB-1 przełknąłem, ale patrząc na cenę MRG-B5000 to tylko pukam się w głowę, jak bardzo odlecieli.

 

mrg-b5000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Było, już ładny czas temu. Będą dwie wersje (black & silver). Pojawiło się pierwsze foto. Dla mnie to już całkowity przerost formy nad treścią.. Tytana TB-1 przełknąłem, ale patrząc na cenę MRG-B5000 to tylko pukam się w głowę, jak bardzo odlecieli.

 

a ile sobie życzą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

a ile sobie życzą ?

There are rumors of two models coming, one silver and one black, featuring a new type of titanium and ranging in price from $3,700 to $4,200.

 

Tyle pisali w lipcu. Ale chyba teraz bliżej 2k prezydentów  coś ma być. Co i tak jest abstrakcją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

There are rumors of two models coming, one silver and one black, featuring a new type of titanium and ranging in price from $3,700 to $4,200.

 

Tyle pisali w lipcu. Ale chyba teraz bliżej 2k prezydentów  coś ma być. Co i tak jest abstrakcją..

lekki odlot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, p.r.p. napisał(-a):

Było, już ładny czas temu. Będą dwie wersje (black & silver). Pojawiło się pierwsze foto. Dla mnie to już całkowity przerost formy nad treścią.. Tytana TB-1 przełknąłem, ale patrząc na cenę MRG-B5000 to tylko pukam się w głowę, jak bardzo odlecieli.

 

mrg-b5000.jpg

Ciekawe czym uzasadniają taką cenę. Tytanowe Casio z szafirem kosztują w granicach 1,5k zł, ciekaw jestem co tutaj jest takiego niezwykłego za co trzeba aż tyle zapłacić, może ręcznie ten tytan rzeźbią 😉


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że to wątek o kostkach...
P.S. A Ty widać jeszcze mniej... Jak ja kupiłem pierwsze Casio, to Ciebie jeszcze nie było w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, lucyfer napisał(-a):

Jak ja kupiłem pierwsze Casio, to Ciebie jeszcze nie było w planach.

No i o czym to niby ma świadczyć? :D

 

Historycznie:

DSC00282.jpg

 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia. Casio wypuściło pierwszy zegarek w 74r. Ja w 74 byłem posiadaczem radzieckiego zegarka już nie pamiętam którego, ale miałem i nawet się na nim znałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pierwszy (też sowiecki) dostałem na komunię. Potem też ich parę miałem. Modeli też już nie pamiętam, ale były to "kostki" default_wink.pngcd1a8da56308305092979397e4d298b6.jpg&key=1f96533cbbf939f38548afaa5f75e95ff2613facd70aec3ef74a11c029b36a33

No a potem, to już linia Casio DB.be4986a1beaa7c09f9150ae23fa9fd85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a potem, to już linia Casio DB.be4986a1beaa7c09f9150ae23fa9fd85.jpg&key=ba8cc76064e1485bac537d31a147d6074fb930bd771a48866a75157d3b78edda

Ożeż.. Aż mi się mój db przypomniał.. Kiedy to było, z 25-28 lat temu? Jak to leci.. A na komunię też radziecki zegarek dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.