Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

A koperta ile przeżyje wymian bezeli? Czy te śruby się nie pozrywają/zużyją? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A koperta ile przeżyje wymian bezeli? Czy te śruby się nie pozrywają/zużyją? 

U mnie już nawet nie wiem ile razy zmieniałem bezele. To nie koperta z tworzywa jak w 5610, gdzie gwinty łatwiej mogą się wyrobić. 6 rok z rzędu. Wszystko śmiga jak w dniu kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


U mnie GW-5000 to ulubieniec i edc od 6 lat. A z samym G już 17 lat, chociaż z pierwszym Casio to już ponad 30 parę (79 rocznik). A ślub brałem w G-7100D.. 🤣
Ogólnie gumowy bezel to przynajmniej łatwizna i tanizna przy kupnie, wymianie. W przeciwieństwie do stalowców. Także noś, kup zapas bezeli jak ja i olej.

Przy MRG-B5000 to teraz bieda.. 🤣

 

E tam walic tego orzecenionego tytanowca. Twój czarny stealth-wealth lepszy :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio z tym ślubem w G-Shockach? Padłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2022 o 20:54, Admof napisał(-a):

Wy tak na serio z tym ślubem w G-Shockach? Padłem.

W mudmanie g-9000, żona mało co zębów mi nie wybiła :) Ale pamiątka na zdjęciach po tylu latach super :P

Gdzie najlepiej kupować ciuchy i paski do gw-5000? Alledrogo? Czy gdzieś indziej?

Edytowane przez hagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mudmasterze g-9000, żona mało co zębów mi nie wybiła Ale pamiątka na zdjęciach po tylu latach super
Gdzie najlepiej kupować ciuchy i paski do gw-5000? Alledrogo? Czy gdzieś indziej?

Ogólnie Alle. Ale też swiatzegarkow24.pl, kraina-czasu.pl, to najpopularniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jakiś pasek z podwójnymi dziurkami podpasowałby do gw-5000?    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, hagar napisał(-a):
A czy jakiś pasek z podwójnymi dziurkami podpasowałby do gw-5000?    


Obawiam się, że nie ma takowego. Możesz za to miksować paski od dw/gw 5600/6900. Te w 6900 są trochę szersze niż ten standardowy w GW-5000.
Możesz też założyć bransę od gw-m5610bc (V1) lub gw-b5600 (V2). To już będzie ultra wygodnie.

Bardzo wygodny jest w też zestaw pasek bezel od DW-5600SK. Żelkowy taki. 

A na lato możesz wrzucić sobie żółty od dw-5600P o ile mnie pamięć nie myli. 

Casio g-shock GW-5000-1JF (31).jpg

Casio G-shock GW-5000-1JF_15.jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (26).jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (25).jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (35).jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):


Obawiam się, że nie ma takowego. Możesz za to miksować paski od dw/gw 5600/6900. Te w 6900 są trochę szersze niż ten standardowy w GW-5000.
Możesz też założyć bransę od gw-m5610bc (V1) lub gw-b5600 (V2). To już będzie ultra wygodnie.

Bardzo wygodny jest w też zestaw pasek bezel od DW-5600SK. Żelkowy taki. 

A na lato możesz wrzucić sobie żółty od dw-5600P o ile mnie pamięć nie myli. 

Casio g-shock GW-5000-1JF (31).jpg

Casio G-shock GW-5000-1JF_15.jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (26).jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (25).jpg

Casio g-shock GW-5000-1JF (35).jpg

Czy mógłbym dostać namiar na bransoletę z drugiego zdjęcia? Z góry dziękuję!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):

Dziękuję bardzo! Wygląda zacnie.

 

P.S. W jaki sposób mogę "plusować" odpowiedzi innych użytkowników?

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Dziękuję bardzo! Wygląda zacnie.

 

P.S. W jaki sposób mogę "plusować" odpowiedzi innych użytkowników?

Tą możliwość uzyskasz po osiągnięciu statusu "Użytkownik". Zwykle dostaje się po zaliczeniu 50 postów na Forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Czy mógłbym dostać namiar na bransoletę z drugiego zdjęcia? Z góry dziękuję!

Za drogo samą 😜 

 

Kup b5600 na łoelx na kajdanie za pińcet, 550. Kajdan zdejmij pogoń na paskach i kajdan Cię wyjdzie 100-200 zeta. Zależy jak powieje.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

temat był już na tym forum, ale w 2018 r.  Zamarzył mi się screw back, najtaniej, jak się da. Chyba składak i chyba DW-5030 będzie najtańszy. Niestety nie wszystkie części są dostępne, brak m.in. dekla https://www.swiatzegarkow24.pl/2051-dw-5030-1-rok-2013

 Mogę liczyć na podpowiedzi, gdzie to znaleźć? A może są Koledzy, którzy składają takie zegarki na (odpłatne) zamówienie? 

 

Link do wspomnianego tematu na forum:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, worientom napisał(-a):

Witam Kolegów,

 

temat był już na tym forum, ale w 2018 r.  Zamarzył mi się screw back, najtaniej, jak się da. Chyba składak i chyba DW-5030 będzie najtańszy. Niestety nie wszystkie części są dostępne, brak m.in. dekla https://www.swiatzegarkow24.pl/2051-dw-5030-1-rok-2013

 Mogę liczyć na podpowiedzi, gdzie to znaleźć? A może są Koledzy, którzy składają takie zegarki na (odpłatne) zamówienie? 

 

Link do wspomnianego tematu na forum:

 

Są. Jak coś, to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600C-9V NOS
  Model miał premierę w czerwcu 87r. Moja wersja z modułem 901 wyorodukowana została między 1990-96r.

UxyRuNi.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DW-5600C-9V NOS
  Model miał premierę w czerwcu 87r. Moja wersja z modułem 901 wyorodukowana została między 1990-96r.
UxyRuNi.jpg&key=5a94bc58076431ad9a3d0b49e7a631cbf2abad1f09690a91a16ee0051977b050

PIĘKNY.
Ma na forum braciszka, ale niestety nie NOS, bo bezel „brazylijski”. No i nieczęsto go już teraz zakładam.
Miło sobie pomyśleć, że młody Keanu Reeves rozkręcał karierę z tym zegarkiem na ręku w filmie „Speed”.
Nie mam Omegi „Bonda” to przynajmniej mam filmowe Casio.

7f29c70054b07fe70819413bc50d7f30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał GW-5000U, wiem wiem bo światełko bla,bla. Cieszę się jak dziecko bo w końcu mogę zmienić format daty, jak to mnie wkur...iało w g-shockach :)

Pierwsze wrażenie, o wiele bardziej wygodny od m5610, może przez ten zakręcany dekiel? Trochę wystaje i podnosi zegarek na ręku. Czy u was też jest taka luźna klamerka paska, ta metalowa? Data produkcji 131B czyli 131 dzień 2022 roku? Dobrze pamiętam? A 201E fabryka w Japonii? Strefa czasowa na Berlin? Bezel gumowy czarny mat, super wygląda. Już po pierwszej synchronizacji bez problemu trzy kreski L3:P Panowie i Panie po dwuletniej przerwie spowodowanej używaniem garmina instinct powróciłem do g-shocka jak syn marnotrawny🤣 Może trochę będzie mi szkoda powiadomień, ale chyba już dojrzałem do zegarka a nie do smartwatcha.

20220902_143555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dojechał GW-5000U, wiem wiem bo światełko bla,bla. Cieszę się jak dziecko bo w końcu mogę zmienić format daty, jak to mnie wkur...iało w g-shockach
Pierwsze wrażenie, o wiele bardziej wygodny od m5610, może przez ten zakręcany dekiel? Trochę wystaje i podnosi zegarek na ręku. Czy u was też jest taka luźna klamerka paska, ta metalowa? Data produkcji 131B czyli 131 dzień 2022 roku? Dobrze pamiętam? A 201E fabryka w Japonii? Strefa czasowa na Berlin? Bezel gumowy czarny mat, super wygląda. Już po pierwszej synchronizacji bez problemu trzy kreski L3 Panowie i Panie po dwuletniej przerwie spowodowanej używaniem garmina instinct powróciłem do g-shocka jak syn marnotrawny🤣 Może trochę będzie mi szkoda powiadomień, ale chyba już dojrzałem do zegarka a nie do smartwatcha.
20220902_143555.thumb.jpg.9bc70a2bb664bf77bdc20b385f3e4e54.jpg

Graty!!

Jest wygodniejszy bo ma też większy trochę L2L i nie "oplata" nadgarstka tak ciasno jak 5610.
To z czasem ogarnij sobie bransę od GW-M5610BC i dopiero będziesz zachwycony.
3452573e4af2c2bdcdf41057672e86d8.jpg&key=a91b2a254e82009eed7c8c9d0fbe10ad9b3220fec6f5f65eed7868818fff2bd8
A! Włącz sobie PS (power save). Po co ma ci żreć baterię w nocy..
Mnie akurat data miesiąc/dzień a nie dzień/miesiąc nie przeszkadza. Ma to swój klimat starych G.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):


Graty!!

Jest wygodniejszy bo ma też większy trochę L2L i nie "oplata" nadgarstka tak ciasno jak 5610. emoji6.png
To z czasem ogarnij sobie bransę od GW-M5610BC i dopiero będziesz zachwycony.
3452573e4af2c2bdcdf41057672e86d8.jpg&key=a91b2a254e82009eed7c8c9d0fbe10ad9b3220fec6f5f65eed7868818fff2bd8
A! Włącz sobie PS (power save). Po co ma ci żreć baterię w nocy.. emoji6.png
Mnie akurat data miesiąc/dzień a nie dzień/miesiąc nie przeszkadza. Ma to swój klimat starych G. emoji6.png


 

Dzięki za info. A o której się załącza power saver?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 o 23 i wyłącza się dopiero gdy będzie na tyle jasno by się ładował (np w szyfladzie może zimować) lub gdy naciśniesz jakiś przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hagar napisał(-a):

..., ale chyba już dojrzałem do zegarka a nie do smartwatcha.

Jeszcze nie, jak dojrzejesz to będzie zegarek mechaniczny i nie plastikowy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.