Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyskoczyło powiadomienie, że w lipcu g-shock app przestaje działać. Ciekawe czy Casio wygasza też inne apki i integruje wszystkie zegarki w Casio Watches


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Funky_Koval napisał(-a):

Mi wyskoczyło powiadomienie, że w lipcu g-shock app przestaje działać. Ciekawe czy Casio wygasza też inne apki i integruje wszystkie zegarki w Casio Watches

W telegraficznym skrócie: tak. Przypuszczalnie migracja nie będzie ze wszystkich dedykowanych aplikacji na raz, tylko jedna po drugiej, ale finalnie wszystkie zegarki wyposażone w komunikację Bluetooth, mają "skończyć" w aplikacji Casio Watches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo te pojedyncze apki miały wiele niedoróbek. Ciekawe czy magicy z Casio ogarną zatem jedną apkę. Nie wiem jak na ajfonie ale na androidzie (flagowiec nie żadne tanie szroty) od wielu lat jest problem: restartujesz telefon to trzeba było recznie wyłączyć i włączyć apkę bo inaczej się sikor nie synchronizuje.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie zegarki już dawno przeniesione do Casio Watches. Zresztą pisałem już kiedyś o tym tutaj: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Ja nie sprawdzałem, mam kilka kostek GMW-B5000, dwa MTG-B1000, GPW-2000, i jeszcze pewnie coś by się kompatybilnego z aplikacją znalazło, ale żadnego zegarka nie łączę z aplikację, tylko do synchronizacji czasu korzystam z Multibandu.

Mam tak samo, jedynie MRG parowałem.

19 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

I bardzo dobrze, bo te pojedyncze apki miały wiele niedoróbek. Ciekawe czy magicy z Casio ogarną zatem jedną apkę. Nie wiem jak na ajfonie ale na androidzie (flagowiec nie żadne tanie szroty) od wielu lat jest problem: restartujesz telefon to trzeba było recznie wyłączyć i włączyć apkę bo inaczej się sikor nie synchronizuje.

W iPhonie nigdy nie miałem problemów z apkami od Casio.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, MichalWPR napisał(-a):

Przy promie w Kazimierzu Dolnym?

Trochę wyżej, przy promie Gassy - Karczew. Rzeka ta sama 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja kosteczka pozdrawiamy z Lizbony najlepszy sikor do podróżowania
 
20230514_211114.thumb.jpg.426662d93c4223bb05e2cd2edc195265.jpg
W lato - zgadzam się, w zimę to jednak lepszy któryś z poniższych "pozytywów"84e42078593b99670c5ae664100c1cf0.jpgcf6132d383c17a4cc10de2d4c4bde4c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teza poparta osobistym doświadczeniem A te z BT bardzo użyteczne, gdy się zmienia strefę czasową i nie jest się pewnym jaka jest obowiązująca w nowym miejscu.
Nie mówiąc o tym, że nie wszędzie dochodzi sygnał radiowy synchronizujący czas.03762a3f1ec94fb8a7c12a2a025f0e01.jpgbab3771885f84ea84ea064372fb5cf59.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujeżdżamy 😝

 

IMG_9851r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

To modzik?

Słucham? To prawilne GMW-B5000.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Słucham? To prawilne GMW-B5000.

A nie dodałeś bransolety? Bo czarny pozytyw był na pasku z tego co kajarzę :)


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Funky_Koval napisał(-a):

A nie dodałeś bransolety? Bo czarny pozytyw był na pasku z tego co kajarzę :)

Aaa o to chodzi ;) Tak, ori na pasku i dołożona ori bransa.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.