Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Dzisiaj u mnie też kwadrat... i w ogóle zielono i plastikowo :D

IMG_6420.JPG

Edited by PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Zaszalałeś Henizz z tymi ana-digi ;] Który najfajnieszy? Złoty? :)

Guest fidelio

Pod kolor piłki  :) Będzie pomarańczka, najpewniej zaraz po weekendzie  :) I oczywiście dzięki Kolego, bo sam bym nie ogarnął tematu  :D

Guest fidelio

Graty :)

No i jak poszła wymiana ;)

Pewne problemy miałem z paskiem, ale jak widać dałem radę, a co ważniejsze, przy okazji go nie pokaleczyłem  :) Bezel to śmieszna sprawa, nie licząc 5 zł, które wydałem na odpowiedni wkrętak  :) Jestem MEGA zadowolony i dzięki za inspirację  :) Jakbym nowy zegarek miał, a na tą porę roku no po prostu petarda - jedzie ze mną na urlop do Chorwacji  :wub:

Guest fidelio

Ja bym dokupił jeszcze żółty :)

A wiesz, że u mnie taka myśl też zakiełkowała?  :) Z czasem pewnie do tego dojdzie  ;)

Już na nowych "gatkach" ;-)

Cudo, myślę akurat o takim samym modzie hehe  ^_^  Można wiedzieć skąd masz wdzianko ? Ja chciałem brać stąd to będzie to samo i czy to oryginał nie chce się naciąć  -_-  ?

http://allegro.pl/bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-i6923763431.html

http://allegro.pl/pasek-dw-6900-dw-6900mm-4-gw-m5610-i7396162388.html#thumb/2

Edited by MichuONB

Guest fidelio

Cudo, myślę akurat o takim samym modzie hehe  ^_^  Można wiedzieć skąd masz wdzianko ? Ja chciałem brać stąd to będzie to samo i to oryginał ?

http://allegro.pl/bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-i6923763431.html

http://allegro.pl/pasek-dw-6900-dw-6900mm-4-gw-m5610-i7396162388.html#thumb/2

Dokładnie to źródło  :) Wszystko przychodzi pięknie zafoliowane i opisane jako Casio  :) Normalnie, jakbym miał nowy zegarek  :D

Dokładnie to źródło  :) Wszystko przychodzi pięknie zafoliowane i opisane jako Casio  :) Normalnie, jakbym miał nowy zegarek  :D

No mi się czarnuch opatrzył myślałem nad czerwonym, żółtym i pomarańczką ale pomarańczka mi najbardziej leży :) Ok jak pewne źródło to zamawiam ^^ Mam jeszcze czarny bullbar może podbiję estetykę :-P Ciężko się zmienia to wszystko bo jestem laikiem i będę to robił pierwszy raz, jak masz jakieś rady to będę bardzo wdzięczny za nie.

Guest fidelio

No mi się czarnuch opatrzył myślałem nad czerwonym, żółtym i pomarańczką ale pomarańczka mi najbardziej leży :) Ok jak pewne źródło to zamawiam ^^ Mam jeszcze czarny bullbar może podbiję estetykę :-P Ciężko się zmienia to wszystko bo jestem laikiem i będę to robił pierwszy raz, jak masz jakieś rady to będę bardzo wdzięczny za nie.

Mój już na łapce wylądował  :) Do tego myślę już o zakupie żółtego wdzianka  ;) A rady? Odpowiedni wkrętak krzyżakowy, żeby odkręcić cztery śrubki z boku, a do tego wymiana paska jak w każdym innym zegarku. Też się tego obawiałem, ale dzięki Koledze @Tomaliusz dowiedziałem się, że to dziecinnie prosta sprawa i tak rzeczywiście było  ;)

post-34987-0-24502300-1529345861_thumb.jpg

Zamówione ! A bezel jak ściągać obojętnie, czy może zacząć od jakiejś strony bądź go jakoś podgrzać w wodzie ?

Guest fidelio

Odkręć te 4 śrubki, a z jego zdjęciem nie będzie żadnej trudności ;-)

Odkręć te 4 śrubki, a z jego zdjęciem nie będzie żadnej trudności ;-)

Majster prawdziwy :) Brawo!

Guest fidelio

Majster prawdziwy :) Brawo!

Żebyś Ty wiedział, jak na początku drżały mi ręce, bo to w końcu był mój debiut w charakterze "majstra", a ja należę do tych, którzy mają "dwie lewe ręce" i są w stanie nawet wodę przypalić  :P

Aaaa też się pochwalę, bo œląsnie rozpakowałem:

DSC00414.jpg

:)

Bengc34809106c0bb588e77833a98193f259.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Dobrze wnioskujesz, taki tez jest.5eeccf7871a4bbf657cda7eab9d7280e.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.