Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

A to nie jest Twój składak? (foto niżej) Coś kojarzę, że kiedyś zostało Ci części i stworzyłeś coś takiego i poszedł ostatecznie na FB :D może to nie ten sam co kolega wyżej dodał ale bardzo możliwe.

Kurcze nie pamiętam, fakt faktem zostało mi trochę częsci jednak nie pamiętam już czy skleciłem takiego moda czy sprzedałem te części i ktoś złożył ten zegarek za mnie.

Edited by GitBit

SYGNATURA.jpg

Mam do kolegow pytanie. Mam kosteczke ktora uwielbiam GWM 5610 za kolejna sie nie rozgladalem bo w normalnej cenie GW5000 raczej juz kupic sie nieda. Ale przez przypadek przymierzylem DW5035 limitke wiadomo z jakiej okazji. Sa one p0 okolo 900zl. Czy Waszym zdaniem warto zaplacic takie pieniadze za co by nie bylo podstawowy moduł.I czym sie charakteryzują wyswietlacze w tych modelach. Chyba wyswietlacz spodobal mi sie bardziej niz dekielek. A moze warto doplacic i szukac GW 5000?

Jak coś mam na sprzedaż DW-5030-1 i mogę tam zamontować LCD od DW-5035D ;) Więcej info na PW.. 

SYGNATURA.jpg

Wczoraj rzucili kostki stalowe na WS, po kilku godzinach się rozeszły ale warto obserwować jak Ktoś poluje na nią bo pewnie wrócą na stock.

Dodam tylko że po rabacie przy zakupie dwóch sztuka wychodziła po 1100 zeta z groszem :)

Czekam na czarną kiedy rzucą :D

Edited by tomaliusz

Wczoraj rzucili kostki stalowe na WS, po kilku godzinach się rozeszły ale warto obserwować jak Ktoś poluje na nią bo pewnie wrócą na stock.

Dodam tylko że po rabacie przy zakupie dwóch sztuka wychodziła po 1100 zeta z groszem :)

Dziś na olx widzialem ktoś wlasnie pisal ze zalupiona na WS.

Kurde 1100 zł za GMW to swietna cena.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

A to nie jest Twój składak? (foto niżej) Coś kojarzę, że kiedyś zostało Ci części i stworzyłeś coś takiego i poszedł ostatecznie na FB :D może to nie ten sam co kolega wyżej dodał ale bardzo możliwe.

XPvCT0F.jpg

To mój mod

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Dokładnie. Jakby dali czarne w tej samej cenie, co srebrne albo minimalnie drożej, to byłaby bajka. Brałbym, jak komornik ciągnik. ;)

Powiem Wam, że te GMW to nic specjalnego, strasznie dziadkowate :D na fotkach wyglądają lepiej.

Powiem Wam, że te GMW to nic specjalnego, strasznie dziadkowate :D na fotkach wyglądają lepiej.

A mi się tam podoba. Przede wszystkim bardzo dobre wrażenie robi jego waga. :)471749c97a1e4d7d203302f41315d38a.jpg

Aaaaa... to dobrze że piszesz bo już miałem brać tego co na bazarek wystawiłeś :P

:D :D :D

:)

Aaaaa... to dobrze że piszesz bo już miałem brać tego co na bazarek wystawiłeś :P

:D :D :D

Odpuść sobie :P Naszczeście jedzie coś lepszego, GW5000 :D

Odpuść sobie :P Naszczeście jedzie coś lepszego, GW5000 :D

Poważnie pisząc "srebrny" GMW "mi przeszedł" po tym jak na żywo zobaczyłem - za bardzo się błyszczy jak dla mnie, może się to podobać, ale też może podobać się mniej... g-shock jednak powinien być czarny... nawet ten stalowy

Edited by Daito

Poważnie pisząc "srebrny" GMW "mi przeszedł" po tym jak na żywo zobaczyłem - za bardzo się błyszczy jak dla mnie, może się to podobać, ale też może podobać się mniej... g-shock jednak powinien być czarny... nawet ten stalowy

No mnie po prostu nie urzekł. Świeci się jak psu jajca, trochę wstyd byłoby mi go założyć, chyba że po domu :P kwestia gustu

Edited by murcins

co prawda sam nie kupiłbym,bo nawet gdyby mnie jakos urzekl to ze względu na zaporowa (według mnie)cene wiem ze nie kupie napewno,..ale tez uważam,ze  ten jego blysk jest zbyt oczojebny a i sam bluthut uważam za zbędny, parowac ze soba dwa urządzenia, które praktycznie caly czas i tak sa w zasiegu reki jest bezsensowne, nie to już zwykle gw5000 jest i graficznie i stylistycznie dużo bardziej atrakcyjne, a w dodatku nic nie grzchocze na lapie...ale zastrzegam to jest moje prywatne zdanie.. -_- 

:P A ja Wam mowie, ze nie macie racji. I blysk i BT jest jak najbardziej OK. No, moze jeszcze 5000 tez nie jest zly.  ;)

Sa bardziej blyszvszace zegarki w tym jeden uwazany za najlepszy na swiecie...wiecie, ten z czynnikiem obciachu i czesto spotykany w rozowych Cadillac'ach u kierowcow w futrach z lamparta.  :D  :D

Edited by Parówkowy skrytożerca

No mnie po prostu nie urzekł. Świeci się jak psu jajca, trochę wstyd byłoby mi go założyć, chyba że po domu :P kwestia gustu

W/g mnie "wstyd" to niekonieczni właściwe słowo, ale na pewno nie czuje się dobrze z takim "błyszczkiem" na łapie, po prostu nie mój styl i tyle... ale jeśłi ktoś lubi na pewno wstydu nie ma, w/g mnie lepiej takiego "G" na łapę włożyć niż jakieś homage "szwajcarskie" za podobna, albo większą, kasę.

Edited by Daito

ale nie będę kwestionowal innych gustow, bo nie wypada,..jak to mowia? organista lubi ogorki, a ksiądz jego corki :P