Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Czy jak chce czarny metal 5000, bluetooth, pozytyw STN to obecnie nic nie dostanę?

GMW-B5000G-1, tylko już raczej rynek wtórny, bo tego modelu już nie produkują. No i należy wspomnieć, że jest na pasku, a nie na bransolecie.

Masz również najnowszy wypust na 40-lecie, czyli GMW-B5000EH-1 Eric Haze, tylko tam masz dość wzorzystą bransoletę, no i cena jest - delikatnie rzecz ujmując - nieco wyższa, niż pozostałych stalowych modeli GMW-B5000...

Pierwszy z proponowanych zegarów pokazywałem już kilka lat temu u siebie na kanale, a drugi powinien pojawić się w najbliższym tygodniu.

Dlatego mówiłem że obecnie nie dostanę bo na półkach nie ma, ganianie po rynku wtórnym mnie nie interesuje.

W B5600 też słabo z pozytywami, co z tym Casio.

Edited by goorek

A same czarne ciuchy na rynku są dostępne?

Wtedy zamieniasz srebrne na czarne i po kłopocie.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):

Panowie proszę powiedzcie, czy mnie oczy mylą czy też ta kostka z ogłoszenia ma trafiony wyswietlacz sekund.

https://www.olx.pl/d/oferta/casio-g-shock-gw-5000u-1er-CID87-IDRJCu3.html

Nie sądzę, po prostu zdjęcie zostało zrobione niefortunnie w momencie, gdy wskazanie przechodziło z 39 na 40, co widać po całkowicie wyświetlonych segmentach, które są wspólne dla obu tych wartości. Zawsze dla pewności możesz poprosić sprzedającego o dodatkowe zdjęcia, a nawet z zrobienie ich po uruchomieniu testu wyświetlacza, czyli po jednoczesnym naciśnięciu ADJUST, MODE i RECEIVING, a następnie dwa naciśnięcia RECEIVING, aby wyświetlić wszystkie segmenty wyświetlacza - to pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wczoraj Eryk wjechał. Ogólnie fajny, tylko jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący. Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... 99e33f021e37130f5c23858aa474b83c.jpg4fd7b988fffac2d29c2bf04c0fbec421.jpg78449e0bbbd8a3de06db0fafbb9140d7.jpg422fcdc91b0cd3c9c70d1d1e6e6b798e.jpgc6b6b1fb45a5e531f5e59f016ef6950e.jpg8d4a168dc99c62dac4121c985aebc93a.jpg

24 minuty temu, TomG80 napisał(-a):

Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... emoji1751.png

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie :-) Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

57 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie 🙂 Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

Otóż to właśnie.

2 godziny temu, mariusz9a napisał(-a):

Jak ktoś kupi to naklejke sobie zerwie 🙂 Gorzej u Ciebie, bo na filmie nie pokażesz nam ładnego dekielka... 😞

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się. Mogliby dać se siana z tymi naklejkami.

quartz bandit

2 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się. Mogliby dać se siana z tymi naklejkami.

Nic nie zostaje. Zdjąłem tych hologramów już kilkadziesiąt. Zegar pod kran, mydło w płynie, 2-3 minuty szorowania i nie zostaje nawet ślad.

5 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Ja też usunąłem ze wszystkich swoich zegarków i śladu nie ma. Przemyłem później płynem do dezynfekcji rąk i pięknie zeszły pozostałości kleju :-) Śladu nie ma :-)

Spirytus też jest dobry.

Właściwie to jest dobry na wszystko ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący.

Ogólnie odnoszę wrażenie że Casio w temacie g-shock'ów już od jakiegoś czasu podąża w stronę "błyszczenia" odchodząc od tradycji solidnego, wytrzymałego pod każdym względem zegarka... tradycjonalistom pozostaje kupno starych modeli, albo zamienników bezeli i bransolet z kraju środka...

Godzinę temu, Funky_Koval napisał(-a):

to nie takie proste. Zostaje syf, klei się.

ale wiesz że g-shock'a można swobodnie do wody włożyć c'nie? i to ciepłej z mydłem ;) :D

4 godziny temu, TomG80 napisał(-a):

Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo...

W sumie możesz się o to przywalić - bo folia ochronna na deklu jest naklejona przez producenta - naklejka Zibi jest pod folią czyli ingerowali w produkt przed jego wydaniem - znaczy że był używany ;)

:)

7 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Wczoraj Eryk wjechał. Ogólnie fajny, tylko jednak wolałbym matowy bezel, niż cały błyszczący. Wisienką na torcie jest naklejka Zibi na rocznicowym logo... emoji1751.png99e33f021e37130f5c23858aa474b83c.jpg4fd7b988fffac2d29c2bf04c0fbec421.jpg78449e0bbbd8a3de06db0fafbb9140d7.jpg422fcdc91b0cd3c9c70d1d1e6e6b798e.jpgc6b6b1fb45a5e531f5e59f016ef6950e.jpg8d4a168dc99c62dac4121c985aebc93a.jpg

Fajny, ale 3700 za same ciapate ciuchy to lekka przesada :(

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

W dniu 7.12.2022 o 15:26, Funky_Koval napisał(-a):

Wszystko fajnie, ale mimo to szorować nowy zegarek wodą z mydłem i traktować odkażaczem? Serio? 

A co to ma za znaczenie czy stary czy nowy? Zegarek ma cieszyć a nie się kleić do łapy, moim zdaniem poza tym to g-shock a nie "qualita" - ale ja się nie znam ;)

Edited by Daito

:)

Próba przekonania się do negatywu. Pierwszy kontakt z modułem z BT, całkiem dobrze to pomyśleli. No i combi jest super.

20221208_220811.jpg

Edited by goorek

7 minut temu, goorek napisał(-a):

Próba przekonania się do negatywu. Pierwszy kontakt z modułem z BT, całkiem dobrze to pomyśleli. No i combi jest super.

20221208_220811.jpg

Gały mam dobre ale ten negatyw wieczorami jest nieczytelny. W metalowym gmw jest lepiej

quartz bandit