Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

To post jednego z kolegów z 2020.

"Koledzy, napisałem do ośrodka w Braunschweig który nadaje radiowo sygnał czasu i dostałem ciekawą odpowiedź 🙂 Umowa jest do końca 2021, planują, że będą nadawać dalej, ale pewności nie ma. Oto cała odpowiedź:"

An agreement between the Media Broadcast GmbH, which operates transmitter and antennas, and the PTB fixes the operation of DCF77 until the end of 2021. Negotiations about the operation of DCF77 after 2021 will take place. The PTB intends to continue DCF77 in the future, and we strongly expect the DCF77 time and frequency service to be available also in the future but we can not give a guarantee for the time being.
Best regards,
Dr. Dirk Piester
Physikalisch-Technische Bundesanstalt
Arbeitsgruppe Zeitübertragung - Time Dissemination Group (4.42)
Bundesallee 100, 38116 Braunschweig, Germany

Podobno jednak przedłużyli do 2031r.

Jakby dla kogoś klasyczna kostka była za duża.... To: BGD-5650

casio-bgd-5650-1er-73801-1.jpg

casio-bgd-5650-7er-73781-1.jpg

Edited by petruss

16 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Panowie to jest legitny model kosteczki czy ściema? @TomG80, jak na Twoje fachowe oko to wygląda? 

https://www.morowo.com.pl/pl/p/Zegarek-Casio-G-Shock-DW-5600LU-8ER/4861

Kostka taka jak najbardziej istnieje, przykładowy link poniżej:

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_dw-5600lu-8er.html

ale cytowanego przez Ciebie sklepu nie znam. Myślę, że warto poczytać opinie w sieci i na tej podstawie podjąć decyzję.

Panowie w tym podstawowym modelu z MB6 co daje krótkie naciśnięcie prawego dolnego przycisku (strzałka na zdjęciu).

W oknie daty miga wtedy "GET" ale nic innego się nie dzieje. Dłuższe przytrzymanie to wiadomo, wymuszenie synchronizacji z nadajnikie. ale to krótkie?

W modelach z bluetooth zagarek zaciąga wtedy czas z telefonu ale ten model nie ma bluetooth....

20230105_094539.thumb.jpg.b3c399451dbd6c6812a6e8568d51acc1.jpg.4a1bec9b2ec56aae7c7941a0de973dbb.jpg

quartz bandit

8 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

D92E09FE-FA4D-4266-A095-CAC822006595.jpeg

Nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę. Nie zegarka... morza! Jakbym miał je na wyciągnięcie ręki to bym kurde bele ze szczęścia wręcz na plaży zamieszkał 🙂

25 minut temu, Chefren napisał(-a):

Nawet nie wiesz, jak ja Ci zazdroszczę. Nie zegarka... morza! Jakbym miał je na wyciągnięcie ręki to bym kurde bele ze szczęścia wręcz na plaży zamieszkał 🙂

Dziękuję. Mimo, że do morza z domu mam ok. 30 km, to postanowiłem wybudować sobie drugi całoroczny dom, w miejscu, z którego czasowo spacerem będę miał zdecydowanie bliżej do morza, niż z pierwszego samochodem, nawet pałując😉 to była świetna decyzja. Gdyby nie synowie, to bym się tu przeprowadził. Oprócz morza, mieszkam tu w linii brzegowej uroczego jeziora. Czego chcieć więcej😉 jak chłopaki podrosną niech biorą dom w mieście, ja się przeprowadzam na stałe na wieś😎

Edited by rafalmosty

Pozazdrościć 🙂 jak tylko będę miał możliwość, to też ucieknę od tej betonozy gdzieś, gdzie jest zielono 🙂

40 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

Jaka to ref? :)

GMW-B5000G-1ER

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.