Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

skx007 h bransoleta jubile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadaczy Seiko skx007.

Czy oryginalna bransoleta jubile w tym zegarku nie rozciąga się? Mam na myśli te niepełne ogniwa. Czy od użytkowania,jakiś lekkich naprężeń te ogniwa nie rozginają się delikatnie, czy nie ma z tym problemu? Jak z jej trwałością i wytrzymałością?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest solidnie wykonana, pewnie po jakimś czasie może nabrać luzów, ale myślę raczej o perspektywie kilku lat. Użytkowałem taką bransoletkę przez około rok i żadnych zmian nie zauważyłem.

Ta bransoleta generalnie jest bardzo elastyczna, więc nie wiem, czy gdyby miała jakieś luzy, byłoby to odczuwalne przy noszeniu.

Jeśli pytanie brzmi, czy jest przyzwoitej jakości, to uważam że zdecydowanie tak. Jest po prostu bardzo wygodna, pozwala na fajne dopasowanie jej długości do nadgarstka, co nie jest jej mocną stroną, to zapięcie -zatrzask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosiłem około pół roku  i nic się nie rozciągnęła, potwierdzam, że jest rzeczywiście solidnie wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej ją noszę tym bardziej dostrzegam plusy z wygody jaką daje jej elastyczność. W letnie gorące dni nie ma sobie równych. Wystarczy dostosować sobie dobrą długość do obwodu nadgarstka tak aby zbytnio nie zwisała a wtedy idealnie się pracuje ze zmieniającym się kształtem nadgarstka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie rekomendowana sprawa. Świetny kajdan mega wygodny i w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że jest nie teges. Nie jest to bransoleta pokroju szwajcarów za parę kółek, ale naprawdę ciężko jest jej cokolwiek zarzucić. Wytrzymała, wygodna, ciekawa w prezencji i po połowie roku użytkowania we wszelakich warunkach wygląda jak w momencie kiedy ją odfoliowałem. No może nie licząc rysek desk divingowych na zapięciu- czy jak to się tam zowie. Cały SKX to mega uciecha. Otwierasz paczuszkę patrzysz no i myślisz " Hmm no na podłogę to mnie nie rzuca jak na sikorek za 800 pln", ale po wielu kąpielach, pracach, i innych wymyślnych wygibasach patrzysz i myślisz cholera przecież on wygląda jak wtedy kiedy go rozpakowałem. A dodatkowo precyzja u mnie personalnie to 4 minuty na 6 miesięcy. To zdecydowanie robi wrażenie i mimo że wsiadłem na SUMO to jednak ten mały demon ciągle do mnie krzyczy zza witryny. W skrócie może ten zegarek ma kilka mniejszych niedoróbek, ale jak na te pieniądze to można z nim naprawdę wyprawiać cuda bez obawy uszkodzenia czegokolwiek - WDZIĘCZNY KAWAŁEK ŻELASTWA (tyczy się również bransolety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowana jest niewątpliwie długowieczna, jak wszystko co szanowane. Ale byłem przelotnie właścicielem bransolety jubilee od SKXa, ale bodaj czwartym właścicielem i latała cała jakby zaraz miała się rozpaść więc poszła szybko na sprzedarz zanim do tego doszło. Za to dobry znajomy ma bardzo pozytywne doświadczenia z bransoletami do różnych modeli Seiko od Yobokies: http://s161.photobucket.com/user/yobokies/library/Anvil%20Bracelets?sort=3&page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Szanowana jest niewątpliwie długowieczna, jak wszystko co szanowane. Ale byłem przelotnie właścicielem bransolety jubilee od SKXa, ale bodaj czwartym właścicielem i latała cała jakby zaraz miała się rozpaść więc poszła szybko na sprzedarz zanim do tego doszło.

Twoja wypowiedź tylko potwierdza teorię, że "jak dbasz, tak masz". Są ludzie, którym dasz do potrzymania dwie stalowe kulki, to jedną zgubią a drugą zepsują.

BTW mam nadzieję, że poinformowałeś nabywcę bransolety o jej stanie jeszcze przed zawarciem umowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź tylko potwierdza teorię, że "jak dbasz, tak masz". Są ludzie, którym dasz do potrzymania dwie stalowe kulki, to jedną zgubią a drugą zepsują.

BTW mam nadzieję, że poinformowałeś nabywcę bransolety o jej stanie jeszcze przed zawarciem umowy :P

Dokładnie tak! :) ...i sprzedałem ją za 20zł, bo innej ceny bym za taki stan nie dostał :,(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden dba, a drugi... używa ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.