Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KRWISTY

MotoGP

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam od bardzo dawna dla mnie nieporównywalnie więcej emocji od F1 a ten sezon pokazuje to dobitnie prawie w każdej rundzie walka..

 

Czy jest tu więcej fanów MotoGP Vale,Jorge czy Marka :) Ja kiedyś bardzo ceniłem Maxa Biaggi jednak ten podczas całej swojej kariery jak w tym polskim filmie "zawsze drugi" przyczyna jedna numer 46 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biaggi - wojownik. W Suberbike poszło mu lepiej. Vale to na pewno cudowne dziecko i perfekcjonista ale ja wolałem Baylisa czy pózniej Stonera . Ale nie jestem obiektywny bo zawsze kibicowałem jednej fabryce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ducaty tak :)...W sumie gdybym miał sobie kupić znowu motor to pewnie Monster 696..

Co do Maxa w Superbike pokazał klase... Baylis świetny zawodnik...Stoner panienka i jako zawodnik i charakterem ciągle foszkiii choć pamiętny sezon na nieokiełznanym wtedy Ducati szacun doceniam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonera oceniam wyłącznie przez pryzmat jego jazdy - nikt przed nim ani po nim nie potrafił tak szybko jechać ducati...no i ograł Rossiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie oceniam to fakt jednak zapamiętałem go jako zawodnika który po słabym wyścigu miał najwięcej pretensji nie do siebie tylko zawsze do innych a w Hondzie to już w ogole wieczny problem..Jednak mógłb wrócić tylko gdzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale piękna walka Pedrosy i Rossiego o drugie miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem nawet z kumplem w torze w Assen gdzie Rossi szlifa w kamienie zaliczył idealnie naprzeciw naszego miejsca na trybunie. Emocje były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem doctora odkąd jeżdził w klasie 250cm3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj powtórkę motogp w Malezji-ale była jazda.. Za dwa tygodnie Walencja-bedzie piec...-trzymam kciuki za Vale!


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Walencji nic nie będzie, Rossi dostał karę, start z ostatniego miejsca.

Właściwie tytuł jest przesądzony dla Lorenzo, chyba, że się przewróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam już odbywają się rozgrywki zakulisowe pruducencko/narodowościowe...46 ma 7pkt przewagi i sądze że satelickie i reszta do 4/6 miejsca nie będzie robiła problemów przy wyprzedzaniu pytanie gdzie wtedy będzie Lorenzo...Wina Rossiego w Malezji była - dał się sprowokować...tylko ja się pytam po jakiego grzyba już od Australii Marquez mimo straconego sezonu jest takim bucem??.... po Rossim mógł być/ jest już wielki,ale po tym jak postępuje teraz dla wielu w tym również dla mnie zostanie dzieciakiem którego przerosĺy ambicje....ja wierzę w 46 :)..w MotoGP nie takie rzeczy się działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossiego czeka najtrudniejsze zadanie w karierze, musi być za Lorenzo. Dobrze, że to nie F1, motocykle to inna bajka, do końca nie można być pewnym zwycięstwa.

Po cichu liczę, że reszta stawki nie będzie robić problemów i wszystko rozegra się w prawdziwej walce, ale kto to wie, no i co zrobi hiszpańska szmata MM tego też nie wiemy. Co to za sportowiec, który nie walczy o zwycięstwo tylko szkodzi innemu, bo samemu zawalił sezon.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oglądać to MotoGP ?

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 100% pewności,że Lorenzo ukończy wyścig...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Doctora, idzie do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak Marquez zmieszany po wyścigu , dziś był blokadą nie do przejścia dla nikogo , walczył jak lew żeby Lorek wygrał <_<

Tak czy siak fajny sezon , oby następny był równie fajny i Vale atak na 10 majstra :P

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marquez walczył za Lorenzo...mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie inaczej...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Doctor to największy kozak w całej stawce, genialny zawodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym sezonie jest bardzo dużo zmian także nic pewnego dla Hondy i Yamahy jestem ciekaw następnego sezonu ... 

 

Lorenzo Mistrzem gratulacje....

 

Reasumując ja już nigdy fanem Marqueza nie będę nigdy !... jestem także pewien że teraz Rossi dopóki jezdzi przy każdej okazji utrudni Marquzowi życie na GP aby ten nie zdobył mistrzostwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Reasumując ja już nigdy fanem Marqueza nie będę nigdy !... jestem także pewien że teraz Rossi dopóki jezdzi przy każdej okazji utrudni Marquzowi życie na GP aby ten nie zdobył mistrzostwa....

 

W sumie to nie do końca wiem co mu odwaliło w końcówce sezonu , zawsze z Rossim żyli na dość "przyjacielskiej" stopie a tu nagle jak by mu Vale rodzinę wybił .

Nie ukrywam że kiedyś Marc bardzo podobał mi się jako zawodnik bo widać było że kocha to co robi , nie kalkulował i jazda na maksa ale teraz to ciężko faktycznie będzie na niego spojrzeć przychylnym okiem , i pewnie na wielu torach w przyszłym sezonie będzie widać i słychać nie przychylność kibiców.

 

Co do zmian to opony na pewno będą kluczowe , może stawka się nieco bardziej wyrówna bo mimo że ten sezon ciekawy to tylko jak pada są większe emocje w czołówce a tak to w ciemno można obstawić kto będzie w pierwszej piątce

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.