Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KRWISTY

MotoGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od samego początku kibicowałem tylko 46 :)

Bardzo lubię także Daniego i to jemu po zakończeniu kariery przez Vale będę szczerze kibicował....

post-33440-0-74220200-1447001989_thumb.png

Ten tshirt mam z Brna 2005r jedyny tak naprawdę którego szanuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dani ma na pewno spory talent ale przez to że jest taki "kruchy" wiele razy tracił szanse na majstra , nie ma też takiego błysku ale jest widać sympatycznym gościem którego nie da się nie lubić

Mało było sezonów że albo był na początku bez formy albo gdzieś się nie połamał i miał kilka wyścigów przerwy z tego powodu

Widać że operacja ręki się przydała i faktycznie w następnym sezonie może być wysoko , końcówkę miał mega nawet dziś by w sumie wygrał jak by marc mu się dziś nie zrewanżował to lorka by na pewno pyknął bo on oponki już zjechał

 

Szkoda że Stoner zrezygnował z motogp , na takim ducatii by chłopak poszalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoner był ok ale straszna maruda/panienka z niego jednak tylko on wydobył z Ducata maxa...chodzą słuchy że Ducati rozmawia z nim o powrocie na sezon 2017 byłoby ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczynamy!!! - pierwszy weekend z MotoGP rozpoczęty :)

Jutro kwalifikacje do GP Katatu a niedziela wieczór wyścig przy sztucznym oświetleniu !

 

Po 2 sesjach treningowych widać że Yamaha bardzo mocna,Honda również, ale jakby trochę w tyle,strasznie do przodu poszło Suzuki i Ducati więc wyścig może być bardzo ciekawy patrząc na tegoroczne przepisy i wyrównanie stawki ,oraz nowego dostawce opon ...BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)

 

Ja jak zwykle za 46 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa klasa królewska "chińska pięćdziesiątka"? Może wreszcie jakiś polak wystartuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nerwówka,ale tasowanie na Silverstone!....najlepsze MotoGP w tym sezonie!...F1 przy tym to "emocjonalna nędza" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy F1 mają teraz inne emocje bo mają ją sprzedawać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w San Marino szykuje się dobra końcówka wyścigu :)

Pedrosa wygrał a Rossi drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Marino to był chyba wyścig sezonu. Najpierw ten bój między Rossim, Lorenzo i Marciem, a na koniec rajd Pedrosy. Aczkolwiek byłam na niego wściekła za wyprzedzenie Marca, dopiero po paru kółkach jak wyszedł na prowadzenie to mi przeszło. Przynajmniej Lorenzo nie wygrał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszyscy piłka piłka i reprezentacja a przypominam

 

SEZON MOTOGP 2017 otwarty :)

 

Jesteśmy po GP Quataru świetny wyścig !... i wyglada że bedzie to sezon bardzo bardzo wyrównany Ducaty, Suzi , Hondy i Yamahy wszystko mocne !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Będzie lepsze widowisko. Szkoda, że Zarco się wywrócił, ale chyba i tak by go Yamahy i Dovi połknęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uwierzyć że w taki sposób. Przykra sprawa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata dla całego światka motocyklowego , bo to był człowiek z wielką pasją i dobry ambasador tego sportu.

R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chichot losu - kentucky kid żył motocyklami a zginął na rowerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka strata ,pamiętam jak dziś 2006r byłem wtedy na wakacjach a dostep do transmisji ostatniej rundy w Walencji utrudniony dojechał na 3 miejscu i zdobył upragniony tytuł mistrza! ,bardzo go lubiłem - spoczywaj w pokoju !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chichot losu - kentucky kid żył motocyklami a zginął na rowerze...

Dokladnie o tym samym pomyslalem


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nami już druga runda, zdaje mi się że będzie znowu niezła wojenka w tym sezonie po tym co stało się w Argentynie ;)

 

post-33440-0-35249400-1523288561_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krwisty poczekaj na Brno. Osobiście jednego i drugiego spiorę łopatą jak dorwę. A to nie trudno, bo rok temu Rossi mnie prawie autem na ulicy przejechał, Baldassari z kolei skuterem ;) Poza tym pewnie fani Rossiego, którzy czy wojna czy pokój i tak wygwizdują Marca już sami zdążyli mu wprać. Nie zdziwię się jak zaraz z podbitym okiem wystąpi na zdjęciach ;)

 

A tak na serio to moim zdaniem Zarco za manewr na 1 okrążeniu po którym Pedrosa dosłownie wyleciał powinien też dostać karę. Tak samo Pettruci (chyba on) po tym jak wjechał w Aleixa i Espargaro przez niego wypadł. Już nie wspominając o tym co, co wyścig robi Iannone. Stary jak dorwę... obok niego to strach się bać jechać. Ilu motocyklistów wywalił, doprowadził do stłuczki i przy okazji sam się wyautował? Ale nie Marquez wiecznie winny. No oczywiście manewr na Rossim był agresywny, ale halo oni dwaj razem obok siebie to zawsze "po trupach a do wyprzedzenia". Jak zaczynają się wyprzedzać to rzadko kiedy kończą przyzwoicie. Co prawda jakby Rossi nie wyjechał na śliską trawę to by się utrzymał na torze, ale no... Marc był wyprzedzającym, więc jego wina.

 

Update: Chciałam tylko dodać, że Pedrosa ma złamany nadgarstek. A Zarco nadal nie dostał kary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z zainteresowanych tematem na Grand Prix w Brnie? ;)  :D


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samymi wyścigami to się słabo interesuję, ale bardziej mnie kręci technika w tych szalonych maszynach. Macie może coś na ten temat?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.