Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko wiedzieć jak to się nazywa. Na razie biurka się nie dorobiłem :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadal - stoi na półce  :)

To jest kalendarz po prostu nie ma jakijś specjalnej nazwy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was też tak irytują te zmiany na Allegro? Ceny pod tytułem aukcji i na dodatek zniknął mój ulubiony filtr "kończące się". Aaaa i brak możliwości przeglądania zakończonych aukcji... porażka jakaś wrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zmiany tłumaczą odchudzaniem strony, bo jest masa opcji, z których mało kto korzysta. Gdybyś do nich napisał, czemu zniknęła opcja przeglądania zakończonych to Ci napiszą, że znikomy odsetek użytkowników z tego korzystał i w ramach 'dbania' o przejrzystość strony opcja została usunięte. Oczywiście zapraszają do skorzystania z archiwum.allegro, ale tam jest d*pa blada, bo przechodzą oferty które miały standard Allegro. Jednym słowem z dnia na dzień coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również wyszukiwanie na allegro teraz to porażka...nie wyszukuje już we wszystkich kategoriach, tylko jakis skrypt wybiera gdzie domyślnie szukać...np. chciałem wyszukać casio 7700, wpisuję 7700, pokazuje produkty z motoryzacji  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mhu, teraz trzeba ręcznie wskazać kategorię i tam szukać. Porażka :(

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza, że jak wyszukam i mam listę aukcji to muszę w każdą wleźć i kliknąć "Obserwuj".

Kiedyś było to dostępne z tego okienka szybkiego podglądu. No i tam wyświetlała się też nazwa sprzedającego.a teraz już nie...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko w trosce o dobro i wygodę szanownych użytkowników - komedia się powoli z tego Alle robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza, że jak wyszukam i mam listę aukcji to muszę w każdą wleźć i kliknąć "Obserwuj".

Kiedyś było to dostępne z tego okienka szybkiego podglądu. No i tam wyświetlała się też nazwa sprzedającego.a teraz już nie...

Nie wyświetla się nazwa sprzedającego nie pokazują się okienka ze zdjęciami - musisz wejść w aukcję i dopiero oglądać resztę zdjęć - kiszka i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ostatnie posunięcia allegro są skandalicznie nietrafione. Może już czas zacząć kupować i sprzedawać na "zatoce"?...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegar działający od 605 lat - oglądnijcie iluminacje wyświetlane na ścianie z zegarem podczas obchodów 600 rocznicy - warto oglądać z podkręconymi głośnikami 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125689-dzisiejszy-0910-google-doodle/?do=findComment&comment=1562239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć moja aktywność zakupowa spadła praktycznie do zera to w pełni podzielam zdanie kolegów na temat allegro. Nas kolekcjonerów, hobbystów, poszukiwaczy, (często też dziwaków :P ) zwyczajnie olano. Powiem wam szczerze, że od czasu tych zmian nawet nie mam specjalnej ochoty na użytkowanie allegro. Jako człek emocjonalny z łezką oku wspominam jednak czasy gdy miało się w obserwowanych kilka stron zegarków :) I to jak łatwo i intuicyjnie można było szybko coś wyszukać.

 

Podobnie z OLX. Co to się podziało, że dawniej było tych zegarków jakby mniej i częściej można było spotkać vintage. Obecnie ogłoszenia zalane są masą chłamu....

 

Wniosek świat parszywieje, a ja chyba jutro pierwszy raz od kilku miesięcy skoczę na giełdę staroci. Zobaczymy czy i tam się klimat popsuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx w dodatku często ceny z kosmosu. Chyba już z pół roku jak nic nie kupiłem, bo i ciekawych zegarków mało i ceny nie te. Mam nadzieję że aż do wczoraj, bo chyba wyłowiłem perełkę kupując po trosze w ciemno, bo nawet dodatkowe zdjęcia były fatalne. Ale zegarek wart ryzyka, zobaczymy co przyjdzie ;)

Co do allegro to już brak słów, nie reagują na powszechną krytykę w sieci, bo nie wierzę że jej nie czytają. Trochę mi to przypomina opcję "jedynej prawdy", nieważne że użytkownicy psioczą, oni i tak mają rację <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 ja chyba jutro pierwszy raz od kilku miesięcy skoczę na giełdę staroci. Zobaczymy czy i tam się klimat popsuł  :)

Niestety popsuł sie też - sprzedawcy nawet najbardziej ciemni mają w łapach smartfony z dostępem do sieci - sprzedając sugerują się cenami Kup-Teraz z aukcji i niestety coraz trudniej kupić coś w normalnej cenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie- opiszę mój przypadek, aby pokazać że negatyw odwetowy to jeszcze nie koniec świata :)

Sprzedałem kiedyś jakąś głupią książkę, bodajże o kulturystyce, za marne 10zł. Gość najpierw kliknął "Kup teraz", a potem zaczął żądać dodatkowych zdjęć. Po 2 tygodniach upominania dałem nega. Oczywiście dostałem odwetowca. Olałem sprawę, uznając że Allegro i tak nie pomoże. Po roku coś tam pisałem na stronie Allegro na fejsie, opisując jak kijowo działa Allegro pod tym względem. Jakiś admin, widząc że im brużdżę, postanowił zadziałać i poprosił mnie o nr aukcji, że zbada sprawę. Finał sprawy: negatyw odwetowy został usunięty, a tamten pretensjonalny burak dalej sobie siedzi z negiem ode mnie :) Uzasadnienie było takie: Allegro może usunąć odwetowca, jeśli z treści obydwu negów jednoznacznie wynika kto jest winny. Ja napisałem nega w postaci rzeczowych argumentów, a tamten gość napisał bardzo emocjonalnie (chociażby forma per "ty"), sam przyznając się, że upomniał się o dodatkowe fotki JUŻ PO dokonaniu zakupu. Moja rada: pisać negi kulturalnie, rzeczowo, wyczerpująco i bez emocji; tak aby maksymalnie napiętnować drugą stronę, tym samym sprowokować gościa aby- działając w gniewie- napisał coś szybko, głupio i emocjonalnie. Wtedy jest podstawa do usunięcia negatywa. Mam nadzieję że mój post okazał się pomocny, życzę miłego weekendu :)

Edytowane przez Pavlitto84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek znalezione na facebooku. Wygląda na to, że wyszukiwarka zakończonych powróci.

 

 

Allegro Szukanie w zakończonych wróci w drugiej połowie miesiąca. Jeśli chodzi o kłopoty z wystawianiem, to najlepiej będzie jeśli zgłosisz to tutaj: https://www.facebook.com/AllegroPomoc - info z wczoraj z godz. 9:03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trafiłem w katalogu rakiety na taką kieszonkę kwarcową na werku 2356, wertowałem ten katalog wielokrotnie i jakoś do tej pory nie zwróciłem uwagi. Czy ktoś się z takimi spotkał? Są dostępne na allegrach i innych czortach handlowych? Ja się nie spotkałem.  :blink:

 

Catalog-of-Russian-Watches-Raketa-for-19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki, też macie problemy z mulącym forum od kilku dni? Czy tylko ja mam taki problem, że strony i wątki ładują się bardzo wolno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest z tym problem od kilku dni. Forum muli a strony ładują się po kilka minut.

Podobno dokupiono miejsca ale nic się nie poprawia...

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj, to nawet wywalało błędy "503 coś tam coś tam" i strony się nie ładowały.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno trafiłem w katalogu rakiety na taką kieszonkę kwarcową na werku 2356, wertowałem ten katalog wielokrotnie i jakoś do tej pory nie zwróciłem uwagi. Czy ktoś się z takimi spotkał? Są dostępne na allegrach i innych czortach handlowych? Ja się nie spotkałem.  :blink:

 

 

Ja mam tylko czajkę w podobnej stylistyce i nie jest ona na 2356 - ale też ładna  :D

 

storagesdcard0silentcamerasoft1444758061


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, i nawet z metką, podoba mi się :)

Mam takie dwie, więc jak Ci się bardzo podoba to dawaj na PW  :rolleyes:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.. Nie stać mnie na nosy :) może kiedyś coś się trafi za ,,piwo w plastiku" :D

 

wytapatalkowane...szukam tarczy do amfibii beczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już od dawna szukam takiej sławy na 3056 - brakuje mi jej do zamknięcia kolekcji sław z bezelem. Widział ktoś gdzieś taką (na samej górze strony katalogu)?

 

post-27093-0-78862300-1444975183_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.