Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naw3

Allegro chce być drugim amazonem zamiast platforma dla każdego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się rezultatem pracy tego pana, i jak możesz podaj adres. Jestem z Zabrza, a budzik czeka na czyszczenie, więc jak będzie sprawdzony to z milą chęcią skorzystam.

Odebrałam dziś Poljota. Ciężko mi stwierdzić, czy robota dobrze zrobiona, bo się nie znam- zegarek działa, dostałam półroczną gwarancję. A paski Redy mają po 30 zł. Jakbyś potrzebował- to jest na Wolności 260, za Mostostalem, tam jest też złotnik. Pogadaliśmy dziś trochę i pan wziął nr do mnie bo ponoć ma jakieś ruski :D

Edytowane przez zajacagnieszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pogadaliśmy dziś trochę i pan wziął nr do mnie bo ponoć ma jakieś ruski :D

Gorzej jak nie chodziło mu o zegarki, a o Twój numer :P  :D  :D  :D


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaliśmy dziś trochę i pan wziął nr do mnie bo ponoć ma jakieś ruski :D

Wielkie dzięki za informację. Widzę że będe musiał tego pana odwiedzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO!!!!!!!!!!!!!

To jest mój martwy adres! Przez jednego debila który uznał że go oszukałem:

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=12723990

teraz służy do zakupów albo i całkiem umrze, jeszcze nie wiem.

Nie mówcie że że allegro nic nie robi bo robi................

 

Ale ja przestaję tolerować lipę. tzn: BAN (negatyw)  za brak sprzedaży po aukcji: 3X w tym miesiącu

I jeszcze z 5 takich podpunktów

W duu.. mam że kupujący mimo iż wie że zegarek ma dziesiąt lat międli że spóźnia lub śpieszy 15 sekund!

I dużo dużo podobnych.........................

I jeszcze z 5 takich podpunktów!

I biorę negatywy na klatę!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, że w celu zachowania czytelności nowego tematu dotyczącego ciekawostek, mitów itp. powinnismy powstrzymać sie od niewnoszących nic komentarzy i ograniczyć do przyznawania plusików ;). A temat możnaby przypiąć, ale to już sprawa do przedyskutowania. Ja gratuluje kol. Yakovlev wiedzy i proponuje, aby dorzucił tam informacje na temat amfibii, które ostatnio prezentował, a niektórzy starsi stażem i bogatsi ode mnie w wiedzę, forumowicze, mogliby tam opisać mój ulubiony mit nt. domniemanego kopiowania mechanizmów zenita w modelach precyzyjnych ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że w celu zachowania czytelności nowego tematu dotyczącego ciekawostek, mitów itp. powinniśmy powstrzymać się od niewnoszących nic komentarzy i ograniczyć do przyznawania plusików ;)

 

W dziale o ciekawostkach technicznych jak najbardziej, ale tu jest przecież wątek pt. "dyskusje o wszystkim" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

..., a niektórzy starsi stażem i bogatsi ode mnie w wiedzę, forumowicze, mogliby tam opisać mój ulubiony mit nt. domniemanego kopiowania mechanizmów zenita w modelach precyzyjnych ;).

O !!! To ja poczekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy na Allegro jak się coś sprzedaje to trzeba się modlić, żeby kupujący był normalny i nie szukał dziury w całym. Kupując by sprzedający się nie rozmyślił, tak jak mi się to ostatnio już dwa razy przytrafiło, jeden przeprosił i wytłumaczył. Drugi napisał propozycję, że sprzeda mi zegarek który wylicytowałem za dwadzieścia kilka złotych za pięćdziesiąt??? :wacko:


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale o ciekawostkach technicznych jak najbardziej, ale tu jest przecież wątek pt. "dyskusje o wszystkim" :)

Wlasnie dlatego postulat ten umieściłem tutaj - zeby nie zaśmiecać nowego, ciekawie zapowiadającego sie, tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tak sobie myśle, że w celu zachowania czytelności nowego tematu dotyczącego ciekawostek, mitów itp. powinnismy powstrzymać sie od niewnoszących nic komentarzy i ograniczyć do przyznawania plusików ...

Temat nie jest tylko mój, lecz publiczny. Zachęcam do dodawania informacji, sprostowania tez mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Tak sobie myśle, że w celu zachowania czytelności nowego tematu dotyczącego ciekawostek, mitów itp. powinnismy powstrzymać sie od niewnoszących nic komentarzy i ograniczyć do przyznawania plusików ;). A temat możnaby przypiąć, ale to już sprawa do przedyskutowania. Ja gratuluje kol. Yakovlev wiedzy i proponuje, aby dorzucił tam informacje na temat amfibii, które ostatnio prezentował, a niektórzy starsi stażem i bogatsi ode mnie w wiedzę, forumowicze, mogliby tam opisać mój ulubiony mit nt. domniemanego kopiowania mechanizmów zenita w modelach precyzyjnych ;).

 

Temat nie jest tylko mój, lecz publiczny. Zachęcam do dodawania informacji, sprostowania tez mile widziane ;)

 

Yakovlev, tyle tam ciekawostek i bardzo ciekawych informacji - podziw ! Plusików dałem tak, że wykorzystałem limit dzienny, ale komentarze te nic nie wnoszące tylko z gratulacjami typu WOW to jak dla mnie można i pousuwać. Fajniej się to czyta, a i tak wszyscy Ci dziękują :) Może i mało to ma wtedy koncepcji z forum, ale przecież jesteśmy w dziale radzieckim :)

Edytowane przez liscak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy na Allegro jak się coś sprzedaje to trzeba się modlić, żeby kupujący był normalny i nie szukał dziury w całym. Kupując by sprzedający się nie rozmyślił, tak jak mi się to ostatnio już dwa razy przytrafiło, jeden przeprosił i wytłumaczył. Drugi napisał propozycję, że sprzeda mi zegarek który wylicytowałem za dwadzieścia kilka złotych za pięćdziesiąt??? :wacko:

Ja mam od nowego roku 4 przypadki że sprzedający się wycofał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakovlev, tyle tam ciekawostek i bardzo ciekawych informacji - podziw ! Plusików dałem tak, że wykorzystałem limit dzienny, ale komentarze te nic nie wnoszące tylko z gratulacjami typu WOW to jak dla mnie można i pousuwać. Fajniej się to czyta, a i tak wszyscy Ci dziękują :) Może i mało to ma wtedy koncepcji z forum, ale przecież jesteśmy w dziale radzieckim :)

Jak dla mnie spokojnie można usunąć moje posty - te minionki nic nie wnoszą chciałem tylko w ten sposób podziękować koledze za samozaparcie i wkład pracy 

 PANIE MOD USUWAMY !!!!!   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spokojnie można usunąć moje posty - te minionki nic nie wnoszą chciałem tylko w ten sposób podziękować koledze za samozaparcie i wkład pracy 

 PANIE MOD USUWAMY !!!!!   :)

Po wszystkiemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od nowego roku 4 przypadki że sprzedający się wycofał....

A my w tym roku już ze 4 razy mieliśmy brak kontaktu po zakończeniu aukcji - jeden napisał że go poniosło i jednak tyle nie może dać chyba że coś opuszczę a była to licytacja zaznaczam - i co sypać negatywami ???? dostaniemy odwetowce i nikt juz nic nie kupi  :mellow:  jedyne co można to zwrot prowizji i siedzieć cicho żeby się czasem kupujący nie zdenerwował 

Co jeszcze dobijające to oceny za sprzedaż - chodzi głównie o kontakt ze sprzedającym - u nas nikt nigdy nie czekał dłużej niż godzinę zazwyczaj jest to max 30minut a i tak 8 osób napisało brak kontaktu ze sprzedającym  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co jeszcze dobijające to oceny za sprzedaż - chodzi głównie o kontakt ze sprzedającym - u nas nikt nigdy nie czekał dłużej niż godzinę zazwyczaj jest to max 30minut a i tak 8 osób napisało brak kontaktu ze sprzedającym  :wacko:

A tego to już nie rozumiem. Po co mam spamować kupującemu jeśli wszystko jest zawarte w aukcji. Płatność na ogół przez Payu jak ktoś chce inaczej to niech on pisze, podobnie adres do wysyłki. Domniemam że taki jak w ustawieniach allegro. Jak inny to niech kupujący zadba o to żeby podać właściwy. Rola sprzedawcy powinna się zakończyć na bezpiecznym zapakowaniu i szybkiej wysyłce po wpłacie. I wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - może3 chodzi o dodatkowe pytania podczas trwania licytacji czy co ??? A może zwykła złośliwość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Polak tak ma i tyle. Widzieliście coś takiego w komentarzach na ebay albo alli? Ja nie a często je przeglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Polak tak ma i tyle.

Sporo w tym niestety racji... Kopiemy się dla samego kopania i często czerpiemy z tego satysfakcję. Uogólniam tu oczywiście pisząc o naszym narodzie. -_-


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi przypomnieć, co to była za płatna aplikacja pod iPhone'a do testowania 

poprawności chodu zegarków?


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tickoprint, WatchCheck, Watch Accuracy, Clock Tuner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki #Yakovlev.  ;)

A taki solidnie przetestowany, co to miał #Mayor, to który to programik był?

Ktoś pamięta?


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jest jeszcze Wild Spectra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.