Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

ALLEGRO!!!!!!!!!!!!!

To jest mój martwy adres! Przez jednego debila który uznał że go oszukałem:

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=12723990

teraz służy do zakupów albo i całkiem umrze, jeszcze nie wiem.

Nie mówcie że że allegro nic nie robi bo robi................

 

Ale ja przestaję tolerować lipę. tzn: BAN (negatyw)  za brak sprzedaży po aukcji: 3X w tym miesiącu

I jeszcze z 5 takich podpunktów

W duu.. mam że kupujący mimo iż wie że zegarek ma dziesiąt lat międli że spóźnia lub śpieszy 15 sekund!

I dużo dużo podobnych.........................

I jeszcze z 5 takich podpunktów!

I biorę negatywy na klatę!

Zamiast narzekać, byś coś sprzedał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kchrapek - właśnie dla takiego postępowania zrezygnowałem ze sprzedaży na alle.., a kropla, która przelała czarę dziegciu to monit z alle, że zalegam z płatnością - 1,90 PLN, oczywiście temat drążyłem jakieś dwa miesiące i się okazało,że system błędnie wysłał monit.


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że dziś odnalazłem u mojego zegarmistrza starego poljota 55g czarnego. Stan średni ale spróbuję odzyskać z niego plexi do mojego 55g bo w czarnym jest oryginalne. Także będzie trochę pracy ale mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile może kosztować nałożenie lumy u zegarmistrza na wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena, to wtórna sprawa, najpierw znajdź takiego, który zgodzi Ci się to zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowaccy za polerkę wskazówek i nową lumę chcą 5 dych.

I aż dziw bierze, że inni nie chcą się za to brać. To dość prosta czynność. :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowaccy za polerkę wskazówek i nową lumę chcą 5 dych.

I aż dziw bierze, że inni nie chcą się za to brać. To dość prosta czynność. :)

Pozornie prosta. Często spotyka się wskazówki zafajdane lumą, które bardziej rażą niż cieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozna zrobić samemu i przy odrobinie cierpliwości samo nałożenie wychodzi ładnie już po kilku próbach. Trudniej dobrać kolor lumy tak żeby wygladał staro ale specjaliści i to robią jakoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zainteresowanych moim sporem na Allegro ze sprzedawcą Poljota: Allegro zablokowalo Panu Sprzedaż, wiec Sprzedawca napisał mi wczoraj maila, że proponuje dwa rozwiązania: obniżenie ceny lub zwrot za pobraniem. wreszcie ;) ps. Jak nieczytelnie napisałam to przepraszam, chora Leżę i mam gorące 39 st ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne takie gorące dziewczyny ;)

To super że sytuacja się wyjaśniła - odeślij ten pechowy zegarek tylko dolicz koszta wysyłek.Czyli jednak czasem allegro pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy fajne bo cherlające mocno ;) Jak widać, jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem Słońca, ale jak będę miała kasę na koncie to napisze, że Allegro pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Agnieszka, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

U nas w domu cały zeszły tydzień wszyscy leżeliśmy w łóżkach z gorączką więc znam to uczucie :(

Oby tylko dziecko się uchowało przed chorobą. U nas niestety się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwiatek, dziękuję Dzieci oboje od czwartku mieli po 40, zapalenie zatok, dostali antybiotyk i jest lepiej już Teraz ja zaległam od wczoraj, dobrze, że mąż jeszcze działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No !!! A ja zawiozłem córkę na 8 do szkoły - w drodze mówiła że coś ją muli i odbija się - teraz byłem odebrać dzieciaczka bo dzwoniła Pani że Julka siedzi w toalecie z głową w kiblu  :(

Roboty masa a ja już trzeci tydzień zawalam - najpierw ferie teraz rzyganie  :(  :( coś fruwa w powietrzu taka pora roku grypy katary jelitówki i inne dziadostwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdrówka dla wszystkich . Żeby tylko nie przerodziło się to w jakieś gorsze dziadostwo. Trzymajcie się tam wszyscy rodzinnie i nie poddawajcie się francy.

U mnie na szczęście jeszcze nikogo nie zaatakowało...


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://word.office.live.com/wv/WordView.aspx?FBsrc=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fattachments%2Ffile_preview.php%3Fid%3D166436740402514%26time%3D1455884334%26metadata&access_token=100001361476883%3AAVLlvyn1pq25pDtb-NhY0NOcUGxfkCj5C6gelXc4Pmaj4Q&title=WYCI%C4%84G+CENNIK.docx

 

Sorry za link. Ceny przesyłek w Poczcie Polskiej idą w górę od dnia 1 marca 2016 r, Teraz to kurierzy są tańsi :D Ja mam przesyłkę kurierską wysyłam za 11 zł netto z ubezpieczeniem do 10 000 zł. Niesamowite co się dzieje. Za 3 lata Poczta Polska przestani istnieć a jej funkcje przejmie InPost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

No nie wiem... Paczki ok, ale listy doręczają tak, że za darmo bym nie nadała.... Chyba, że to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze 17 jewels tak jak na szwajcarskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie czy jak wejdziecie w allegro na zdjęcia kogokolwiek i i klikniecie powiększ to zdjęcie w połowie zasłania reklama samsunga i nie da rady tego zamknąć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U mnie ta reklama też się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wczoraj tego nie było, ale dziadostwo.


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.