Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

jak będziesz sprzedawał w pakiecie to ograniczasz sobie liczbę potencjalnych klientów tylko do takich którzy mają odpowiednią gotówkę do wydania w danej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że pojedynczo to może lepiej cenowo. Ale podchodzę do tematu tak że jak mam komplet z jednego modelu to szkoda to rozdzielać na sztuki. Zebranie całości sami wiecie że trochę trwa. Sami często szukacie długo jakiegoś egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. 

Z punktu widzenia hobbysty chyba nie chałbym  kupić na raz jakiejś serii zegarków. No chyba że okazjyjnie i unikaty  :D

Moim zdaniem pojedyńczo lepiej i dla Ciebie i dla potencjalnych nabywców.

 

Pw wysłałem  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cena dobra to biere całość 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zbiera dany typ to zapewne już ma kilka modeli i niekoniecznie będzie zainteresowany całością. Raczej pojedynczo. Dla ciebie też lepiej. Pojedynczo sprzedasz drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak cena nie okazyjna to sprzedawaj na sztuki - taka dobra rada  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeciez nie bedziemy dyskutowali o niczym...

 

Poprosze o linki.

 

:ph34r:  :D


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku kolegów już napisało na PW. Wiem że pojedyncze sztuki na pewno się sprzedadzą ale nie chciałbym zostać nagle po latach zbierania z dwoma z całej serii czy jednym z trzech. Szkoda wtedy dobijać kompletu i szkoda lat straconych na zbieranie. Prosty handelek zawsze wyjdzie a wartość dodana kolekcjonowania jest często pomijana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy chciałem was przestrzec przed zakupem u allegrowicza nick moda_oxyd

Zegarki na zdjęciu wyglądają ładnie przez światło i odpowiednie zrobione zdjęcie

Zakupiłem poljota de luxe 29 jewels (401zl wiem bardzo dużo ale wyglądał jak nowy )miał nie mieć ubytków złocenia a ma na uszach tarcza nie miała mieć patyny a ma lekko

W dodatku czego nie było widać na zdjęciu

W dwóch miejscach ma przez pół tarczy rysy przez źle osadzone wskazówki , czego nie było widać na zdjęciu

Oczywiście zwrotów nie przyjmuje bo uważa że jego to nie obejmuje

jak prowadzi sprzedaż w celach zarobkowych a to jest zakup na odległość zwrot się należy

paragony jakieś lewe wystawia których nie daje

Jest chamski i bezczelny

Poniżej daje wam nick do jego aukcji :

http://allegro.pl/zegarek-radziecki-poljot-17-kamieni-gwarancja-i6812265772.html

Jest ten allegrowicz znany ze sklepu

Komstyl.pl

Dziś sprawdziłem opinie tego sklepu same mówią za siebie

ODRADZAM I NIE POLECAM

 

szkoda że jest mało ludzi już uczciwych

Zostaje mi NASZE FORUM bo nigdy tu się nie zawiodłem

Zwracam się do was z prośba czy ktoś miał z tym człowiekiem odczynienia

I o poradę co mam zrobić zegarka nie chce chce go zwrócić kontaktu brak

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przykra sprawa, niestety też raz dałem się naciąć na tego typu akcję. Na zdjęciu tarcza ideał (i w opisie również) a przyszła niezbyt. Niestety to jest to ryzyko kupowania na aukcjach. Irytujące jest "zwrotów nie przyjmujemy" w przypadku kupowania przez internet. W ogóle powinien powstać temat z nieuczciwymi sprzedawcami...Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie brak jakiekolwiek odzewu na nic już nie odpisuje :(tez jestem za takim tematem żeby powstał

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ten sam jegomość:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1C0ul/

Nigdy od niego nic nie kupiłem ale kiedyś na olx ogłaszał się z naprawami zegarków.  To było kilka miesięcy temu a moja zegarkowa wiedza była znikoma. Wysłałem do niego zegarek. Kontakt telefoniczny miałem dobry. Konsultował zakres prac i cenę a w paczce miałem karteczkę z wyszczególnieniem tego co zrobił. Ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawa co innego nie można pisać ze wszystko jest Ok a później wychodzi ubytki złocenia tarcza z patyną rys na tarczy od wskazówek ,i nie przyjmowanie zwrotu

Ale myśle że jestem zmuszony poczynić prawne kroki jak zero kontaktu :( chyba że doradzicie mi co zrobić kto był w podobnej cenie 400zł to nie jest tak mało za taki stan nie dopuszczalne takie ubytki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jak ktoś pisze "nie przyjmuje zwrotów"

Jeżeli towar jest niezgodny z opisem i że zdjęciami to zgłoś do allegro a jak będzie trzeba to i gdzie indziej.

 

Swoją drogą to warto zachować czujność kupując z niesprawdzonego źródła. Tu przedmioty sprzedającego wyglądają... hmmm. Każdy widzi jak.

 

Odnośnie tematu to było to wielokrotnie przerabiane.

Ciekaw jestem ilu byłoby chętnych na taki temat. Tylko proszę nie zakładać od razu. Sprawa jest trudna więc na początek pytam o chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś?

post-81866-0-27847800-1499801435_thumb.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz... Narkotykom mówimy stanowcze nie :) zamiast amfy kup zegarek :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De-lukasz

 

Przeczytaj sobie to, tylko dokładnie.

http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/zwrot-towaru-i-odstapienie-od-umowy/index.html

A później prześlij to do poczytania sprzedawcy.

Dziękuję ,nie popuszczę takiemu sprzedawcy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie bardzo rozumiem jak ktoś pisze "nie przyjmuje zwrotów"

Jeżeli towar jest niezgodny z opisem i że zdjęciami to zgłoś do allegro a jak będzie trzeba to i gdzie indziej.

 

Swoją drogą to warto zachować czujność kupując z niesprawdzonego źródła. Tu przedmioty sprzedającego wyglądają... hmmm. Każdy widzi jak.

 

Odnośnie tematu to było to wielokrotnie przerabiane.

Ciekaw jestem ilu byłoby chętnych na taki temat. Tylko proszę nie zakładać od razu. Sprawa jest trudna więc na początek pytam o chętnych :)

Ja jestem chętny napewno

Tez nie jest to zrozumiałe dla mnie ,,zwrotów nie przyjmuje ''

Każdy teraz ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania nawet przyczyny

Mi się pięści zaciskają odnośnie tego sprzedawcy

.najgorzej że zero kontaktu wiadomości nie czyta itd:(

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz... Narkotykom mówimy stanowcze nie :) zamiast amfy kup zegarek :)

Grzegorz, też widziałem Cię z amfą, taką samą jak sobie teraz kupiłem - na wystawie Yorkiego i Romana. :D W biały dzień i to w gmachu sądu!

 

Całe forum pełne nałogowców. ;)

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ,nie popuszczę takiemu sprzedawcy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja jestem chętny napewno

Tez nie jest to zrozumiałe dla mnie ,,zwrotów nie przyjmuje ''

Każdy teraz ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania nawet przyczyny

Mi się pięści zaciskają odnośnie tego sprzedawcy

.najgorzej że zero kontaktu wiadomości nie czyta itd:(

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Juz dawno nic nie wystawialem na alledrogo i nie zamierzam w najblizszym czasie. Zawsze sprzedawalem trupki i w opisie jasno i czytelnie niesprawny, nie przyjmuje zwrotu, kupujesz co widzisz.

 

Choc zgadzam sie kolegami, odnosnie sciem i retuszu fotek, z drugiej strony czesta sprawa o ktorej nie raz slyszalem jest "harvesting" czesci. Kupuje taki zegarek, szabruje co mu potrzeba, zamienia czesci na uszkodzone, a potem wciska ciemnote ze sikor zepsuty byl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.