Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Marek - tak jak rozmawialiśmy, jeżeli ma być bazarek to musi być regulamin.

Ustalimy wszystko ale nie tutaj.

Użytkownicy podpowiedzieli sporo jednak wiemy że tam gdzie jest dwóch Polaków tam są trzy zdania.

 

Zamknięty bazarek to nie jest rodzaj kary - proszę nie traktować tego w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta posiada rysy z boku czy wytarcia przy koronce.

Tarcza ma rysę od wskazówki itd

Ocenę według kategorii bdb db dostateczny pozostawmy potencjalnemu nabywcy "

 

Gdyby było tak na "sztywno" i każdy się tego trzymał, to przyznaję w pełni Ci rację. I pytanie czy ten szablon dotyczyłby tylko "ruskich" czy wszystkich zegarków na forum..? Bo czemu tylko ruskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mowa o ruskim bazarku ...

No wiem, ale czemu miałyby być inne wytyczne przy sprzedaży poliota a inne błonia i jeszcze inne dla marvina..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięty bazarek to nie jest rodzaj kary - proszę nie traktować tego w ten sposób.

 

Jak nie kary, to proszę sprecyzować cel zamknięcia?

Bo to jest podforum ruskich

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok :) ale to nie jest odp. na moje pytanie

Mam nadzieję, że, czy kupujesz w mięsnym czy w decathlonie czy w w alkoholowym - chciałbyś płacić wg tych samych zasad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem ustalenia  nowych zasad funkcjonowania, bo jak pokazała praktyka , dotychczasowe przestały spełniać swoją rolę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.


Oby nowe zasady przywróciły podforum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem ustalenia  nowych zasad funkcjonowania, bo jak pokazała praktyka , dotychczasowe przestały spełniać swoją rolę.

A poza kilkoma fochami co żle działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza kilkoma fochami co żle działało ?

 

Wyzerujmy... tak będzie lepiej

dobrze działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza kilkoma fochami co żle działało ?

 

 

Wyzerujmy... tak będzie lepiej

dobrze działało.

A np poprzez ten dział były podbijane przed czasem oferty z głównego subforum "Sprzedam"

Tymczasem wystarczy taka odpowiedz? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gdyby było tak na "sztywno" i każdy się tego trzymał, to przyznaję w pełni Ci rację. I pytanie czy ten szablon dotyczyłby tylko "ruskich" czy wszystkich zegarków na forum..? Bo czemu tylko ruskich?

Ja tak sobie tylko czytam i staram się nie udzielać, bo myślę, że są tu chłopaki od tego którzy mają w tym większy interes (kolekcjonerski oczywiście) żeby coś sprzedać, kupić czy się zamienić.

Ale nie mogę nie skomentować Twojego posta.

Bazarek, na podforum radzieckim nie miał w ogóle regulaminu i żył swoim własnym życiem, raz lepiej, raz gorzej, ale ostatnio zrobiło się tu dość gorąco (mam nadzieję, że czytałeś, wiesz o co chodzi i dlatego się udzielasz?!)

Ciężko będzie moim zdaniem ocenić stan zegarka według kryterium z forum głównego. Przecież w większości są to zegarki używane, NOS trafia się tu dość rzadko. Po prostu rzetelny opis zegarka by się przydał, a moderator oczywiście ma prawo ocenić to według jakiś tam ustalonych wcześniej zasad i usunąć jeśli tych zasad ktoś nie spełni. I tyle! Jak teraz zaczniecie debatować, oceniać jaki to zegarek powinien mieć 1 punkt a jaki 5, jakie muszą być wskazówki do 3 punktów a tarcza do 4 punktów itd to może Was zastać Gwiazdka...w 2020 roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest regulamin na innych forumowych bazarkach?

* MAŁY BAZAREK CHIŃCZYKÓW

* Kupię -sprzedam-poszukuję  w zegarkach amerykańskich

* Kupię ,sprzedam ,zamienię w zegarkach polskich

* [Kupię], [Oddam], [Zamienię] - GIEŁDA ZEGARÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest regulamin na innych forumowych bazarkach?

* MAŁY BAZAREK CHIŃCZYKÓW

* Kupię -sprzedam-poszukuję  w zegarkach amerykańskich

* Kupię ,sprzedam ,zamienię w zegarkach polskich

* [Kupię], [Oddam], [Zamienię] - GIEŁDA ZEGARÓW

Rozmawiamy tu o bazarku radzieckim, i na tym proszę się skupić, pozostałe bazarki nie dotyczą tego tematu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy tu o bazarku radzieckim, i na tym proszę się skupić, pozostałe bazarki nie dotyczą tego tematu.

 

A czy nie byłoby dobrze, żeby wszystkie bazarki miały - może nie identyczny, ale mocno zbliżony regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. W dziale zegary i amerykańskim bazarki mają regulamin.

Proszę sobie zerknąć do pierwszego postu w danych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np poprzez ten dział były podbijane przed czasem oferty z głównego subforum "Sprzedam"

Tymczasem wystarczy taka odpowiedz? :)

A to Przepraszam , nie korzystałem , nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy tu o bazarku radzieckim, i na tym proszę się skupić, pozostałe bazarki nie dotyczą tego tematu.

Jak już tak bardzo trzymać się litery regulaminu, to w takim razie cały handel na forum powinien mieć regulamin. Chyba obecnie jego brak powoduje, że bazarku nie ma. Uważam, że ważniejszy od każdego regulaminu na jakimkolwiek bazarku jest zdrowy rozsądek i poszanowanie kupującego, sprzedającego, niewystawianie lipy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cierpię ostatnio na brak czasu ale przeczytałem cały wątek. Na owym bazarku i sprzedawałem i kupowałem. Jakiś tam, może mały, ale staż mam. Pozwolę sobie tylko na jedną uwagę. Niezależnie od powodów (uważam osobiście decyzje o zamknięciu za złą) to forum traci użytkowników. Tyle i aż tyle. Szkoda patrzeć na to wszystko. Próbując zrozumieć argumentację adminów mam wrażenie, że powiedzenie, iż władza absolutna korumpuje absolutnie trochę ma tu sens. Błędy i wypaczenie się zdążają ale należy miarkować podjęte decyzje do skali nieprawidłowości. Kolejny raz okazuje się, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem że Jacek się ewakuował  -_-  

Szkoda bo miał wiele do powiedzenia i wiele wniósł dla forum teraz patrzę a tu "gość"   :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo trzymać się litery regulaminu, to w takim razie cały handel na forum powinien mieć regulamin. Chyba obecnie jego brak powoduje, że bazarku nie ma. Uważam, że ważniejszy od każdego regulaminu na jakimkolwiek bazarku jest zdrowy rozsądek i poszanowanie kupującego, sprzedającego, niewystawianie lipy itp.

"Dział Sprzedam" ma regulamin, gwoli informacji,  "bazarki tematyczne" to tylko dobra wola administracji i mnóstwo dodatkowej pracy dla moderatorów.

Są potrzebne jak pokazuje praktyka i pożyteczne dla PASJONATÓW.

 

 

Edit

Dodatkowo proszę zapoznać się z tematem napisanym przez Prezesa:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/148200-wa%C5%BCne-przypomnienie/

 

Proszę też o zwrócenie uwagi ilu z dzisiejszych tzw PS ( profesjonalnych sprzedawców) prowadziło działalność na forum wcześniej....( przed 19 maja 2017)

Wnioski pozostawiam wolne.....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazarki w wątkach tematycznych to bardzo dobry pomysł. O ile w amerykańskich i polskich prawie nic się nie dzieje, to w radzieckim zawsze "huczy". Jeżeli to tylko sprawa regulaminu, to skopiujcie jakiś sprawdzony tekst i niech znowu tętni tu życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę już zakończyć dyskusję, zwłaszcza Ci którzy nie widzieli wszystkiego a teraz dodają komentarz do tego co widzą. To 1/3 całości i wydawanie opinii na tej podstawie nie jest obiektywne.

 

Bazarek będzie otwarty dzisiaj ale będzie obowiazywal regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.